T-Mobile Vánoční SMS soutěž - už je konec :( (nová anketa)

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Kolik jste vyhráli telefonů?
Od 1 do 3 kusů 13 %  13%  [ 13 ]
4-15 kusů 26 %  26%  [ 26 ]
16-30 kusů 13 %  13%  [ 13 ]
31-60 kusů 12 %  12%  [ 12 ]
61-90 kusů 3 %  3%  [ 3 ]
91-120 kusů 7 %  7%  [ 7 ]
Ještě víc 6 %  6%  [ 6 ]
Nezúčastnil jsem se 17 %  17%  [ 17 ]
Celkem hlasů : 97

Odeslat příspěvekod myšpulín 30. 12. 2009 18:06

No pravidla tvrdí něco jiného, četl jsi je?
http://tmoxmass.symbio.cz/uploads/pravidla.pdf
Ve stručnosti, jedna osoba smí hrát jen s jedním telefonní číslem pochopitelně na jedno rodné číslo.
T-Mobile může ověřovat všechny dostupné údaje včetně imei aby zamezil porušování pravidel.

Nehrál jsi vícekrát ze stejného telefonu?
Neudával jsi vymyšlená rodná čísla? (rodné číslo má víc pravidel než jen dělitelnost 11)
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod fedorock 31. 12. 2009 01:13

Nene, rodna cisla jsem mel od kamaradu a znamych, vse tedy v poradku. A na argument, ze jsem treba kamaradum v soutezi poradil s odpovedi a za to mne dovolili nechat si poslat na mou adresu vyhry, by nikdo nemohl rict ani muk (neni to pravda samozrejme :-) ). Soutezil jsem z vice telefonu, prave kvuli tomu IMEI, ale stejne jsem i kvuli tomu volal na operatora a tam mi rekli, ze to IMEI vubec neresi a nemam na to hledet. Navic si myslim, ze by obstal argument, ze jsem pujcoval kamaradum k soutezeni svuj mobil, ze ktereho se nejlip pisou sms a proto tolik vyher na jedno IMEI. Nejvic mne proste zarazi to, ze kdyz tam zavolam a staram sa o vyhry, ktere uz neprisly treba 12 dnu, tak mne sdeli, ze tam ma napsano, ze vyhry byly radne odeslany a mam jeste pockat, protoze to MUSI dorazit. Ani slovem se nezmini o tom, ze by ma adresa byla blokovana a na vyhry bych nemel pravo-pokud by to tak bylo, tak si myslim, ze by to tam meli poznamenano...
fedorock
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 31. 12. 2009 09:40

Tak třeba se jen balíky zatoulali.
Takhle putoval cenný balík který jsem odesílal já s tím že do vánoc přece v pohodě dojde.
Zásilka podána dne 16.12.2009 na poště 27206 - Kladno 6.
Zásilka přepravována k dodací poště.
Zásilka připravována na dodací poště 68201 - Vyškov 1 k doručení.
Zásilka doručována dne 28.12.2009 poštou 68201 - Vyškov 1.
Zásilka dodána dne 28.12.2009 poštou 68201 - Vyškov 1.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod fedorock 31. 12. 2009 10:33

Kez by to tak bylo. Nejhorsi je, ze ani nevim, kam se obratit. Vyhry byly odeslany, ale cislo zasilky mne nikdo nemuze zjistit, takze posta pak nevi, kde se zasilka nachazi. 14 denni limit uz vyprsel, a kdyz jsem se zeptal, jak mam tedy postupovat, tak mne opet sdelili, ze vyhry byly odeslany, takze MUSI prijit a zbyva jenom cekat, ale na poste mne zase rekli, ze uz by to davno dorucili...to je ale kocourkov :-(
fedorock
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 31. 12. 2009 10:51

No jo a T-Mobile pak řekne že se zásilky vrátily a že je znovu neposílá. :|
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod wit.cz 31. 12. 2009 13:07

Kdo chce moc, nemá nic :)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fedorock 31. 12. 2009 13:17

Nebyl duvod nechtit moc, kdyz moznosti na to byly a proti pravidlum jsem se neprovinil...
fedorock
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marek3210 31. 12. 2009 13:34

Já taky ještě čekám na 10 mobilů,tak nevím jestli dojdou...
Mám podezření jestli to třeba cestou nekradou poštˇáci :pozor ,ale s tím asi člověk nic neudělá,jedině se na poště poptat jestli mi zjistí kolik mě za tento měsíc došlo obchodních balíků a porovnat to s počtem co mám doma.
Stalo se mi že jsem měl v balíku s váhou 240g Samsunga a ta bezpečnostní nálepka na něm se mi zdála trochu pokrčená,tak to zřejmě někdo odlepil a dal mi tam Samsunga místo Nokie,tak jedině pošta...
marek3210
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fedorock 31. 12. 2009 16:00

Taky mam na tu postu docela podezreni. Jednou doslo 20 baliku a z toho bylo 15 Samsungu a 5 Nokii pricemz par baliku bylo podivne rozdelanych, skoda, ze mne nenapadlo sledovat ty hmotnosti. Na druhy den pak ale doslo 14 baliku a z toho 14 Nokii, coz bylo zase prijemne prekvapeni, ale neskutecna nahoda. Ted netusim, kde ty baliky mohou trcet a mam takove tuseni, ze si je nekdo privlastnil. A premyslim jakym zpusobem je muzu ziskat
fedorock
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marek3210 31. 12. 2009 20:53

Škoda že T-Mobil neposkytne nějak výhercům k dohledání podací čísla balíků které poslal,tak nejde nic zjistit kde to vázne.
Vyhrál jsem 38 mobilů na jeden mobil a různá rodná a tel. čísla a z toho jsem si nechal poslat na moje jméno adresu celkem 24 mobilů,14 mě došlo a těch 10 stále nemám.
Budˇ mi těch 10 už T-Mobil neuznal,nebo si udělali poštˇáci na vánoce radost a s tím asi už nic neudělám min 3000 Kč v čudu...
marek3210
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DRAGO 01 1. 1. 2010 11:33

tak jajich vychral okolo 60 kusu 57 jich dorazilo v pohode.Akorat 3 jeste neprisly
DRAGO 01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fedorock 1. 1. 2010 16:47

Jak to tak ctu, tak nas bude docela dost, kterym nejaky ten mobil chybi (ja to dneska pocital a melo by jich dojit jeste 72, coz je velke cislo). Na operatorovi mne reknou, ze vyhry byly radne odeslany, takze t-mobile, mne je uznal a problem by mel byt na strane posty. otazka je, jak to resit :-(
fedorock
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Survival 1. 1. 2010 16:51

Na ty pošťáky bych to moc neházel. Trošku o tom něco vím a mají to celkem přísné. Krást balíčky by si nedovolili...
Survival
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BOSSHUGO 1. 1. 2010 19:06

fedorock: Hele na rovinu, pokud jsi použil cizí rodné číslo a třeba 10x nebo vícekrát jsi to poslal na své jméno, tak se ani nedivím že ti to třeba vůbec nedojde, to snad musí trknout i tebe samého že to není zrovna "košer". Vím že se objevilo takové info od někoho kdo volal na operátora a ti mu tam ůdajně potvrdili že to tak může bejt, ale taky vím že někomu zase třeba řekli, že 1 sim 3 tel platí né na celou soutěž, ale jen na jeden den, což byla ůplná hloupost! A taky zpousta lidí co někdy volala z operátorem má zkušenost, že né vždy mají správné informace a co člověk na lince to třeba jiná informace. Nechápu že když jsi měl lidi co ti dovolili použít jejich rodný číslo, tak že jsi to neposlal rovnou na ně, jako jsme to dělali v drtivé většině všichni a mám info ze včerejška, že i poslední zásilka ůdajně došla, takže vše bez problémů a to těch tlf. bylo taky dost...
LG 42PC56 - HDMI - LG DVX298H ... Philips PDL 7906H
Od 12.1997 Motorola d170 >Ericsson T10s >Motorola v3688 >Motorola v8088 >Samsung V200 >Samsung D900 >HTC Wildfire >Alcatel OneTouch Idol 2 Mini S >Xiaomi Redmi 3S
BOSSHUGO
Junior

Odeslat příspěvekod fedorock 1. 1. 2010 19:25

BOSSHUGO: Jasne, ze me to napadlo, a proto si na operatora kvuli tomu asi 3x volal a vsichni mi rekli, ze na adrese nezalezi a muze byt vicekrat stejna. A tak jsem nechtel zname a kamarady zatezovat a nechal si to posilat na sebe. Taky jsem tu psal, ze kdyz si zavolam z vyherniho cisla, na ktere mi jeste telefony neprisly, tak mne operator rekne, ze vyhry byly radne odeslany a neni zadny problem s moji adresou
fedorock
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků