Viděli ste už na stánku MOBILMANII? Je cool!

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hotspot 22. 7. 2005 17:16

Agent píše:Jo, jak si někdo může stahovat hru (nebo obrázky, melodie, videa, schémata, hlášky) za peníze. Já když něco chvi, tak si to vždy najdu za 10 minut na internetu. Ale mě to už moc nebaví. Doby, kdy jsem stahoval 5 obrázků denně už jsou pryč.n/quote]

Někdo třeba internet nemá, nebo nemá propojení s počítačem, někomu jinýmu prostě na tom, kolik to stojí, nezáleží ;)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 22. 7. 2005 20:05

Teď se musím přiznat, že mi "spadla čelist". Časopis je od CPressu http://www.ceskamedia.cz/article.html?id=151261
Petr_Novak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 22. 7. 2005 20:10

Tak to si ho zajdu koupit zejtra nebo v pondělí... :)
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod kodl 22. 7. 2005 21:06

Petr_Novak píše:Teď se musím přiznat, že mi "spadla čelist". Časopis je od CPressu http://www.ceskamedia.cz/article.html?id=1512611/quote]


No me na tech strankach zaujal ten "jemny" propad v prodeji casopisu Mobile&Wireless. Ale nedivim se. Taky jsem byl 7 let predplatitelem. Nez to vylepsili :oboze
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iva 22. 7. 2005 21:19

... ja se teda divim, ze pokud to patri CPressu, ze tady na strankach Mobilmanie.cz tomu neudelali zadnou reklamu!?!?§ Ze o tom nenapsali ani carku, ze jim bude vychazet dalsi casopis!?!?!?!
iva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mickaelb 22. 7. 2005 21:21

Ehmn tak dobre, tak at udelaji tohle, v Mobilitach nebudou zadne reklamy a dotovat to budou z prodeje "tohoto". Me se zdalo hned divne, ze tady Marek L. nenapsal ani carku, kdyz ja sem napsal o prejimani clanku, tak jeho odpoved byla bleskova, s otazkou kde jsem je videl.
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hotspot 23. 7. 2005 09:35

Hele stejně to je naprd, lepší je připlatit si a koupit si Mobility, tam beztak bude všechno co je v tomhle levým a hromada věcí navíc ;)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Agent 23. 7. 2005 11:31

hot_spot píše:
Agent píše:Jo, jak si někdo může stahovat hru (nebo obrázky, melodie, videa, schémata, hlášky) za peníze. Já když něco chvi, tak si to vždy najdu za 10 minut na internetu. Ale mě to už moc nebaví. Doby, kdy jsem stahoval 5 obrázků denně už jsou pryč.n/quote]
Někdo třeba internet nemá, nebo nemá propojení s počítačem, někomu jinýmu prostě na tom, kolik to stojí, nezáleží ;) /quote]

Většina lidí má dneska alespoň infraport, takže mezi kamarády se kromě her dá posílat všechno. A i kdyby ne, stačí si zajít do nějaké internetové kavárny za 15/hod, něco si najít, uložit to někde na wap a stáhnout do mobilu. Pořád je to o dost levnější než posílat za 50,- SMS.
Motorola T180, Siemens C35i, A35, A50, Nokia 3330, 6300, N73, E52, Sony Ericsson T630, K700i, Samsung Z300
Agent
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hotspot 23. 7. 2005 11:37

Agent: ježíš, myslíš že se někdo bude s***t s nějakým pitomým obrázkem nebo melodií? Někdo prostě na peníze nehledí a chce to mít hned a pohodlně...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 23. 7. 2005 12:50

No, pro me je jednoznacne pohodlnejsi si to udelat a pak asi za 0,5s nahrat do mobilu,cela akce trva nanejvis minutu. Ne abych se strachoval jestli tech 50 kc nevyleti oknem ;)
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 23. 7. 2005 16:16

Souhlasím s mickaelemb. Melodii jsem si objednával jednou - napoprvé mi nepřišla a celkem jsem za ni zaplatil 4x SMSky za 50 Kč :(

Infraport Rulezzz :wink:
Petr_Novak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dolik 23. 7. 2005 19:28

Petr_Novak píše:Souhlasím s mickaelemb. Melodii jsem si objednával jednou - napoprvé mi nepřišla a celkem jsem za ni zaplatil 4x SMSky za 50 Kč :(:/quote]


Tipnu, tobe je tak patnact, co? Ono staci zavolat na to cislo co je napsany v kazdym inzeratu jako infolinka, rict ze ti nic neprislo, oni si te dohledaji podle cisla a poslou ti to znovu. Me dali jednou druhej obrazek gratis jako satisfaction...

Proste lina huba, hotovy nestesti...
Dolik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hotspot 23. 7. 2005 19:32

Dolik píše:Tipnu, tobe je tak patnact, co?

Ehm, co tím chceš říct? Že je ještě malej? Šlo by to i bez toho ne...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SonyLuke 23. 7. 2005 19:41

Konečnš někdo kdo se zastane i mladších spoluobčanů.
SonyLuke
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 23. 7. 2005 20:13

Tento thread je o časopisu, nebo věku diskutujících?
Zdeněk L.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků