iPhone - pokec & flame

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod EOSCompany 21. 6. 2008 16:51

Ty jsi taky navedeny, nebo co??? Psla jsem o vyrobnich nakladech, Je uplne jedno, co ten telefon umi, nebo. :roll: Kurna, jak v materske skole.
Pokud si myslite, ze vyroba E90 ci jakekoliv jine Nokie ( krom tech, co maji titanovy kryt, ci jiny uslechtily material, at me deti neberou za slovo), tak mi to napiste. Rad vam dokazu opak. A pokud si myslite, ze iPhone za 399USD je pro Apple vetsi vyvar, nez N95 8GB za 600 - 700USD , tak sem s tim.
Kdyz uz nam jannnn vytvoril takovyto prostor, skoda toho nevyuzit, ne?
Jsem mistni oblibenec, vyvolavac flejmu vsech kategorii. Kdo si chce zaflejmovat, necht posle SZ a nasmeruje me na diskuzi, kde mam udelat chaos a vyvolat paniku.
EOSCompany
Junior

Odeslat příspěvekod tomopk 21. 6. 2008 16:55

Povedali ste že sa rád hádate tak som sa chcel zapojiť, keď vidíte že iPhone je horší ako niečo iné tak začnete hovoriť o navedení, materskej škôlke. :-))
Teraz sa pýtam vec ktorú ale neviem. Dá sa kúpiť iPhone samostatne bez paušálu priamo v Apple?
HD2
tomopk
Pokročilý

Odeslat příspěvekod EOSCompany 21. 6. 2008 17:04

Ano da.... Dal... Jak novy iPhone 3G, to nevim, ale za mesic uvidime. Jinak stary se dal koupit samostatne v Apple storu. A to za cenu smesnou.
Jsem mistni oblibenec, vyvolavac flejmu vsech kategorii. Kdo si chce zaflejmovat, necht posle SZ a nasmeruje me na diskuzi, kde mam udelat chaos a vyvolat paniku.
EOSCompany
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 21. 6. 2008 17:05

iPhone neni lepší nebo horší...JE POROSTĚ JINÝ a nelze jej s ničím srovnávat.
Je to multimediální přístroj,který sice nezvládne tolik jako E90 ale není k tomu URČEN.Byl navržen na multimédia,snadné a intuitivní ovládání,styl,takže jako iPOD Touch s rozdílem přítomnosti GSM/EDGE modulu a 3G/GPS v iPhone druhé generace.

Nechápu proč se stále dohadujete jak v ž škole......a srovnáváte nesrovnatelné.Komu iP vyhovuje ten již ho má a spokojeně jej používá,přičemž mu ostatní můžou být ukradení,protože ví své...ostatní buď závidí nebo ho vidí jako "hračku" a pak jsou tu příspěvky tohoto typu...ach jo.
Cheetah007

Odeslat příspěvekod tomopk 21. 6. 2008 17:14

Ja som to porovnával pretože podľa niekoho je to dokonalý prístroj - taký ale neexistuje.
HD2
tomopk
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Deleted user 21. 6. 2008 17:15

EOSCompany píše:Ty jsi taky navedeny, nebo co???

Opravdu přiměřená reakce na vcelku normální otázku... Kolega už ti na předchozí stránce vyčítal agresivní jednání, za nějž to, že se někdo špatně podívá na iPhone, není aspoň dle mého moc relevantní omluva. 8-)

Odeslat příspěvekod EOSCompany 21. 6. 2008 17:24

Chteetah: Vsak se koukni o par prispevku vyse. Nejake srovnani E90 s iPhonem neni na miste. Jde je o to vyvrtatit nesmysly o predrazenosti, ci o tom, ze je to hacka, ktera nic neumi , coz mnoz jeste nepochopili. Ono je tezke pochopit, ze kdyz ten telefon ma OS, lze tam par veci nahrat. Bohuzel, protoze je na trhu kratce, tak tech veci je mene, zato se clovek nemui hrabat v halde odpadoveho SW, i kdyz uz i toho je na iPhone hodne.
Zavzpominal bych na zacatky Symbianu a WM - take nebylo tolika tisicu aplikaci, jako je tomu dne. Ale jak vidite, SW se vyviji a kazdym dnem vychazeji nove a nove aplikace. Takze bych take nebyl takovy skeptik a pro ty, kteri proste tu potrebu "instalovat" maji, proste neni iPhone urcen.

Takze kdyz preskocime tyto dve oblasti, muzeme vest otevrenou diskuzi, co komu voni, ci nevoni.
Kazda diskuze je toho zamereni, ze prijde majitel Nokie a zacne psat - ono to neumi to a tamto, to moje Nokie umi. A tak vzdy skoncime tam, ze dopisu, co iPhone umet take muze a co uz ne a to uz je pro mnohe flame - z me strany.
Ono lide, kteri se zajimaji o iPhone, o Nokii zrejme nestoji - a plati to i naopak. Takze je to zbytecne se o tom vubec bavit v jedne diskuzi.

majklvp:
tomopk píše:Tak sa poďme hádať. V čom je lepší iPhone od E90? :-) Pričom E90 je čisto manažérsky telefón ktorý nie je masovkou ako iPhone.
Takže vidím tam iba multidotykovú vrstvu displeja.

Byla to reakce na toto - pokud je v tom ironie, ci jiny skryty zamer, pak jsem to nepochopil.
EOSCompany
Junior

Odeslat příspěvekod tomopk 21. 6. 2008 17:33

Čo je na tom príspevku zlé? O:-)
HD2
tomopk
Pokročilý

Odeslat příspěvekod nitram47 21. 6. 2008 17:45

Seterwohipikule: a myslis, ze keby sme to serum dali EOS-ovi, prestal by tu basnit?:-D
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 6. 2008 17:48

Možná, ale jak ho odchytnout a naočkovat :?: :-]
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod nitram47 21. 6. 2008 17:50

Poukladame 10 iphonov, pride: 'jej iphony, tie su bez chyby' a mame ho:-P
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Cheetah007 21. 6. 2008 17:51

seterwohipikule píše:Možná, ale jak ho odchytnout a naočkovat :?: :-]

Můžeme poprosit sandru,jestli má ještě doma toho komára,třeba nám ho půjčí ;-) :mrgreen: :mrgreen: ...jak do něj ale vpravit to "sérum" netuším :hm :-P :mrgreen:

asi z toho ale sejde...není "onlajn" :D
Cheetah007

Odeslat příspěvekod Snekac 21. 6. 2008 17:59

Já mam kompromis :-D Každý nový mobil je předražený ;-) Třebas hlavně dřív šel na trh Sony Erik za cenu třeba 10 000 a za rok stál 4 000. A stále z něj byl zisk... Je ale fakt, že jak vyšly ty články o iPhonu a jeho výrobních nákladech, tak zvláště na mobil.cz to vyznělo tak, že Apple vydělává přesně těch 11 000 - zkrátka nezdůraznili, že je třeba ještě zaplatit vývoj, zaměstnance, energie, dopravu apod., což moc korektní nebylo.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod EOSCompany 21. 6. 2008 18:09

Staci az odhodite sve Nokiacke bryle a nebudete se ridit predsudky. Iphone nikomu nevnucuji a uprimne jsem rad, ze zrovna vy dva ho nemate ;-)

Ted mi prijdete jako opravdove anti-Applovske ovecky ;-)

Ale jeste pritvrdte. Neco ve smyslu, ze iPhone je hracka, nepouzitelna pro praci... To me vzdycky vyzene slzu z leveho ocniho koutku. :D

Kurna, ja si snad koupim tu N95 a zavrzem si do rytmu MobilManie, at je tu nejaka sranda.
Koukam ze s iPhonem je tu kazdej, kdo se pravem ozve, vyrizenej.
Naposledy upravil EOSCompany dne 21. 6. 2008 18:11, celkově upraveno 1
EOSCompany
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka