O2 eShop: Nokia 5310XM+předplacená O2karta > 2390Kč

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Michal P 3. 8. 2008 10:31

No zrovna od operátora bych se neobával toho že ti pošle něco jiného, naopak mě třeba T-Mobile poslal ke smlouvě na dobu neurčitou hned 2 hezké dárky zdarma, telefon Samsung C140 a kožený, celkem kvalitní fotbalový míč. Ten tarif jsem používal pouhý týden a tak mě to přišlo na směšných 33kč. :)
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Slávista 3. 8. 2008 10:53

Tak jsem neodolal a objednal :D

PS: Nemohl by někdo z redakce MM získat vyjádření zástupců O2? Jestli jde o chybu nebo záměrnou slevu... :hm
Philips Diga -> Siemens C60 -> SE K300i -> Nokia 6234 -> Nokia 5310XM -> Samsung S5230 Star -> Samsung S5260 Star II -> Google Nexus S
Slávista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bourn 3. 8. 2008 10:59

Mě by spíše zajímalo jak se k tomu O2 postaví, když píše...Vaše objednávka č.012345 byla v souladu s Podmínkami nákupu v elektronickém obchodu přijata.
Bourn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 3. 8. 2008 11:03

Objednal jsem ji taky, buď si ho nechám ke služebnímu tarifu u O2, nebo ho někomu dám darem.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 3. 8. 2008 11:05

Automaticky generovaný email nic neznamená. Když měl T-Mobile hacknutý eshop tak jsem taky provedl objednávku Twist sady s Nokií N73 za 0kč a přišel mi i potvrzovací email na tutéž částku. Zásilka pak dorazila za cenu zcela jinou. Pokud se v tomto případě jedná o chybu takto může dopadnou podobně. Uvidíme. :)
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sioga 3. 8. 2008 11:13

no tak kvuli par desitkam telefonu nezkrachujou
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 3. 8. 2008 11:38

To sice ne, ale jen kvůli své vlastní chybě je nikomu nenechají. 8-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod Aleš P. 3. 8. 2008 11:53

Slávista : Zítra. V neděli se u O2 nedělá O:-)
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod loop 3. 8. 2008 11:56

taky jsem objednal, ale asi to není chyba! teď je článek na mobilmanii, že nokia jde s cenou dolů a největší propad je právě u 5310XM
loop
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 3. 8. 2008 12:06

No tak třeba cena uvedená na eshopu jako cena na prodejnách je v reálu někde jinde. Tahle současná cena odpovídá Nokii 3110 a to si myslím že je přeci jen rozdíl.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Bourn 3. 8. 2008 12:10

Majkl vP. píše:To sice ne, ale jen kvůli své vlastní chybě je nikomu nenechají. 8-)


Ale za chyby se platí.
Bourn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 3. 8. 2008 12:14

Když se odhalí včas tak se za ně platit nemusí :)
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Aleš P. 3. 8. 2008 12:15

Bourn : To jen v případě prostého občana, nadnárodní korporace, státní úředníci, tuneláři a konečně politici (což často v současné době splývá) nemusí...
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Slávista 3. 8. 2008 12:41

Zajímavé je, že zde je za normální cenu:
http://www.cz.o2.com/osobni/cz/telefony ... honeId=521

- ovšem pokud kliknete na odkaz "koupit", dostanete se opět na stránku kde je za 2 295kč...
Philips Diga -> Siemens C60 -> SE K300i -> Nokia 6234 -> Nokia 5310XM -> Samsung S5230 Star -> Samsung S5260 Star II -> Google Nexus S
Slávista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bourn 3. 8. 2008 12:52

Aleš P. píše:Bourn : To jen v případě prostého občana, nadnárodní korporace, státní úředníci, tuneláři a konečně politici (což často v současné době splývá) nemusí...


Tak s tím nic než jiného s tebou plně souhlasím. Bohužel.
Bourn
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků