Dnešní nedokončený článek na MM...

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Apophis.k 21. 1. 2008 13:55

Do dneska jsem mel za to, ze mobilmania je solidni server, po dnesku o tom uz zacinam pochybovat.. Byl jsem nemile prekvapen, kdyz jsem si otevrel clanek o spotrebe MT, docetl jsem se na konec a tam je napsano ze pokud chci videt cely clanek, tak si kupte mobility... Co me dostalo jeste vic je, ze se pod tento clanek neda pridat zadny komentar, asi aby si lidi nemohli stezovat... Nezlobte se na me, ale vetsi bullshit jsem tady jeste nevidel a popravde me to dovela nastvalo... Pokud ten clanek neni cely, tak ho radsi ani nezverejnujte a dejte ho rovnou az do mobilit...
Apophis.k
Nemám nic, jsem studý chudent...
Apophis.k
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Doseděl 21. 1. 2008 14:51

Tento článek je jedna z výhod, které nabízíme předplatitelům. Běžní čtenáři musí počkat na čtvrtek, než se Mobility objeví na stáncích, předplatitelé si tento zajímavý článek mohou přečíst už nyní.

Všimněte si, že článek vyšel jaksi navíc, kromě něho najdete v dnešním vydání MobilManie obvyklý počet článků přístupných všem
šéfredaktor časopisu Mobility
Tomáš Doseděl
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 21. 1. 2008 15:54

Apophis: Na co byste si jinak chtěl stěžovat? Na to, že na vlastním webu vydáme článek určený pro předplatitele našeho časopisu? Co je na tom špatného?

Můžeme dokonce slíbit, že předplatitelé budou mít na webech čím dál víc výhod. S největší pravděpodobností nebudeme nic ubírat lidem, kteří čtou „zadarmo“, budou to věci navíc.

Proč jsme nepovolili diskuzi? Protože by nám do ní psali hlavně lidé, kteří se neumí nebo nechtějí zamyslet nad tím, proč to děláme. A nedokážou se smířit s faktem, že na vlastním webu můžeme vydávat to, co uznáme za vhodné.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Apophis.k 21. 1. 2008 17:00

ja vam samozdrejme nerikam, ze si na svem webu nemuzete publikovat co chcete, ale pusobi to na me podivne... V uvodu clanku mate neco jako: Zajima vas, co v telefonu ma jakou spotrebu?? Tak my vam to rekneme.. A na konci se clovek docte: mas smulu, jestli si to chces docist, no tak si kup mobility...

Dal to resit nebudu, je mi to celkem sumak, zase tak dulezity pro me ten clanek neni, abych si kvuli nemu musel koupit casopis v kterem se doctu zase jen to, co uz jsem cetl pred 14ti dny tady na mobilmanii
Apophis.k
Apophis.k
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pete.vlk 21. 1. 2008 17:40

Myslím ,že to je naopak skvělý tah na dámu :o)
V dnešním světě marketingu je těchto taháku opravdu potřeba.V tomhle případě myslím,že to byl skvělý nápad.Jen tak dál pánové.Fandím vám a že občas uletí nějaká ta kachna?Aspoň není uplně nuda :o)
Nokia 8800 Carbon Arte, nově iPhone 3GS 16GB
když máš v p*deli deštník,neotvírej ho
pete.vlk
Junior

Odeslat příspěvekod Apophis.k 21. 1. 2008 17:56

no, tak to teda nevim nevim, jak by se ti libilo, precist si z kazdeho clanku polovinu a na zbytek si koupit casopis...
Apophis.k
Apophis.k
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 21. 1. 2008 17:57

Máte snad pocit, že z každého článku na MobilManii si můžete přečíst jen polovinu?
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Deleted user 21. 1. 2008 18:39

Možná by to chtělo nějaký zvláštní příznak nebo označení, že jde o články určené pro předplatitele.

A nebo (z marketingových důvodů) vlastně možná ne... :-D

Odeslat příspěvekod Eksen 21. 1. 2008 19:07

"jak by se ti libilo, precist si z kazdeho clanku polovinu a na zbytek si koupit casopis..."
2 marek.l: Pri vsi ucte, nepise, ze to tak ted je :)
Autorevue: Almera 1.6, Fabia HTP, E36 325i
Mobilmania: 6310i ----> HTC Touch ----> 6310i ----> 6610 ----> 6310i ----> E52
Eksen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 21. 1. 2008 19:37

Ja suhlasim ze predplatitelia maju mat taketo vyhody. Je to aj pri inych casopisoch, kde nie su na ich webe vsetky clanky. Ty na ich mieste by si robil to iste. Oni sedia pri pc. Nicia si oci a zada. A maju to robit zadarmo. Informacie ziskavaju za teba a naskladaju ti ich na hromadu.Ked si to uz predplatim tak nech mam nejake vyhody. Tiez to chcem mat archvovane. Data z webu sa mozu stratit. Ale casopisi mi zostanu. Je v nich to najzaujimavejsie. Ked nieco zabudnem nemusim vsetko hladat na webe. Casopis je lahsie prenosnejsi ako pc a aj pre menej znalich A ci su tie casti clankov uputavka ako v tv pre predplatitelov.
Podla mna je to v poriadku.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Apophis.k 21. 1. 2008 20:05

Marek L. píše:Máte snad pocit, že z každého článku na MobilManii si můžete přečíst jen polovinu?n/quote]

nic takoveho jsem nikdy netvrdil, ze tomu tak je, napsal jsem to jako reakci na nazor predemnou... Jinak budiz, at predplatilele maji sve vyhody, nic proti tomu nemam, ale nejake oznaceni, nebo upozorneni by na zacatku clanku byt mohlo, precijen mobilmania je snad jeste porad hlavne server pro lidi, ne pro predplatitele... Ono je to docela zklamani, kdyz si rozectete clanek a pak najednou zjistite, ze nema konec....
Apophis.k
Apophis.k
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pan Y. 21. 1. 2008 20:54

Toto je prostě úplně normální věc, kterou předplatitelé samozřejmě ocení, a nepředplatitele donutí se zamyslet nad tím, jestli by nebylo fajn mít předplatné ;-)
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod teplice 21. 1. 2008 21:59

Stejně se toho článku každý dočká v dalším vydání Mobilit. Osobně ale této taktice fandím, ačkoliv předplatitel nejsem.
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Missák MobilMania

Odeslat příspěvekod Martin-N66 21. 1. 2008 22:19

Me hlavne stve ze jiz nejdou stahovat starsi mobilit v PDF....jen predplatitele,hmm.
Motorola RAZR2 V8
Martin-N66
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Apophis.k 21. 1. 2008 22:58

Jn, dobra taktika, jak prinutit ctenare, aby si koupili mobility... Ja ale nejsem tak blbej, abych si koupil casopis, ve kterym se doctu to samy co na internetu a jeste se spozdenim... Me osobne se tenhle pristup moc nezamlouva, ale nenadelam s tim vubec nic, takze je mi to jedno...
Apophis.k
Apophis.k
Mírně pokročilý

Další stránka