T-Mobile Vánoční SMS soutěž - už je konec :( (nová anketa)

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Kolik jste vyhráli telefonů?
Od 1 do 3 kusů 13 %  13%  [ 13 ]
4-15 kusů 26 %  26%  [ 26 ]
16-30 kusů 13 %  13%  [ 13 ]
31-60 kusů 12 %  12%  [ 12 ]
61-90 kusů 3 %  3%  [ 3 ]
91-120 kusů 7 %  7%  [ 7 ]
Ještě víc 6 %  6%  [ 6 ]
Nezúčastnil jsem se 17 %  17%  [ 17 ]
Celkem hlasů : 97

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 1. 2010 20:57

Ono když se věří pracovníkům infolinky víc než psaným pravidlům ...
Mě toho za dobu co se zajímám o mobilní služby nakukali, kolikrát jsem jim předčítal jejich vlastní "pravidla" (všeobecné podmínky, pomínky jednotlivých akcí ...)
Navíc když voláš z předplacenky tak dostaneš ty nejmíň zkušené operátory.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod fedorock 2. 1. 2010 01:22

Tomu vsemu rozumim, ale v pravidlech nic o nutnosti zadani jine adresy psano neni. A kdyz telefony pohodlne chodily a nekteri lidi na xchatu psali, ze taky pouzivaji stejnou adresu, tak jsem to neresil. Navic by mne zajimalo, co v pripade neuznani vyhry dela t-mobile s temi telefony-stejne pocitali s tim, ze je daji vyhercum a nepriznani vyhry by pro ne byla zbytecne negativni reklama, kdyz porovnam hodnotu tech telefonu.
fedorock
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 2. 1. 2010 10:02

Tak v pravidlech je psáno že každá osoba může hrát jen s jedním telefonním číslem o 3 + 1 telefon.
A ty telefony můžou normálně prodat jako Twist sady, rozdat zaměstnancům ...
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod fedorock 2. 1. 2010 12:10

Ano, ale u twist kreditu tezko nekdo pozna, ktera osoba s tim telefonem hrala a od toho melo byt to rodne cislo, aby jedna osoba mela narok na 3+1telefony. A ze si to ta osoba necha poslat na jinou adresu, to uz melo byt jedno. Tak jsem to pochopil a kazdy mne to i potvrdil a myslim, ze je to i pravne a bez provineni proti pravidlum v poradku
fedorock
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 2. 1. 2010 12:27

No těžko říct co všechno vyhodnocují, ale třeba víc než X výher s nějakým stejným identifikačním znakem (imei, adresa, ???) jim systém vyhodí a někdo na to koukne a vyhodnotí. Těžko říct. Ale tvůj případ není ojedinělý takže než tomu že to ztrácí pošta věřím tomu že to udělal T-Mobile.
Mám známého v jednom eshopu co před svátky posílali až 8000 zásilek denně a ten píše
... ze vsech firem, co jsou na trhu v CR je posta jedina co funguje. zkouseli jsme vsechny mozne spolecnosti a pouzitelna je u nas maximalne PPL. PPL je dobra do vetsich mest, ale ani tam neni lepsi jak posta. Jenze u kuryrnich firem se narazi na problem nulove site dep, takze pokud se nedomluvi na doruceni a clovek nevi kdy bude doma je to tragedie.
Rocne posilame v ramci CR nekolik set tisic zasilek. Kdyz vezmu procentni uspesnost doruceni, pak posta jasne vede nad vsemi. Neodrucenych zasilek je asi 3x mene, nez u nejlepsi jine konkurence. Terminy dodani D+1 plati v 98,5% pripadu apod.

Ceska posta na rozdil od post okolnich zemi kde fungujeme je spickovou organizaci. ma bleskove doruceni, opravdu nizke ceny apod. kdyz si vezmu kolik se plati v jinych zmich, kolik chteji za dobirku, jake jsou podminky zaruk, jak probihaji reklamace apod.

chapu, ze pro lidi, co s temi firmami prijdou do styku jednou za rok muze byt posta hroznou firmou, nicmene u nas nic lepsiho neni. a pokud posta neco zpacka, tak to i zaplati, coz se napr. o ztracenem kamionu GLS se zasilkami rici neda.

myslim, ze nase firma je docela dobry vzorek kvalit kuryrnich sluzeb a posty.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod fedorock 2. 1. 2010 12:45

Diky teto diskuzi uz verim, ze na strane posty chyba neni, ale nedokazu si vysvetlit, co je tedy spatne. Pochopil bych, ze to i t-mobile zablokoval kvuli podezreni velkeho poctu vyher na stejnou adresu. A pak je chyba na strane operatoru, ale ti zase nemusi mit pristup k informacim, ale kdo jiny by ho zase mel mit??? Pred koncem souteze (tedy z obdobi, ze ktereho uz mobily nedorazily) jsem si volal na operatora jestli s mou adresou doruceni nemuze byt nejaky problem, protoze na ni posilaji kamaradi me vyhry a je jich uz docela dost, a borec mne z naprostym ujistenym sdelil, ze je vse v poradku a nemam se ceho bat. Stejne tak kdyz jim zavolam z vyherniho cisla (ze ktereho mobily neprisly), tak mne sdeli, ze vse radne odeslali. To mne zarazi, protoze si myslim, ze v pripade zablokovani me adresy by o tom mel byt nekdo informovan. Museli totiz pocitat s tim, ze kdyz mne chybi 72 telefonu, tak se nejak ozvu a budu chtit vysvetleni. Nikdo ovsem neni schopny nic rict. A jestli je nas tedy vetsi pocet, tak na operatora musi volat dost lidi a dotazy se musi opakovat, tak snad uz nekoho trkne to nejak zacit resit
fedorock
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marek3210 4. 1. 2010 17:52

Dnes jsem byl u nás ve městě na poště a nechal jsem si zjistit v počítači kolik mi za prosinec došlo těch obchodních balíků s mobilama a počet souhlasí s tím co mám doma.
Těch 10 co mi nedošlo se asi nějak cestou od T-Mobilu vytratilo,nebo to T-Mobil z nějakých důvodů neposlal.....
Škoda že se to nedá nějak reklamovat,taky mohl T-Mobil poskytnout podací čísla balíků co poslal k dohledání těm co to nedošlo.
marek3210
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fedorock 4. 1. 2010 20:38

Ja mam to same, posta nic nema. Zkus si zavolat z vyherniho cisla, na nez vyhry neprisly a sdel jim to, co ti reknou schvalne. Mne totiz tvrdi, ze vse radne odeslali, a ze to musi prijit. Nic o tom, ze by mne je neuznali a adresu zablokovali.
fedorock
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod YoRk 9. 1. 2010 16:45

tak ja mam s postou jen ty nejhorsi zkusenosti. Ukradli mi uz tolik obycejnych i doporucenych zasilek (mimo tuto soutez), ze to ani nejde spocitat. Na mobilech ze souteze me osidili cca o 10ks. Pouzivali cca tri triky, upozorneni na ulozenou zasilku daji do schranky posledni den kdy to muze clovek vyzvednout, kdyz prijdeme z prace a nezvladneme to na postu vcas, tak ze tri mobilu si jeden nechaj, zbytek poslou zpet a doufaj ze jim to projde. Druhej, ze to jakoby zpet poslou driv, takze zabrani cloveku prevzeti uplne. A treti ze pri rozvazce vsechny mobily az na jeden vydaji a posledni jakoby nemuzou v aute najit, na poste ho ale pak druhy den taky nemaji s tim ze uz to odeslo zpatky. Ted by me docela zajimalo kolik se jim toho takhle povedlo rozkrast, pocitam ze to budou tisice kusu. Jako ja uz jsem nad tim mavl rukou, vyhral jsem pres 800 kusu, ale nekdo kdo jich vyhral pet a tri mu nedodaj, to je na zabiti.
Hlavne vsichni komu to nedoslo volejte na t-mobile protoze oni eviduji co se vratilo a pokud neco nedostal prijemce a jim se to nevrati, tak s tim budou popotahovat ceskou postu a doufam ze jim daji pekne pokourit parchantum zlodejskym.
YoRk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fedorock 9. 1. 2010 20:21

No, ja ted pisu na t-mobile stiznost a zadost o vyreseni, tak uvidim, jak to dopadne. a ty jsi to nechal posilat na jednu adresu nebo vice adres?
fedorock
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marek3210 9. 1. 2010 20:24

No to je v p..... jestli je to s tou poštou opravdu tak.Kdybych vyhrál 800 kusů a deset by nedošlo,tak je to nic oproti 38 co jsem vyhrál a 10 mi nedošlo.
No teta 800 kousků to je něco......,když to člověk prodá tak má hned po odečtení nákladů (SIM+KREDIT) +-270 000 Kč :tleskani
marek3210
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod YoRk 10. 1. 2010 17:11

na adresy znamych, tohle bych si nelajzl posilat vsechno na jednu, jinak je to tak kolem tech 270kkc, hral jsem pres den pri praci na pocitaci, takze zadne totalni nasazeni, slo z toho urcite vytahnout vic
YoRk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hadna3 11. 1. 2010 07:59

No ja vyhrál jen dvě Nokie a jeden Samsung a ani se mi je nepodařilo prodat, je to neprodejné, náklady na poštovné by možná převýšili cenu těch krámů.
hadna3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 11. 1. 2010 18:32

Tak poštovné je asi 70kč a ty telefony v pohodě prodáš od 300kč a výše.
Dej tu celou sestavu na Aukro za 1000kč a bude to hned pryč.
Nehledě na to že poštovné já třeba účtuji kupujícímu nad cenu věci kterou prodávám.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hadna3 12. 1. 2010 18:49

Na Aukru nejsem registrován a kvůli tomuhle se registrovat nebudu. Ale jestli je chceš, jsou za 1000 Kč tvoje.
hadna3
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků