SuperPokec

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Naecken 26. 5. 2015 16:02

Pořád ale píše menší kraviny než ty, ramses.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak

Odeslat příspěvekod myšpulín 26. 5. 2015 16:08

horacek92 píše:Seter zase přebral... ;-)

Mistr multinick.
Na Heuréce si to zařídil ty, že se Huawei dostal s jedním modelem až na 1. místo?
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Taurus1116 26. 5. 2015 17:26

seterwohipikule píše:Klídek, to asi ta voda z Dejvic. Ale slovník, češtin, měl bys to zopakovat, blbě se to po tobě čte, šohajíčku 8-)

no z tvé mluvy seterwohipikule taky nejsem dvakrát odvázanej, pokud za prznění češtiny považuješ to že píši rychle abych s tvými výplody neztrácel čas a nemám tak jako ostatní zapnuté opravy, prosím....je mi to u té dole a to tak že zcela.
Ty by jsi se měl šohajku zase naučit trošku slušnýmu chování při diskuzi s ostatními kteří nejsou takzvaně v partě, jste tady čtyři kteří každého nově příchozího bud zjebete, nebo zesměšnujete, v obavě že by se chtěli do té vaší b party vměstnat, neměj obavy, zkaženej možná jsem víc by to asi nešlo, ale mezi takovou tlupu, rozhodně patřit nechci...jo a pozdravují tě šohajíčku holky z předního sedadla jedné dopravní firmy, jedna si bohužel smíchy pobryndala blůzku, no ale co pohled je to pěknej, takže dík za to :D :D :D :D

-- 26. 5. 2015 18:30 --

Naecken píše:Pořád ale píše menší kraviny než ty, ramses.

oslové vždy vespolek se .... viď, no dorazil čtvrtý do party, klasika :D je to tu zábava někdy číst, jas si navzájem vy troubové notujete...no co kašlu tady na to zejtra budu mít za sebou tlupu mlaďasů směr brno (u velké bíteše to bude paráda fakt že jo, či vel. meziř.) a odreguji se zcela jinak abych po dnešku nabral síly, než tímhle bezduchým tlacháním zde, čágo.
Taurus1116
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 5. 2015 19:35

Ty to przníš tím pražským dialektem, jako kdyby ti někdo zmáčkl kulky :)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod horacek92 26. 5. 2015 20:17

Seter. Závidíš mu že má koule které ti chybí...
horacek92
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 5. 2015 20:21

Necintej :wink:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod opasino 26. 5. 2015 20:36

Kdysi to tu melo alespoň trošku úroveň, škoda.
opasino
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Taurus1116 26. 5. 2015 20:58

seterwohipikule píše:Ty to przníš tím pražským dialektem, jako kdyby ti někdo zmáčkl kulky :)

totéž teda tentýž názor máme my pražáci na vás, pokud máš v plaici jen nenávist vůči pražákum tak poromin my dva se nemáme vůbec o čem bavit, ale zase lepší tam od vás než z okolí ostravy to jsou ***** neskuteční.
Taurus1116
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 26. 5. 2015 21:55

opasino píše:Kdysi to tu melo alespoň trošku úroveň, škoda.

Inu jiná doba, mobily nejsou co bývaly a s návštěvníkama fóra je to podobné.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 5. 2015 22:47

Taurus1116: Ostraváky taky moc nemusím. Ale to je dané mou prací, potkávám se s určitýma týpkama z Otravy a ti fakt stojí za to. Idioti idiotští. Enomže stejné je to s Brňákama, Otrokovičákama, Znojmákama. Já dělám s kolektivem všech a kolikrát se nestačím divit.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod třešinka 27. 5. 2015 09:28

seter: Vážně máš zapotřebí se tady pořád shazovat? Lev salónů IV. cenové/ nádražní? Tak to potom jo. Více či méně poplatné i na zbývající Mušketýry. Absence respektu saturovaná vulgaritami a urážkami. Tristní.

Proč? Protože zpětná vazba. To, že se nikdo neozve, neznamená automatickou akceptaci.
třešinka
Junior

Odeslat příspěvekod Naecken 27. 5. 2015 09:40

Problém je, že současná "androido-čínská generace" mobilmaniaků není ochotná diskutovat. Stačí abych napsal, že se mi něco na např. Androidu nelíbí a šmudlíci mi vehementně nadávají do WP přisluhovače. Viď Taurus ;)

Přitom mám WP stejně na háku jako Android... :lol:
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak

Odeslat příspěvekod myšpulín 27. 5. 2015 14:02

Já taky a to nic jinýho než tyhle dva systémy nepoužívám. :D
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod myšpulín 27. 5. 2015 15:44

To jsem zvědav jak to bude se servisem Lumií http://www.atcmobile.cz/autorizovany-se ... efonu/t-62
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Naecken 27. 5. 2015 15:50

Že by skončila i šedivková "benevolence" ze strany Microsoftu?
Jolla is a movement.

Naecken
S40 Maniak

Předchozí stránkaDalší stránka