SuperPokec

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Cheetah007 13. 6. 2019 14:57

Asi marně to máš pravdu a pár zkušenosti mám,nemám se s tebou vic o čem bavit,neshodne se a hádat se nechci,pěkný den.
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BreC 13. 6. 2019 17:17

Trošku změním téma. Sledujete ještě formule? Co říkáte na ten poslední závod, vjel mu tam Vettel nebo s tím něšlo nic dělat?

Setere přeju hodně sil.
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 13. 6. 2019 17:52

Já fomule sleduju pravidelně a Sebovi jsem to přál, měl jsem radost, když vyhrál kvalifikaci (tak nějak jsem to tušil, že Scuderie budou na rovinách rychlejší, Montreal je pro ně trať jako dělaná).

Penalizaci podle mě neměl dostat, protože obdobně takhle Hamilton "ohrozil" Ricciarda (v Monaku myslím) a samozřejmě žádnou penalizaci nedostal.

Pěkný detail: https://twitter.com/autosport/status/11 ... 5242334209

Navíc, byl by to dobrý závod, a o tom to je a proto to všichni sledujeme, nemám zájem stále sledovat jak je Mercedes 1, 2.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BreC 13. 6. 2019 19:39

Já jsem od dob Hakkinena fanoušek Mclarenu a Hamiltona jsem si oblíbil hned v jeho první sezóně, kdy bojoval s týmovým kolegou Alonsem. I přesto jsem to neskutečně přál Vettelovi, ta radost, kterou měl po vyhrané kvalifikaci mluvila za vše.

Každopádně dřív mě formule bavily daleko víc. Sledovali jsme je většinou u dědy rozdělení na dva tábory. Půlka obecenstva fandila Ferrari ostatní Mclarenu. I ten zvuk byl úplně o něčem jiném.
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 13. 6. 2019 21:00

I ten zvuk byl úplně o něčem jiném.

Byl a byl krásný.

-- 13. 6. 2019 22:10 --

seterwohipikule píše:
opasino píše:Setere, nemáš tak trochu depku?? Trošku mi to tak z tvého posledního příspěvku připadá, když tak, mě se můžeš svěřit, rozebereme to.

A víš, že vlastně mám? Už mě to všecko nebaví. Mám toho dost

Hlavně klid, chce to začít pohlížet na svět trochu s nadhledem, většina věcí vlastně není důležitá. Takřka pět let už také řeším zdravotní trable, dost jsem musel změnit způsob života v určitých aspektech. Dodnes jsem se s tím úplně nesmířil, ale beru to tak, že život není jednoduchý, může být hůř, jsou na tom hůř, každé proti má i pro a tak podobně. Samozřejmě úplně vždy to nejde, ale je potřeba se tomu nepodávat.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 6. 2019 01:19

Zvuk formuli, to je velke tema.. Driv to byla rvouci monstra. Hlavne ty motory, kazdy jiny. Pry mely nektere i 2000 koni. Puvod bloku motoru je v seriovem BMW. Dnes je to hovne. Kdyz mam sichtu, zapnu to, kdyz mam lepsi program, ani nevim, ze se f1 jede.Soucasna F1 je divna. Furt neco zakazuji, omezuji..,. Za chvilu budou jezdit s jednovalcem, objem deci.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 15. 6. 2019 08:09

Nejlepší by bylo klasickou formuli už zakázat. Už aby se jezdili jen formule s vodíkovým a elektrickým pohonem. :D
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 16. 6. 2019 22:54

No.. Zakázat zas ne. Když tam chtějí být. Já to nejvíc sledoval za desetiválců, nadvláda Ferrari.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 6. 2019 23:04

Dneskaj sem byl na revival kapele. Quennie. Ty krávo... Bomba. Jako originál. Aj sem měl kůžičku husy. Masakr. Asi právem jedna z nej revival kapel.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 30. 6. 2019 20:04

BreC píše:Trošku změním téma. Sledujete ještě formule?


Dnes to byl dobrý závod.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 5. 7. 2019 19:24

Těším se do Spa na F1, pěkná trať :-) dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sandra 10. 7. 2019 19:36

❤️❤️❤️
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 12. 7. 2019 11:46

No vitaj :)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sandra 13. 7. 2019 09:39

Seter jak se mas? A vůbec co to mate nového

-- 13. 7. 2019 10:40 --

A nejdou mi to skoro psát žádný smajlici ee :-/
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 13. 7. 2019 16:29

Ále, jak kdy. Někdy na prd, někdy ok. Víceméně nového nic :D
Co Ty?
Na smajlíky kašli :)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků