Bazar

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod oX!de 23. 5. 2005 16:58

Proc neudelate bazar na tomto novem foru ?? alespon by byl moderovanej a nebylo by to tak neprehledne! zkuste se inspirovat treba na foru pctuning.cz . Zkuste o tom popremyslet moc by se mi to takhle libilo :)
oX!de
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 23. 5. 2005 17:06

Dobrý nápad, chodí sem poměrně hodně lidí denně, a bazar by se rozjel.
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod mareq 23. 5. 2005 17:39

Taky mě to už napadlo... Myslim, že by to bylo lepší. :)
.: Powered by Dell Latitude D505 & SE W800i :.
mareq
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Banny 23. 5. 2005 18:03

Skoro všichni lidi, co chodí sem, chodí taky na MobilMánii. A tam bazar je... ;)
Banny
Junior

Odeslat příspěvekod M@ngo 23. 5. 2005 18:32

jo jo,banny má pravdu...
MM...3310 5210 7210 N80 P900 P910i (5000) BB9780&apod. ... nová éra ...MM
M@ngo
Junior

Odeslat příspěvekod MarB 23. 5. 2005 19:01

jó jó, ale tenhle novej kabát by byl daleko lepší... :idea:
Soubojům se vyhýbej. Není-li vyhnutí, bij se jako lev.
MarB
Junior

Odeslat příspěvekod oX!de 23. 5. 2005 22:22

Banny píše:Skoro všichni lidi, co chodí sem, chodí taky na MobilMánii. A tam bazar zurl=http://www.mobilmania.cz/bazar/]je[/url]... ;)

Prave ze tam je myslel sem cely ten bazar z mobilmanie presunout sem do noveho fora. ;-)
oX!de
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yellen 27. 5. 2005 15:46

Prodám SonyEricsson T230, zakoupený u T-Mobile jako neblokovaný, více jak rok záruka, jako nový. Téměř nepoužíván. Originál krabice, dat. kabel, nabíječka, návody, baterie (ta vydrží kolem pěti dní) a ostatní dokumentace. Cena 1100,-. Mail: j.petit@tiscali.cz
yellen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 28. 5. 2005 10:50

2yellen: Nějak mi uniká, proč zde nabízíš k prodeji mobil, když bylo jasně napsáno, že bazar je na mobilmánii a to zde. Navíc tohle je sekce "O fóru a mm" a ne bazar. Je to tak nepochopitelné?
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod yellen 28. 5. 2005 22:07

From: Yellen
To: dejvidek

Omlouvám se, nechtěně jsem zadal svůj inzerát právě do tohoto fóra... nemusíš být ihned tak nezdvořilí, ostrý a nervózní - navíc, mohl by jsi brát ohledy k tomu, že jsem nováčkem, registroval jsem se teprve před pár chvílemi. Mám-li oplatit stejnou mincí: V lítosti jaká mnou cloumá, padám na kolena a omluvám se panu Dokonalému, jemuž se vždy vše povedlo bezchybně a hned po porodu zřejmě uspořádal se svými příbuznými tiskovou konferenci:-)

Užívej zdraví a těš se na řidičák...:-)
yellen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Murmi 29. 5. 2005 07:05

Taky si myslím, že samotný bazar je velmi specificky uspořádaný a jako takový nepatří do fóra - je to jen a jen prodej.
Navíc je tady smetiště, kde si lze o tomto pohledu poměrně důkladně podiskutovat.
Murmi
Junior

Odeslat příspěvekod plysatko 29. 5. 2005 07:18

Prodám http://www.mobilmania.cz nebo vyměním za http://www.microsoft.com, nebo to patří do bazaru?
HTC Universal, Pentax Optio 750 Z, Canon i9950 spdi
plysatko
Junior

Odeslat příspěvekod marvin(smazano) 29. 7. 2005 00:21

co mate proti bazarum? To je opravdu vsechno v nich takovej sunt?
marvin(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Laddys 3. 8. 2005 18:39

Je fakt že s tim bazarem by se mělo něco dělat... kolikrát se mi stane že se tam inzerát automaticky podá 4x. A nebo se stává to, že nejde přepnout na další stránku. No úplná katastrofa :!:

Admini !!! >>> něco s tim už udělějte :!:
Laddys
Junior