Chtěl bych zpátky starou Mobilmanii.

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Policak 24. 1. 2007 18:32

Má to někdo taky tak? :cry:
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 24. 1. 2007 18:35

Tohle je bez šance, cesta zpět nevede.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 24. 1. 2007 18:35

Možná kdybys vysvětlil, o co ti vlastně jde. :roll:

Doplněno: odpověď viz výše. :mrgreen:
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Policak 24. 1. 2007 18:54

O co jde? Nepřehledná titulka, ve které je problém se orientovat, vše je namačkané na sebe a nepřehledné. Otevírání obrázků v jakési "slideshow", která se načítá neuvěřitelně pomalu a vypnout jde jen křížkem nebo dvojhmatem na klavesnici, ne klikem kamkoliv do obrázku...a najde se toho spousta. U mě osobně se návštěvnost na MM brutálně snížila, už mě prostě nebaví bloudit očima v nepřehledné změti článků a reklamy. Chodím sem přes RSS a Ad-blockem jsem zlikvidoval, co se dalo. Jestli bylo cílem zvýšit přjem webu za zobrazení reklam, u mě to dopadlo přesně naopak, otrávilo mě to tak, že jsem je zlikvidoval a zablokoval. Dřív mi nevadily a chápu, že z něčeho se provoz platit musí, ale čeho je moc, toho je příliš. A tak mě zajímá, jestli jsem na tom takhle sám nebo je nás víc.
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 24. 1. 2007 19:02

Větší levá část stránky: články. Pravá část: reklamy a pár redakčních boxů. Je to stejné jako dřív. Reklamy je navíc méně, odstranili jsme některé formáty a nové nepřibyly.

Cesta zpět nevede, v žádném případě.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 24. 1. 2007 19:03

Mě ani nepřídou ty změny na MM ňák velké, pořád je to nejlepší stránka o mobilech.
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 24. 1. 2007 19:13

Moje odpověď je Firefox + Adblock Plus.
Ale je pravdou, že když se chci podívat na jeden obrázek v recenzi a musím čekat, než se načte i kus celé fotogalerie, tak mě to irituje. Obrázky teda radši moc neotvírám.
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 24. 1. 2007 19:22

Ale vždyť obrázek se přece ve slideshow načte hned, na zbytek (pravý pruh s náhledy) není nutné čekat.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Policak 24. 1. 2007 19:27

Tak s tím nemůžu souhlasit. U mě ve FF 1.5.0.9 se otevře až celé okno najednou, na 1Mb lince to trvá cca 6-8 vteřin.
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 24. 1. 2007 19:33

To je divné. Teď jsem to znovu porovnával. Slideshow se zobrazí hned, stejně jako přímý snímek - čeká se na jeho načtení. Dvoumegabit, Firefox 2.0.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Policak 24. 1. 2007 19:46

Zkusil jsem to znovu v IE7 s cistou cache.Vetsi slide, jako je u N6300 5-6 vterin, mensi napr. u clanku o Motorole 3 vteriny. Vzdy se otevre cerne prazdne okno a zobrazi se az vse najednou po nacteni. Pro majitele pomalejsich pripojeni to musi byt dost neprijemne a to si nemyslim, ze muj 1Mb/s je malo. Spousta lidi se asi pripojuje jeste pomaleji.
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 24. 1. 2007 19:49

Podíváme se na to.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Já Osobně 24. 1. 2007 19:51

Moje výtky jsou stejné jako při spuštění nové verze. A ta největší přetrvává a štve mě čím dál víc :roll: Kdyby si někdo nemohl vzpomenout, tak mi jde o chybějící okno s článkem nad diskuzním stromem :x Ještě jsem si nezvykl, a ani to nevypadá, že bych si zvykl někdy v budoucnu, ale co můžu dělat...

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod N6600 24. 1. 2007 20:08

No fotky opravdu nestojí za nic. Puď původní a nebo použít něco jinýho, nehledě k nelogickému řazení fotek.
N6600
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 24. 1. 2007 20:10

S fotkami se nic nedělalo. Jsou foceny stejným způsobem, stejným fotoaparátem, stejnými postupy.

Řazení ve slideshow je už nyní logické. Před několika dny jsme to upravili. Je to ale jen u nových článků.

Já Osobně: Tady taky nechystáme změnu. Až ale zbude čas, tak programátoři mají ve frontě připravit funkci pro zobrazování nových diskuzních příspěvků od poslední návštěvy.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků