iPhone - pokec & flame

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod EOSCompany 16. 6. 2008 00:45

No ja ted pozoroval ty
skrabance a nevidim nic:) Jinak ty pozorovaci uhly je to posledni,spis jde o svitivost a kontrast displeje.A jeste jsem popravde nevidel lepsi displej ( ono take zalezi na serii displeje - u iPhonu jsou 2 typy).. A k tem pozorovacim uhlum - jelikoz uz neexistuje notebook s IPS panelem,tak si clovek zvyka..Skoda ze Lenovo zazdilo jeden z nejlepsich notebooku. I kdyz i to Vaio ma nakonec slusny displej - ale proste IPS to neni..U telefonu vlastne ani nevidim ale duvod,proc resit pozorovaci uhly - jeste nenastala situace,kdy bych zpozoroval spatne zobrazeni..
Jsem mistni oblibenec, vyvolavac flejmu vsech kategorii. Kdo si chce zaflejmovat, necht posle SZ a nasmeruje me na diskuzi, kde mam udelat chaos a vyvolat paniku.
EOSCompany
Junior

Odeslat příspěvekod Michal P 16. 6. 2008 07:12

EOSCompany píše:Breaker: No za 1. zaruku mam ja napr. plnou. A kde ji uplatnim? V USA.

A to se vyplatí :D :D :D
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Cheetah007 16. 6. 2008 11:26

Tak to urcite.....posilat to postou do USA a pak cekat mesic,hmmm :hm

Ja si poridil LG PRADA a jsem spokojen.Je to jako u kazdeho oficialne u nas prodavaneho mobilu...koupite,rozbalite,vyndate (nekdy terochu nabijete) a FUNGUJETE!
Zadna aktivace pres Wi-Fi ci ted uz PC,zadne restore v pripade zaneradeni iPhone....proste udelam MasterReset a je pokoj.....ten u iPhone vetsinou vubec nepomaha a aplikace tam zustavaji takze je nutny zdlouhavy restore+jailbreak+aktivace a vse od zacatku.
Cheetah007

Odeslat příspěvekod EOSCompany 16. 6. 2008 11:45

MichalP: Ano,vyplati. Vzdy jsem uplatnoval zaruku na Apple vyrobky v USA a vzdy jsem se dockal prijemneho jednani a vymeny za novy kus - okamzite. V CR jsem to zkusil jednou a uz to nemam zapotrebi.

Cheetah: Myslis restore 5min. a 4 min. aktivace,jailbreak ? Nechapu,kdyz je ted na svete ZiPhone,kde je problem. Fakt nechapu... Ja restore delal kuprikladu jen jednou - od te doby neinstaluji kazdou blbost,ale prectu si, jestli je ta alikace stabilni a dobre napsana. ;-)
Jsem mistni oblibenec, vyvolavac flejmu vsech kategorii. Kdo si chce zaflejmovat, necht posle SZ a nasmeruje me na diskuzi, kde mam udelat chaos a vyvolat paniku.
EOSCompany
Junior

Odeslat příspěvekod snowboarder 16. 6. 2008 12:21

Mám také zkušenost, že mi iPod vyměnili kus za kus. Není se ovšem při těch cenách Applu za něco, co v jiné podobě stojí i pětinu, čemu divit.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sandra 16. 6. 2008 12:44

EOS: Nezlob se na mě, ale nevím zda jsi tak omezený a hloupý nebo to děláš schválně. Nechápu tvou fanatickou potřebu stále iPhone porovnávat s ostatníma, stále dokola jedeš tu svou písničku, je to celkem únavné. Nic jiného se od Tebe nedozvíme. Možná by bylo pro tebe lépe se do USA odstěhovat i s iPhonem, aby jsi měl klid a mohl si povídat se stejnými fanatiky, všem by se nám asi ulevilo.
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Michal P 16. 6. 2008 12:47

EOSCompany píše:MichalP: Ano,vyplati. Vzdy jsem uplatnoval zaruku na Apple vyrobky v USA a vzdy jsem se dockal prijemneho jednani a vymeny za novy kus - okamzite. V CR jsem to zkusil jednou a uz to nemam zapotrebi.

Aha, ale já a možná i někdo další z návštěvníků mobilmanie, žiji v Čechách.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod EOSCompany 16. 6. 2008 12:55

Sorvnavat. Napsal jsem zkusenosti, o servisu a uvedl jsem, ze restore a odemceni trva necelych deset minut. Jake porovnani zase :roll: .
Opet jen uvadim veci na spravnou miru - protoze napsat, ze je tento proces zdlouhavy, neni na miste, kdyz je vse hotove po dvou kliknutich na pocitaci.
A nelibi se ti poznamka k servisu? Proc - pisu jen, ze zkusenost se servisem Apple v CR je mizerna.
Boze muj. Kdyby tu byl servis jako v USA, nereknu ani popel.

MichalP: Ano - viz. ma poznamka vyse. Ovsem poslani do USA trva 5dni - vyrizeni reklamace u Applu je ve vetsine pripadu okamzite - takze reklamace i s poslanim - max. 14 dnu. Pokud to neposlete lodi, to je potom jasne, ze to trva dlouho.
Jinak neni problem se s nekterymi lidmi, co iPhony z USA posilaji, domluvit na reklamaci. Na iPhone foru jsou kladne ohlasy. Ale to je jen o tom neco hned neodsoudit, ale zjistit si fakta a moznosti.
EOSCompany
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 16. 6. 2008 13:12

Podle me se iPhone neda srovnavat naprosto s nicim.Je to naprosto odlisna koncepce a styl,ktery nema s telefony a komunikatory absolutne nic spolecneho vyjma GSM,BT a Wi-Fi.(U noveho iPhone2 pribude 3G a GPS a snad i tomtom i kdyz jde nejspis jen o spekulace....a vyuzivat jej bude max. googleMaps)Neni to Smart ale ani DUMBPhone...je castecne postaven na jadre MacOS X ale prostredi je hodne ocesane,tak aby ovladani zvladl naprosto kazdy i bez znalosti vypocetni techniky.

Co na iPhone trochu zamrzi (vyrobce sliboval v novych FW alespon castecny USB-MassStorage) je temer 100procentni svazanost a zavislost na Apple iTunes....bez nej si ani neskrtnete.Apple si iPhone stejne jako iPODy bedlive hlida a chce mit vse neustale pod kontrolou,coz me neprekvapuje ale pro uzivatele je to spis na obtiz.....
Cheetah007

Odeslat příspěvekod EOSCompany 16. 6. 2008 13:25

Mass sotrage funguje, pokud mas Mac OS. S Windowsy to je nedoresne - jde to jedine pres instalci Win SCP a pak lze pres wi-fi kopirovat cokoliv. Ovsem to uz neni mass sotrage jako takovy.
Jinak svazanost s iTunes - jsou i jine programy. Jinak ja nevim proc kazdy iTunes nema rad, me docela vyhovuje - donutil me si utridit muziku a mit v ni 100% poradek. Ovsem pravda je, ze iTunes jako takove jsou narocnejsi na HW, pokud jedete pod Windows. Ale pro nakup muziky se mi to zda idealni a uz jinak muziku temer nestahuji, pouze tu, kterou tam nenajdu - tzn. hlavne ceskou.
A synchronizace kontaktu - tam staci vse delat v Outlooku a iTunes si to natahnou...

Sandra: Doufam, ze to zase nebude brano, jako vnucovani iTunes. Nikomu to nevnucuji a jsem si vedom, ze ne kazdemu to vyhovuje. A jsem si vedom, ze je nevyhoda, ze neexistuje dostatecne mnozstvi alternativ. ;-)
EOSCompany
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 16. 6. 2008 13:57

No ja vidim co se tyka iTunes,nejvetsi problem v synchronizaci obrazku at uz JPEG ci jynch podporovanych.
iTunes je pri synchronizaci nepochopitelne zkur...i tak ze jsou samy flek (pri zvetseni se to podoba Floyd-Stenberg ditheringu)...je fakt ze jsou potom v iPhone krasne plynule zoom/scrool ale ta kvalita je otresna.
Ja to kdyz jsem iPhone me resil pres iPhone PC Suite ktery toho umel celkem dost i prenest JPEGy beze ztraty kvality,problem byl pak v tom ze ip sice obrazky nacetl (i kdyz byly ve slozce fotoaparatu) byly v puvodni kvalite,ale plynuly zoom/scrool se pak jaksi nekonal...navic tyhle zasahy vedly casto k restartu pristroje jako takoveho.

Tahle masinka ma dobre CPU okolo 400mhz ale GFX jestli vubec nejaky je nebude stat za nic.....jednoduche JPEGy s kompresi 85-90 zvlada levou zadni PC s 486DX a integrovanou grafikou a koneckoncu to umela i ma Amiga 1200 bez niceho!

EDIT:
EOSCompany:
Jen jsi zapomel dodat ze ta zazracna aplikace co zpristupni iPhone pod MacOS castene jako USB-Disk je placena :-| ;-)

Pokud jde o nakup hudby pres iTunes je to fajn vec,koupit a rovnou poslat do iPhone,nemsuis stahovat cele alba ale jen ty nejlepsi songy,vyber je maximalni a vcena za jednu pisnicku par korun.Bohuzel tato sluzba ac to je slibovane,nefunguje u nas a nejspis nikdy nebudee,takze je to k nicemu a o narocnosti iTunes na XP ci Vistu samozrejme vim...je to PRISERNE jak muze nejaky soft tak nehorazne zatizit jinak rychly a stabilni system,za tohle bych vyvojare VYTAHAL ZA USI ne li neco jineho!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cheetah007

Odeslat příspěvekod EOSCompany 16. 6. 2008 14:31

Tak tenhle problem je vyresen zde - http://www.insanelygreattees.com/news/?p=51
Osobne mi se obrazky o rozliseni 3 Mpx hybou normalne a u 5Mpx je to uz trhane - uz je to holt moc ;-) A je zajimave, ze i zde pisi, ze jim to pada pri 4Mpx. Otazka je, zdali to neni formatem. Nekde jsem cetl, ze to chce tiff. Ale me jde normalne i jpeg. Mam par 3Mpx fotek a neni problem. Jinak, kdo ma MAC, tak se nemusi timto zabyvat - ve Winech - opet nedoresene.
Placene to je , ano :D
Ale jednoznacne - kdo ma Mac, ma s iPhonem vse jednoduche a pohodove. Holt je lepsi si Toho MACa Koupit ;-) Ale ja ani s Windowsama nemam problem. Vsechno jde, kdyz se chce..
EOSCompany
Junior

Odeslat příspěvekod Breaker 16. 6. 2008 15:12

EOSCompany píše:Breaker: Tak wi-fi chyta lepe nez Kaiser a stejne dobre jako E50 (tak nevim, kde byl problem). Displej 25x utirat - to je hodne blby vtip - i naprosto zapatlany - je 100% citelny, pokud nemate ztlumene podviceni na minimum.
Ja som ho utieral celý, nie displej. :D Proste som mal vždy pocit, že to musí byť čisté, ale to už je moja chyba.
EOSCompany píše:A ten klic? To je duvod k nastvani :D Mimochodem se to da zmenit, ale to chce zasah zkuseneho uzivatele a 20 vterin zivota. ;-)
Super, nebol môj, nemal som na tom záujem, ale majiteľ to zmenené nemal a tak za normálneho používateľa beriem jeho.
EOSCompany píše:Breaker - pochopil jsem dobre, ze vic vyuzivat displej znamena - titerny text a male ovladaci cudliky? V tom pripade jde o zasadni nepochopeni filosofie Applu. ;-)
Nie, stačilo by zmenšiť prvky neaktívne, ktoré sú tam len na okrasu. Tlačidlá nech si ostanú aké sú.
#ledžendery
Breaker
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod nitram47 20. 6. 2008 21:20

http://iphonemania.mobilmania.cz/Kolik- ... mesne-malo tu mate anketu, ci chcete iphone, abo nie. Vyjadrite sa. Ja som sa uz:-) ..nechcem
Naposledy upravil nitram47 dne 20. 6. 2008 21:35, celkově upraveno 1
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 6. 2008 21:24

Vyjádřil jsem se už dávno. Ne, nechci ;-)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka