iPhone - pokec & flame

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jannnn 12. 6. 2008 19:29

Jelikož se tu šíleným způsobem rozmáhají hádky jak je iPhone super či jaký je to šílený pekáč, které moderátoři logicky mažou, aby se udržela nějaká kvalita diskuze a nebyla to jen hádka, rozhodli jsme se s tím něco udělat.

Proto vznikl tento thread, který nebude téměř moderovaný (tzn až na urážky, sprostoty, warez,..) a budete si tu moc flamovat do alelůja. Tím pádem budou ale flamy z ostatních diskuzí přesunovány sem. V případě, že by se toho zneužívalo a flamovalo by se i jinde, byly by holt mazány natvrdo. Je to na vás.
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EOSCompany 12. 6. 2008 19:39

Napsal jsi to hezky, ale pulka zde pritomnych to stejne nepochopi.. Tak jak rikas - mam iPhone na praci a jeste nikdy jsem nebyl spokojenejsi. Aneb kdo si opravdu iPhone nevyzkousi, tak to tezko pochopi. Ja po prechodu z WM na Symbian koukal, jak nekdo muze Symbian pouzivat - takovy zkrip...ny system... Nic horsiho jsem nezazil. A kdyz porovnam prechod na MAC OS, tak zjistuji, ze sice neni tak rozsiritelny, jako WM,ale v tom, co umi, je nesrovnatelne lepsi , nez WM.. A umi toho uz opravdu dost. Doufam, ze az Steve spusti AppStore, tak se konecne zavre pusa tem, kteri porad maji vyhrady...
Hlavne si myslim, ze pokud ma byt telefon opravdu pouzitelny, napr. na web , tak uz to proste bez dotykoveho displeje nejde. Tam, kam jsem se se Symbianem dostal za pul minuty, jsem u WM,ci iPhonu za par vterin. Proste pokud telefon na praci, tak jedine WM,MAC OS...


Toto je v rozporu z pravidly???? Reknete mi presne co... Jestli se to majitelu telefonu znacky nelibi, tak co - nemaji tu v tom pripade co delat. Mame demokracii, mohu vyjadrit svuj nazor. Oznacte mi presne cim urazim a koho tim urazim...
A pokud vim, tak stredem vesmiru jsou zdejsi moderatori, kteri mazou prispevky, ktere by neco mohli pro budouci majitele prinest. Proste nazor, ktery je v rozporu se zdejsimi moderatory, je hned urazka apod.. :roll:
Jsem mistni oblibenec, vyvolavac flejmu vsech kategorii. Kdo si chce zaflejmovat, necht posle SZ a nasmeruje me na diskuzi, kde mam udelat chaos a vyvolat paniku.
EOSCompany
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sandra 12. 6. 2008 20:09

Proboha, opravdu k Tobě není co dodat :roll:
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod vizitix 12. 6. 2008 20:15

Jsme se zase něco dozvěděli..
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonda512 12. 6. 2008 20:24

Lidé co mají iPhone jsou opravdu divní......mají takové seskupení a vždy, když někdo někde řekne špatné slovíčko o iPhonu, tak hned tam všichni běží a rozjíždí o co tady....

http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=7&t=967&start=0
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 12. 6. 2008 20:26

Sice jsem si zatím neplánoval iPhone koupit, ale vyloženě proti němu jsem taky nebyl. Nějakou dobu tu už ovšem sleduju místní flamewar a především jablečným zastáncům se docela úspěšně povedlo mi ten přístroj zprotivit. Je mi líto, ale telefon, který se musí pouze chválit, jde mimo můj zájem. :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod christian 12. 6. 2008 20:34

Tonda512 píše:Lidé co mají iPhone jsou opravdu divní......mají takové seskupení a vždy, když někdo někde řekne špatné slovíčko o iPhonu, tak hned tam všichni běží a rozjíždí o co tady....

http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=7&t=967&start=0


To se dalo čekat :) Takhle je to všude..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 12. 6. 2008 20:37

no sorry, když někdo řekne na Nokii je tohle špatně, na SE je tohle špatně, tak o tom lidi normálně diskutujou, a jak řekl Majkl, když tohle řekneš o iPhonu, seš bezostyšný hovado, který o tom nic neví a nemáš do toho co kecat
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tomopk 12. 6. 2008 20:44

Vy ohovárate všemožne dokonalý iPhone a jeho majiteľov? 8-D Ktorý sa hrdia kvalitnými a slušnými názormi v diskusiách a fóra ako MM sú podľa nich plné ľudí ktoré iPhone nenávidia? Dúfajte že sa sem nedostanú inak to bude skutočný flam.
Nechápem ako napríklad niekto môže hovoriť o bluetooth že je nepodstatné, to je len maličkosť predsa to vynahradí krásny displej. Alebo nebodaj aj to sa dá doinštalovať?
HD2
tomopk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonda512 12. 6. 2008 21:08

Neřekl bych, že je to takhle všude...jsem regnutej na celkem dost fórech a navštěvuji a reaguji pravidelně, ale takovýhle komunistý způsob jsem nikde neviděl....
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EOSCompany 12. 6. 2008 21:37

http://www.mobilmania.cz/default.aspx?article=1113626
A ty smazane prispevky, kde jsem sam rozepsal chyby iPhonu bohuzel zmizely, protoze moderatori mazali a mazali. A pokud vim, tak jsem byl prvni, kdo chtel seriozni diskuzi. Pak tam nekdo prijde a pise o sve N73 a fotacku, ktery zajemce o iPhone vubec nezajima...
Takze co dodat. Tezko se diskutuje. Pokud vim, reagoval jsem jen na nepravdive,lzive ci zavadejici veci - kde jste tvrdili, ze nejde a ono to pritom jde.. Vsechna sva tvrzeni klidne podlozim odkazy na seriozni weby, ktere se zabyvaji danou problematikou, ci odkazy na videa na YouTube. Nic vic, nic min..
Naposledy upravil EOSCompany dne 12. 6. 2008 21:42, celkově upraveno 1
Jsem mistni oblibenec, vyvolavac flejmu vsech kategorii. Kdo si chce zaflejmovat, necht posle SZ a nasmeruje me na diskuzi, kde mam udelat chaos a vyvolat paniku.
EOSCompany
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomopk 12. 6. 2008 21:41

Čo má článok o N95 spoločné s dokonalým iPhonom? :-)
HD2
tomopk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EOSCompany 12. 6. 2008 21:42

Reakce na Sandru a spol. Aby zustali klidni a trosku se jim zklidnila rozproudena krev v zilach :D
Jsem mistni oblibenec, vyvolavac flejmu vsech kategorii. Kdo si chce zaflejmovat, necht posle SZ a nasmeruje me na diskuzi, kde mam udelat chaos a vyvolat paniku.
EOSCompany
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 12. 6. 2008 21:51

přemýšlím, že by bylo vhodné angažovat na forum mimo moderátorů a administrátorů i doktory :-) psychiatry nejlépe 8-P
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sandra 12. 6. 2008 22:02

EOS: Chlapče ty mě opravdu nerozházíš, tvoje argumenty jsou typu: malému chlapečkovi sebrali hračku, vraťte mu ji, Vy jste zlí :mrgreen: Neboj tvoje odkazy dávno nečtu, naprostá ztráta času. 8-)
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků