www.mobilmania.mobi

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tommy:-) 17. 1. 2007 14:46

Mobilmania mne extrémně potěšila, zavedením verze pro mobilní telefony http://www.mobilmania.mobi . Přes takovou operu mini je to úplně lahůdka oproti standardnímu načítání. Tak díky :-)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod M65 17. 1. 2007 15:19

Rovnez se pripojuji a chvalim tento zdarily pocin...jen tak dal.
Motorola d160;d520,T 180;F3;Alcatel OTC;Bosch 909;Ericsson T39m;T300;Nk 1600;5110;3210;3220:3330;7110;6610i;6230i;E65;6070;6280;2730;1610;Sagem c4;Samsung C 100;D600e;S5230star;B100;Galaxy S;Galaxy S4;LG C 3300;Siemens A55;C35i;M65;SE K 790i;SE C905;
M65
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Snekac 17. 1. 2007 15:39

A je to vůbec rozdíl oproti mobilmania.text?
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 17. 1. 2007 16:10

Ne, je to úplně stejné. Oproti předchozí textové verzi jsme tam ale udělali řadu úprav, aby bylo prohlížení co nejpohodlnější a nejlevnější.

Po více než půl roce se navíc evropský registrátor vzpamatoval a oznámil nám, že už je funkční doména mobi, kterou jsme si zaregistrovali. Tak jsme to jen spojili dohromady.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 17. 1. 2007 16:32

dobré, líbí :) z mobilu už budu chodit převážně tam ;)

a pak dotaz: chystá se i mobilforum.mobi? ;)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak

Odeslat příspěvekod Tlowec 17. 1. 2007 16:43

Jinak sme s kámošem zkoušeli na N73 mobilmania.mobi a přes OperuMini je to lahůůůdka :lol: :lol:
Phillips Savy - Siemens C35i - Nokia 3310 - Siemens A57 - Nokia 2600 - Siemens C65 - Siemens M65 - Siemens ME75 - Nokia 6230 - SONY ERICSSON K750i + 1Gb MSPD + HPM-70 - max. spokojenost
Tlowec
Junior

Odeslat příspěvekod jzajko 18. 1. 2007 08:18

Hmmm, tak to se máte, mně to přes web n walk nejede, od doby co se přešlo na novou verzi MM si přes mobil neškrtnu. Ani na .cz stránku ani na .mobi.
jzajko
Junior

Odeslat příspěvekod tommy:-) 18. 1. 2007 10:47

tak použijte operu mini, to je to same ;-)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 18. 1. 2007 12:44

jzajko píše:Hmmm, tak to se máte, mně to přes web n walk nejede, od doby co se přešlo na novou verzi MM si přes mobil neškrtnu. Ani na .cz stránku ani na .mobi.a/quote]

Textová verze vám stále přes mobil nejede? Zkoušel jste to teď?
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod jzajko 18. 1. 2007 15:53

Marek L. píše:Textová verze vám stále přes mobil nejede? Zkoušel jste to teď? /quote]

Tak jsem to zkusil a už to jede, děkuji za zřejmě provedené úpravy. Jinak předtím byl problém jen s web n walk, v opeře 3 to jelo v pohodě, i plná verze.
jzajko
Junior

Odeslat příspěvekod pan Y. 18. 1. 2007 21:47

Už jsem to psal v diskuzi pod článkem na MM, tak si skusím postesknout i v této diskuzi, třeba se ke mně někdo přidá:

U této nové textovou verze nějak nemohu přijít na chuť nové barvě odkazů v textu. Chápu, že záměrem bylo sladit barvy s klasickou MM, ale modré odkazy v textu mi vyhovovaly daleko lépe - mnohem lépe se četly než aktuální oranžové. V tomto pro mě jednoznačně změna k horšímu. Nešlo by dát případně uživateli možnost si tu barvu nastavit?

Ochrana proti přesměrování na plnohodnotné webové stránky je fajn, ale ještě lepší by bylo, aby odkazy vedly opět na textové verze dalších serverů cpressu (v případě, kde je to možné - předpokládám, že kromě blogových subwebů typu navigovat.mm.cz nebo vista.zive.cz by v tom neměl být problém).

A bodnul by i samostatný RSS kanál s odkazy na textovou verzi (přání více uživatelů).
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 18. 1. 2007 23:19

Barvu odkazů teď měnit nebudeme.

Odkazy na textové verze: ty by snad mohly jít, přidám to do fronty programátorům.

RSS textové verze: ještě zvažujeme.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Cream 23. 1. 2007 22:06

Prosim vas,ako sa mam prihlasit ak mi nejde na fone napisat Ď. ??Dakujem za pomoc ;) aa otazka,ci nahodou nechcete zaviest aby sa pri prispevkoch pisanych mobilom nezobrazovalo UA.. ?
skratky sa mozu pouzivat, ale mali by byt vseobecne zname..!
Cream
Junior

Odeslat příspěvekod Pade 23. 1. 2007 22:10

co je to UA ?

//matho83: UA (user agent) http://en.wikipedia.org/wiki/User_agent
zistitelne tu http://wap.gemal.dk/phone.php napr.
UA: Nokia6230/2.0 (04.2 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1

//pade: dakujem
Pade
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Cream 24. 1. 2007 21:39

Neviete mi nikto poradit prosim vas??
skratky sa mozu pouzivat, ale mali by byt vseobecne zname..!
Cream
Junior