iPhone - pokec & flame

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod EOSCompany 12. 6. 2008 22:14

To ze napisu, ze neco lze dohrat, znamena, ze delam flame, nebo co. Ja nevim, kdo se tam hned zacal ohanet Nokii...
Obrázek
Prijde, ze kdo ma Nokii, je jaksi jina entita, nebo co.. A to nemuzu napsat, ze se Symbian seka a laguje, kdyz zatim kazdy, ktery mi prosel rukama nejel tak, jako WM, ci MAC OS.? Bohuzel jsem tu zkusenost mel, tak to pisu. Kdybych mel zkusenosst jinou, pisu neco jineho..


Sandra: Tak proc reagujes, mala holcicko..

Aspon se tu clovek nenudi, po vecerech... :D
Jsem mistni oblibenec, vyvolavac flejmu vsech kategorii. Kdo si chce zaflejmovat, necht posle SZ a nasmeruje me na diskuzi, kde mam udelat chaos a vyvolat paniku.
EOSCompany
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sandra 12. 6. 2008 22:19

EOS: Jasně, je fajn, že píšeš své zkušenosti, ale by lépe je interpretovat trochu jiným způsobem. Zkus se nad to nadnést. Potom se bohužel z tvých příspěvků stává spíše komedie a podnět k flame.
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod EOSCompany 12. 6. 2008 22:22

No ja myslim, ze uz nebalancuji, ale padam dolu. :D Nicmene nazev tohoto tematu mi dava jistou volnost v tvorivosti, nemyslite...
Jinak se snazim nadnest, ale proste porovnavam dva systemy na zaklade vlastnich zkusenosti. Pokud by se me nekdo zeptal na vyhody Symbianu, tak mu je okamzite napisu..., ale resily se prave takove blbosti, ze neslo nereagovat jinak, nez blbe..
Jsem mistni oblibenec, vyvolavac flejmu vsech kategorii. Kdo si chce zaflejmovat, necht posle SZ a nasmeruje me na diskuzi, kde mam udelat chaos a vyvolat paniku.
EOSCompany
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 12. 6. 2008 22:24

EOSCompany: já ti už podruhý řikám - neprezentuj to tak fanaticky a bude se dát rozumně diskutovat :-). Ale když začneš tim tvým stylem, tak se nediv, že to i lidi, kterým by jinak byl iphone šumák, popudí a začnou už jen z principu rýt a rýpat...
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 12. 6. 2008 22:26

já se vám stejně divím, ALCATEL je nejlepší...
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sandra 12. 6. 2008 22:28

EOS: Jasný, tak se zkus zaměřit na jeden systém o tom raď, dávej zkušenosti. Zkus to přestat porovnávat. Osobně to taky nedělám. Prostě něco je takový a něco zase makový.

Zaměř se v tvém případě na iPhone, poraď jak se s ním pracuje, ovládá. Určitě toho o něm víš spoustu. Stále ho ale neporovnávej.
Naposledy upravil sandra dne 12. 6. 2008 22:29, celkově upraveno 1
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod jannnn 12. 6. 2008 22:28

sandra bych řekl že uhodila hřebíček přesně na hlavičku :-))
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 12. 6. 2008 22:35

Nemusí jít ale jen o iPhone - u každého přístroje, o který se blíž zajímám, chci znát nejen jeho klady, ale samozřejmě i zápory, tzn. co nativně neumí, co nemá moc dobře zvládnuto, co se příp. musí nějak doinstalovávat apod. Tvrdit o nějakém telefonu, že je dokonalý a umí vše skvěle, je prostě holé pokrytectví - naprosto dokonalá není žádná mašina od Nokie, od SE ani jiného sériového výrobce, dokonalý není ani iPhone. A pokud mi někdo vehementně vnucuje opačnou myšlenku, pak jednoduše ztrácím zájem - je to jako přebujelá reklamní masáž, která se jednoho krásného dne přejí. A ten telefon samotný za to přitom ani nemůže...
Deleted user

Odeslat příspěvekod Snekac 13. 6. 2008 07:45

Tonda512 píše:Lidé co mají iPhone jsou opravdu divní......mají takové seskupení a vždy, když někdo někde řekne špatné slovíčko o iPhonu, tak hned tam všichni běží a rozjíždí o co tady....

http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=7&t=967&start=0


MegaLOL, to snad ne, k tomu není co dodat :-))))))))))))))))))))))))))))))))))

Nezaložíme taky nějakou domoobranu??? :mrgreen:
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 13. 6. 2008 10:29

Mě na iphone resp. na jeho výrobci vadí že z něj dělá něco exkluzivního. Většinu mobilů si můžu koupit normálně bez ohledu jaký mám tarif či operátora. což u tohodle zázraku co já vím neplatí. Nebo se snad někde oficiálně koupit jako běžný mobil? Myslím tím se zárukou a podporou výrobce?

Dokud tomu tak nebude, tak to není nic pro mne, šedivky nekupuju.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Cheetah007 15. 6. 2008 16:35

Take jsem merl iPhone a prvni tyden jsem z nej byl unesen...bohuzel pozdeji se nadseni vytratilo a ja zjistil ze je to jen predrazena hracka,bohuzel je to tak.Navic rozmery se nehodi k beznemu noseni po kapsach.
Ted mam LG PRADA ktera je velikosto srovnatelna s N95 ale o polovinu tenci,funkce ma na vybornou a k beznemu noseni je jako delana.K tomu je cena polovicni...jen tak na okraj.U iPhone platite predevsim znacku a s ni souvisejici poplatky co operator odvadi do "kasicky" APPLE...tusim ze je to okolo 30-procent,ale nejsem si jist.
Cheetah007

Odeslat příspěvekod EOSCompany 15. 6. 2008 19:27

Cheetah: Musim se ozvat, protoze je tu zase jedna lziva informace. iPhone a drahy??? Nebo dokonce predrazeny? Ja jsem ho kupoval, uz je to nejaky ten patek - za 9500Kc - s poslanim, se vsim. A v dobe,kdy se prodavala N95 8GB za nejakych 17 000Kc , Kaiser jsem dokonce pouzity prodal mnohem draz, Touch Cruise, taky drazsi... Promin, ale kdyz srovnas dnesni cenu (dnes uz se sehnat novy asi neda),ale posledni kousky vychazely na 7500Kc - uved mi jediny srovnatelny telefon - za cenu do 8000Kc , ktery nabidne precizni zpracovani - zadna plastova sranda ala Nokia , ktery nabidne tak velky displej apod. - ja zadny takovy neznam.
To, ze ho u nas prodavali mistni prodejci draze, je fakt druhy. Ale pokud clovek nebyl hloupy a nekoupil ho v obchode za nehoraznou sumu, tak si naopak myslim, ze cena byla naprosto odpovidajici, oproti treba Nokiim, ci Kasierovi.
Cili mytus, nepravda nebo jestli chcete lziva informace o cene - je vyvracen. Pro ty, kteri si mysli, ze za cenu pod 8 000Kc je predrazeny fakt nemam co dodat.

Za druhe - je velky, mas pravdu, ale je dulezite si uvedomit proc. Je to za cenu 3,5" displeje - tady si myslim, ze nelze Applu nic vytknout. Proste bud nekomu sedi, nebo nesedi. Jiny telefon, ktery ma tak kompaktni rozmery a tak obrovsky displej neznam - jen par HTC, ktere jsou ale velikostne i vahove jinde.

A k ovladani: Zprvu nadchne a pak je proste normalni soucasti denniho zivota. Kdyz to srovnam ted s odstupem casu, tak se na to uz take nekoukam s nadsenim, ale kdyz vidim jakykoliv jiny dotykovy displej (konkretne ted vezmu treba Asus 750, ci Touch Cruise), tak uz to proste neni ono - iPhone po jiste dobe nebudete obdivovat za styl ovladani, ale za displej, ktery proste reaguje i na nejjemnejsi dotyk a udela to, co chcete. Kdyz vezmu Touch Cruise, tak jsem kolikrat mel co delat, abych se prstem trefil na titerne ikonky a navic kolikrat displej nereagoval a musel jsem mackat nehtem.

Pokud bych mel ja neco na iPhonu hodnotit jako revolucni, tak displej ma cislo 1 - lepsi dotykovy displej neni a klidne se o tom budu do krve hadat :D .

Ale ta prilisna jednoduchost systemu holt pro technoidy ztrati sve kouzlo, to se musi uznat.I kdyz na Hackintosh org. jsou takove divy, ze nestacim koukat. I tohle tema dokazuje, ze delat se da temer vsechno. http://sleepers.net/news/?p=147 (neberte to jako reklamu - cestne prohlasuji, ze s tim webem nemam nic spolecneho) A ten prispevek, jak to kompletne odinstalovat znaci jedine - original Mac theme je proste nejlepsi ;-) .

A proc se mu rad rika hracka??? I kdyz SLK Mercedes je treba taky hracka - takze to budu brat v pozitivnim slova smyslu. :D
Jsem mistni oblibenec, vyvolavac flejmu vsech kategorii. Kdo si chce zaflejmovat, necht posle SZ a nasmeruje me na diskuzi, kde mam udelat chaos a vyvolat paniku.
EOSCompany
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 6. 2008 20:07

Eoscompany: bořič mýtů :wink: s tím musím souhlasit, Iphon je levný. Tečka. Oproti třeba té N95 je. Kupoval jsem ji za 15000 kč, sice dost, ale cenu jsem neřešil. Iphone za těch 10000 seženu, to je pohoda.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EOSCompany 15. 6. 2008 20:20

Nejlepsi na cele veci je to, ze si cenu stabilne drzi. Kaisera jsem po mesici prodal s 5000Kc ztratou. Doted nechapu, jak mohl stat 18000Kc. No a ted se Kaiser prodava za pulku - 8000 - 9000Kc a za tu samou cenu bych prodal iPhone. :-) To je jako s auty - kvalitni a trhem overene veci si drzi cenu lepe.
Jsem mistni oblibenec, vyvolavac flejmu vsech kategorii. Kdo si chce zaflejmovat, necht posle SZ a nasmeruje me na diskuzi, kde mam udelat chaos a vyvolat paniku.
EOSCompany
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 15. 6. 2008 20:49

K tomu foru na iphone. Ked tam maju zakladnu, nech si tam pisu a nemusia nadavat, ze na nich inde nadavaju. Ja tiez nechodim na stranky a nehadam sa s uzivatelmi, ktori se-cka nechcu. Kazdy ma svoju znacku. A nelubi sa mi, ze z iPhone su vsetci slusne povedane na mäko.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků