SuperPokec

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 24. 1. 2019 16:36

Když někoho něco zajímá a prezentuje to, přičemž mu druhý navíc poradí, vyzve ho k „akci“, je „zvláštní“, že nic neudělá.

Takový paradox mezi - „zajímalo by mě“ a „pohybuji že by řešila“.

Jednoduše napsáno... ty dva emotikony patří Cheetah007.
S pozdravem MgX
MgX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mople71 24. 1. 2019 19:15

Imho kdyby sis dal praci s dokumentaci vyvoje cen na Alze, mozna by s tim neco udelat mohli. Takhle moc ne...

// Jinak jste si asi vsimli, ale aktualizaci popisu sekci mame konecne skoro za sebou, yay. :-)) Uz je na programu jenom zruseni Symbian subfora a vytvoreni Asus subfora.
Administrátor fóra MobilMania.cz a moderátor fóra Živě.cz
Pokud neodpovím do dvou dní, připomeňte se.
mople71
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 24. 1. 2019 20:24

MgX píše:Když někoho něco zajímá a prezentuje to, přičemž mu druhý navíc poradí, vyzve ho k „akci“, je „zvláštní“, že nic neudělá.

Takový paradox mezi - „zajímalo by mě“ a „pohybuji že by řešila“.

Jednoduše napsáno... ty dva emotikony patří Cheetah007.


Hele já mám svého dost a nemám čas řešit alzu jen jsem to napsal, nechápu proč se v tom hrabes a o co ti jde.
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 25. 1. 2019 14:33

Nejde mně o nic. A nehrabu se v tom. Jen jsem si dovolil zvýraznit onu disproporci a doplnit ji dvěma emotikony. Následně došel dotaz, tak jsem jen dovysvětlil.

Dál bych Ti klidně dokázal něco dopsat, ale je to zbytečné. Už bych se v tom hrabal. A já mám svého skutečně dost.
S pozdravem MgX
MgX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 25. 1. 2019 15:07

To je skvělej nápad.
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 2. 2019 20:54

Tož co, žijete, hnupi?
Kurňa, učím se s BlackBerry PRIV psát, to je dílo
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 24. 2. 2019 21:37

Zijeme setere a co ty chlape jak se mas? :-)
Motorola moto g (8) power
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 25. 2. 2019 17:17

Ále.. Až na to zdraví se to dá. Co ty?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 26. 2. 2019 07:51

Jak zdraví? Sis už prochlastal játra? dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 2. 2019 23:48

Nene. Něco jiného. Játra mám oukej. Ale ty prášky jim taky časem uškodí asi. Ale toho se nejspíš nedožiju :wink:
Jsem realista. Ale jo, dělejte si *****. Zdraví není důležité ;)
*****, kůpil sem na zkůšku Blackberry Priv. V recenzi píšou, klávesnice za jedna mínus. Já bych to hodil do ohně, asi mám velké prsty *****. A ta výdrž :D No asi pude, už jsem zvyklý na lepší výdrž. Kurňa, to jsem kdysi vychvaloval i horší telefony.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 27. 2. 2019 17:00

Tak setere ty prášky chápu ale zkus bud nejaké mírnější nebo je co nejdřív po dohodě s lékařem vysadit, jsou to všechno sajrajty.
U mě dobrý sa to tak že velmi, zdraví v pořádku o d listopadu jiný zaměstnavatel a biju se do hlavy že jsem se k tomu kroku nerozhoupal již dříve a od bývalého šéfa kterej mi neustále mazal med kolem huby se nechal ukecávat.
Motorola moto g (8) power
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 27. 2. 2019 20:08

Tak se hlavně do té hlavy nebůchej moc, aby jsi nebyl potom hlůpý :-) :-) .
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 2. 2019 23:59

Se bůchej sám
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 1. 3. 2019 18:17

opasino píše:Tak se hlavně do té hlavy nebůchej moc, aby jsi nebyl potom hlůpý :-) :-) .

No kde nic není...tohle už neuškodí :D
Ne vážně, příležitostí jsem mu dal víc aby šel do sebe a splnil co slíbil tedy že budu jezdit normalní hodiny a práci a ne tu raubířinu na jažlovickém hopi...sliboval cargohortim rozvoz na billách které jezdili kolegove ale skutek utek..rozešli jsme se v dobréím dá se říci.
Nedávno asi před dvěma měsíci jsem ho potkal, poblíž mé firmy ted jezdí na servis, dával učtenku za naftu, kde jsem nutně tankoval za hotové, vysolil patřičnou sumu hned, na peníze byl dobrý a spolehlivý.
Lákal mě zpátky že mi dá takooooveej paušál, že nebudu jezdit soboty a kde si a cosi...
Říkám fajn štěpáne ale tady mám na pásce přiznane naprosto vše, to mi asi nedáte co? mlčel...bylo toho víc a já říkal kdyby něco ozvu se, odpověděl vím že neozvete martine, já už neříkal nic.
Tahle firma funguje uplně jinak neřídí ji jeden člověk jako on dvacet aut ale dispečeri, garazmistr, majitel,sekretarka servis...zčásti je ta firma rodinna, ridiči jsou spokojeni a ja od listopadu také a to tak že opravdu hodně.
Motorola moto g (8) power
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 2. 5. 2019 23:35

Kurna, konecne je doma. GPD Pocket prvni generace. *****, to je mazel. Ta vydrz, 12 hodin je suprova :D
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků