SuperPokec

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dejvidek 23. 3. 2015 22:04

***** to pivo je dneska pecka! :-) dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 3. 2015 00:44

Nedělaj chutě
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 3. 2015 14:50

Čítahu tys byl tuším na ty plyšáky, že?

Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 24. 3. 2015 15:10

A ty vole :-D dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Naecken 24. 3. 2015 17:24

Odběratelé daného kanálu asi se stejným pohledem sledují recenze mobilů a nechápou :oops:
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfN 24. 3. 2015 19:45

seterwohipikule píše:
WolfN píše:Ti bus zaplati ne, nebo to zpetne proplaceji?, to by si pak byl v pytli :-) a ani pivko by asi nebylo co

Zpětně jo. Ale když u sebe nemám nic, tak mě do něj nevezme, ty lojzo :wink:

No jasne, tak ja spis bral ze maty nejake jizdenky/listky pro tyhle prejezdy kterymi vas zamestnavatel vybavi, vlakem jsem nejel snad pres dvacet let a vubec nevim jak to tam chodi, tata kdyz jezdil tak neco takoveho snad meli, bch se ho musel zeptat az se uvidime, ale to je fuk nech to plavat.

-- 24 bře 2015 19:49 --

seterwohipikule píše:Čítahu tys byl tuším na ty plyšáky, že?


Medvedi a navic takhle mizerne ztvarneny, mi nic nerikaji, na plysaky jsem stejne tak jako xxx kolegu, na tom neni nic zleho a kazdy to zde vi, peferuji :D vsak predevsim co nejpodobnejsi kopie selem, tygru, lvu,levhartu,........selmy zboznuji a na disku mam tunu fotek z dost zoo po cr.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 25. 3. 2015 02:10

Jaja, narvat ji kára do prďochu a mluvila by jinak ;)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 25. 3. 2015 11:19

Do pr--le, už je to tu zase. Já si "rozflákal" telefon. :-\
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod myšpulín 25. 3. 2015 13:10

Jak často rozbíjíš telefony? A co si rozbil?
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 25. 3. 2015 15:34

WolfN píše:
seterwohipikule píše:
WolfN píše:Ti bus zaplati ne, nebo to zpetne proplaceji?, to by si pak byl v pytli :-) a ani pivko by asi nebylo co

Zpětně jo. Ale když u sebe nemám nic, tak mě do něj nevezme, ty lojzo :wink:

No jasne, tak ja spis bral ze maty nejake jizdenky/listky pro tyhle prejezdy kterymi vas zamestnavatel vybavi, vlakem jsem nejel snad pres dvacet let a vubec nevim jak to tam chodi, tata kdyz jezdil tak neco takoveho snad meli, bch se ho musel zeptat az se uvidime, ale to je fuk nech to plavat.

No jasně, zaměstnavatel mi bude kupovat dopředu jízdenky na autobus z Maďarska do Bratislavy. Tam osobní vlak nejezdí, o vlaku jsem ani nepsal. Tvůj tata měl tak režijku, to je na vlak. Víš?

-- 25 bře 2015 15:35 --

WolfN píše:Medvedi a navic takhle mizerne ztvarneny, mi nic nerikaji, na plysaky jsem stejne tak jako xxx kolegu, na tom neni nic zleho a kazdy to zde vi, peferuji :D vsak predevsim co nejpodobnejsi kopie selem, tygru, lvu,levhartu,........selmy zboznuji a na disku mam tunu fotek z dost zoo po cr.

Kdoví, jak chutná taková šelma třeba upečená :hm
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfN 25. 3. 2015 17:46

Ten Airbus A320ka dopadla....dneska o tom byla na dvojce kratka debata a trosky nazvali skoro jak rozsypane konfety, musela to bejt nepredstavitelna morda a z tech lidi vcetne snad dvou batolat :'( zbyly jen cucky masa, takze identifikace pokud to vubec bude mozny potrva desne dlouho.

Setere Psal jsem at to nechas plavat, spatne jsme si rozumeli, neboj, vim moc dobre co je rezijka setere, jsem z nadrazacke rodiny, chtel jsem tam po skole jit take ale nevzali me.

-- 25 bře 2015 17:48 --

Fíla píše:Méďa nic moc, ale ta kobieta celkem ujde, teda pokud zrovna nemluví :-D

Tak slecna se jevi docela dobre, to zase JO, co tam rika na videu netusim, nekoukal jsem na nej...mluvi nemluvi, u toho co by s ni chtela vetsina zdejsich provadet ani nemusi :-)

-- 25 bře 2015 17:50 --

opasino píše:Do pr--le, už je to tu zase. Já si "rozflákal" telefon. :-\

Jakej? tjo....ja si foun rozstriskal vsehovsudy dvakrat, deset let zpatky jedna hloupa nokia, ta se rozlitala na kusy, ale sla poskladat a jelo se dal, no a pozdeji mi zuchlo treo 650 pOS ale taky cajk, displej u dotykace mi nekrupnul nikdy.

http://auto.idnes.cz/clarkson-top-gear- ... ntent=top6
co dodat? snad jen to ze jim dost klesne sledovanost, ja na to cumel taky, bez nej uz to nebude ono....kreteni.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 25. 3. 2015 18:57

Rozbil jsem si Xiaomi Redmi 1S. On teda funguje, ale dotyková vrstva je v "háji." Pro někoho je to vzhledem k ceně tel. nicotné, ale pro nás, co nevyděláváme 30k+ měsíčně, to zabolí. Navíc jestli se nepletu jsem ho kupoval cca někdy v září +/- měsíc, takže zase tak starý také nebyl. Ale je pravda, že tel. už mi odešlo více, i když co si pamatuji, tak min. 2x to nebyla moje chyba.
Hm, co teď, jak se znám, s rozbitou vrstvou dlouho nevydržím, že by se mi chtělo zase objednávat a měnit za nějaký pochybný "touch screen with digitizer" zakoupený přes ebay, to se mi moc nechce. Dual sim nutnost, finance omezené. Honor 3C obě SIM micro, já služební SIM mini, jestli nechat oříznout, toť otázka. Lenovo P70 drahé, no uvidíme. :hm
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod WolfN 25. 3. 2015 19:02

Ač to bude dražší, ber určo originál až dáš dohromady rašule. :-)
Dotykáš s dotykovou vrstvou co nefunguje je v podstatě k ničemu, to ti nejde jen část nebo to máš prasklé?
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 25. 3. 2015 19:36

Já zatím rozflákal tři telefony, N9 - výměna displeje 4500Kč, 820 - výměna dotykové vrstvy 1500Kč a opět 820, utopil sem jí v Monaku v moři :-D Do dnes je v šuplíku, funguje vše až na to, že "chytá hůř signál" :-D
Když je blbá hlava....
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod opasino 25. 3. 2015 21:55

Tak dotyková vrstva pouze praskla, funguje, ale to je na prd. Tel. využívám po telefonování hlavně na net, tohle bude štvát.
opasino
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků