Vylepšení

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 27. 3. 2005 18:26

Mám takový návrh na vylepšení fóra: Na úvodní stránce, jak si vybíráme kategorie je asi toto:

Mobily
Alcatel
Motorola
Nokia

6230, 3310, 5110 - a o toto mi jde - nešlo by, aby i tyto položky byly odkazy? Když chci jít z úvodní stránky na fórum o N6230, musím nejdřív kliknout na Nokia a teprve potom na 6230. Trochu by se to tak zrychlylo :D

A také by bylo dobré, kdyby se Nokii seřazovali témata podle toho, kde je nejvíce příspěvků - hodně by se to tím urychlylo! :D
Petr_Novak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 27. 3. 2005 19:23

Není zde žádná sekce o Nokii 6230. Na titulní straně je jen popisek, co by návštěvník mohl v sekci Nokia najít.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 28. 3. 2005 02:35

Už jsem to pochopil - dal jsem fórum i na mý stránky 8)
Petr_Novak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ronaldok 28. 3. 2005 17:01

Nesla by zmenit barva???? Treba na cernou nebo proste tmavsi??? Tahle je moc kriklava a boli od ni oci. THX
Ronaldok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czechian 28. 3. 2005 17:20

Ronaldok píše:Nesla by zmenit barva???? Treba na cernou nebo proste tmavsi??? Tahle je moc kriklava a boli od ni oci. THX


V nastavení máš další dvě témata. Klasické phpBB SubSilver a ještě jedno. Ale tohle vypadá nejlíp.
czechian
Junior

Odeslat příspěvekod Standa 28. 3. 2005 18:17

czechian píše:V nastavení máš další dvě témata. Klasické phpBB SubSilver a ještě jedno. Ale tohle vypadá nejlíp.d/quote]


Ale ani jedno z nich není tmavé
Standa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 28. 3. 2005 18:18

Jestli víte o nějakém tmavém, ale počeštěném tématu pro phpBB, napište, kde je, a není problém, abych ho tam hned přihrál. Na českou lokalizaci tlačítek a ikonek ale teď bohužel nemám čas. Snad příště.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czechian 28. 3. 2005 18:26

Marek L. píše:Jestli víte o nějakém tmavém, ale počeštěném tématu pro phpBB, napište, kde je, a není problém, abych ho tam hned přihrál. Na českou lokalizaci tlačítek a ikonek ale teď bohužel nemám čas. Snad příště.
czechian
Junior

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 28. 3. 2005 18:42

SubBlack jsem stáhnul, ale mám jen anglické ikonky. Nemohl byste mi poslat počeštěnou grafiku ze svého fóra?
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 28. 3. 2005 19:15

Takze by nevadilo, kdybych nasel nejaky pekny skin(ne moc slozity), pocestil ho, a vy by jste ho tam kopnul?
Standa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 28. 3. 2005 19:19

Když se nám bude líbit, proč ne? Nejlepší bude, když mi odkaz na anglickou verzi pošlete v SZ, abyste to nedělal zbytečně.

Jen tam potom nebudou vylepšení jako na tomto základním stylu: rychlé hledání, mobil a operátor pod avatarem, v budoucnu formulář pro rychlou reakci pod fórem.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czechian 28. 3. 2005 19:30

Marek L. píše:SubBlack jsem stáhnul, ale mám jen anglické ikonky. Nemohl byste mi poslat počeštěnou grafiku ze svého fóra?o/quote]


Počeštěné ikony pro SubBlack
czechian
Junior

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 28. 3. 2005 19:51

Díky za ikonky, SubBlack je už v nabídce. Teď si ale chvíli dáme s šablonami pokoj.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czechian 28. 3. 2005 19:54

Marek L. píše:Díky za ikonky, SubBlack je už v nabídce. Teď si ale chvíli dáme s šablonami pokoj. /quote]


Moc pěkné :tleskani . Dokonce i to logo MM se k tomu barevně hodí :o
czechian
Junior

Odeslat příspěvekod Paul_Wayne 28. 3. 2005 20:43

No ja nevim,mozna by to chtelo neco mezi,jako je na symbianforum.com...Cerna je fajn,ale neni ji ted trosku moc :wink: ?
Paul_Wayne
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků