Aliexpress reklamace zboží s rozdělenou platbou-dvě objednáv

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hans27 13. 1. 2020 22:34

Dobrý večer,
řeším jak vůbec otevřít spor na JEDNO zboží, které bylo ale rozděleno do dvou objednávek-čísel objednávek a hlavně dvou plateb. V 1. objednávce je zboží i konkretizováno i s fotkami, bohužel tato první objednávka tvoří jen 20% celkové ceny zboží. Druhá objednávka je v podstatě odkaz vytvořený pro speciálně mě, tzv. "speciální nabídka" (tato nabídka je vyvedena v grafice stylu jakési akční ceny), kde není fakticky specifikováno zboží ani fotka, pouze sledovací číslo zásilky je stejné jako u 1. objednávky, ale tato část objednávky tvoří 80% zbylé ceny. V obou objednávkách se jedná o zaplacení jen jednoho kusu zboží celkem za tyto dvě objednávky. Prosím neřešte, proč jsem uzavíral a platil jedno zboží na dvě objednávky, protože toto není předmětem mého dotazu a ten důvod byl velmi pádný.
Zajímá mě, zda mám šanci při reklamaci vad zboží na Aliexpress spojit tyto dvě objednávky, tak aby bylo jasné, že se jedná o jedno zboží s rozdělenými platbami, obě objednávky mají jedno společné sledovací číslo zásilky, samozřejmě ale rozdílné čísla objednávek.
Děkuji za kompetentní odpovědi jen k věci dotazu!
hans27
Kolemjdoucí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků