Zamknuté téma

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod janah09 7. 11. 2005 03:35

Chci dát nějakým způsobem najevo nesouhlas se zamknutím tématu "kolik měsíčně provoláte" (Smetiště)...
..samozřejmě souhlasím, že někteří "nováčci" absolutně zbytečně zakládájí stejné "thready" (většinou i se stejným názvem, a po krátkém časovém úseku), a samozřejmě mi to vadí a odkaz na stejné! starší téma považuju za užitečný..-ale většinou se s tím nic nedělá..A najednou koukám a je zamknuto výše jmenované téma a je dán odkaz na téma jiné -několik měsíců staré( květen05), které má ale úplně jiný obsah, a to "Kolik celkem jste už provolali ???"..pročetla jsem si ho, a reagovat na něj nechci, chtěla jsem reagovat na měsíční vyučtování a příp. diskutovat na toto téma...starší téma je pro mě nepřehledné -není konkrétní "kolik jsme celkem provolali -za rok?, za celý život?, od doby uzavření smlouvy s operátorem?, na počítadle hovorů současného MT?, od doby používání prvního MT? -a v tom případě není stejně v mých silách to zpočítat!...takže mi odkaz nevyhovuje(a témata nejsou stejná, jen podobná)..a minimáně chci vyvětlení...
janah09
omlouvám se,ale už tu vůbec není prostor, abych s váma mohla sdílet něco jinýho, než parametry..ale proto, že spoustu z vás mám fakt ráda, tak budu doufat, že se potkáme i někde jinde...nebo to občas zkusím-jestli tu už není lepší vzduch;o))
janah09
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod YAMATO 7. 11. 2005 06:44

Moc pěkně a logicky napsané :tleskani...pokud je to tak, nelze nepodpořit.
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JSSK 7. 11. 2005 07:05

Treba im zobrat kluc a je to vybavene
SDA T-Mobile
JSSK
Junior

Odeslat příspěvekod TakyPepa 7. 11. 2005 07:39

I když mě zamčení v úvodu zmíněného tématu nijak nevadí, přidávám se k hlasům kritizujícím některé zákroky operátorů. Přisvojili si autoritativní vystupování hodné (ne)pedagogů základní školy: takto jsem JÁ rozhodl a takto to bude! Snad jste si také všimli tónu některých operátorských příspěvků. Výhoda anonymního způsobu korespondence skrývá současně nevýhodu spočívající v tom, že nevím, zda reaguji na dospělého člověka nebo pubescenta (toho ovšem většinou zradí pravopis jeho příspěvku), na muže či na ženu. Snad mě někdo nesepsuje za to, že jsem zastáncem slušně formulované odpovědi i tehdy, kdy původní příspěvek příliš neoslňuje.
Několikrát zde padlo, že nezajímavé téma zanikne samo nezájmem čtenářů. Tak proč si hrát v takových případech na cenzora?
Oskar zašel a Vodafone už nechci.
TakyPepa
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 7. 11. 2005 08:12

O důvodech zamčení sem již odpověděl autorce tématu pomocí SZ. Jen v rychlosti, Smetiště narostlo do obrovských rozměrů, předně to je fórum o mobilních komunikacích a pokud budou na Smetišti témata, která se kryjou s tématy na živě a ostatních fórech cpressu a bude to na úkor dostupnosti celého fóra (viz. včerejší den) bude se to nějak muset řešit. Marek se v tomto threadu vyjádřil o možnosti dočasného zamčení celého Smetiště, aby se serveru ulehčilo.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod murco 7. 11. 2005 08:14

nezamykajte nam smetisko !!! zakladam clenstvo v skupine proti zamykaniu smetiska !!!!
n8110>Trium aria>n3310>alcatel OT 501>n 3510>n7110>siemens S55>C55>n6610i>K750i
murco
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 7. 11. 2005 09:13

Ja som za, lebo niektore prispevky su uz ozaj moc, a na wape tiez verim ze ako bolo slubene tak smetiste tam bude vynechane, alebo aj z webu "zobrazit prispevky od poslednej navstevy" ved tym sa to len podporuje
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pepcadvorak 7. 11. 2005 09:20

Mě je to fuk.
pepík je King
pepcadvorak
Junior

Odeslat příspěvekod Andrew-DC 7. 11. 2005 16:23

ak zamnutie smetiska pomoze k neblbnutiu fora tak nak sa to zamkne

ale bude to predsa docasne pokym sa nezozenie novy rychlejsi server nie? myslim ze nam zamknute smetisko neublizi a zvysi sa komfort fora
Andrew-DC
Pokročilý

Odeslat příspěvekod janah09 23. 11. 2005 02:18

dejvidek píše:O důvodech zamčení sem již odpověděl autorce tématu pomocí SZ. Jen v rychlosti, Smetiště narostlo do obrovských rozměrů, předně to je fórum o mobilních komunikacích a pokud budou na Smetišti témata, která se kryjou s tématy na živě a ostatních fórech cpressu a bude to na úkor dostupnosti celého fóra (viz. včerejší den) bude se to nějak muset řešit. Marek se url=http://mobilforum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=161737#161737]v tomto threadu[/url] vyjádřil o možnosti dočasného zamčení celého Smetiště, aby se serveru ulehčilo.
dejv
omlouvám se,ale už tu vůbec není prostor, abych s váma mohla sdílet něco jinýho, než parametry..ale proto, že spoustu z vás mám fakt ráda, tak budu doufat, že se potkáme i někde jinde...nebo to občas zkusím-jestli tu už není lepší vzduch;o))
janah09
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 23. 11. 2005 15:56

janah09 píše:...nevím tedy přesně, v čem spočívá práce moderátora, ale myslela jsem si, že právě v "úklidu" zmiňovaného "bordelu"...h/quote]
Práce moderátora spočívá v tom, že dohlíží nad dodržováním pravidel. Mimo jiné se také snažíme se o to, aby mělo MobilFórum vysokou informační hodnotu.

mquote="janah09"]Dejvídek Smetiště na starosti nemá(takže se dá omluvit, že když nemá přehled, tak nemůže objektivně zamykat atd.)...-a jsem přesvědčená, že kdyby se o Smetiště staral někdo(výhradně, a se zájmem..a časem), tak by se nic zamykat nemuselo (vždyť přeci Marek Smetiště "uklidil" ?) M/quote]
Smetiště hlídají všichni moderátoři MobilFóra. Jsme však fórum o mobilech, takže Smetiště je jen vedlejší sekce a co se týče "péče" ze strany moderátorů, je pochopitelně až na posledním místě. Smetiště jsme uklidili, protože na něm byla velká spousta naprosto zbytečných témat, která mimo jiné ubírají drahocenné místo na serveru.

Zdeněk L.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 23. 11. 2005 16:05

Tak mal zamknut to predosle a mozno by sa nikto neozval.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod najnaj 24. 11. 2005 16:27

Pisal som SS Dejvidkovi,ale neodpisal mi. Neviem preco ste zamkli temu Akeho operatora pouzivate? To,ze je nieco podobne v CZ fore nie je vobec podstatne.Vela ludi(aj ja) nikdy nezabludime do CZ fora. Odomknite tu temu, lebo ju znova zalozim !!!
Pomozte pri tvorbe databazy slovenskych BTS
najnaj
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 24. 11. 2005 17:28

David v threadu jasně a srozumitelně napsal, že diskuse na toto téma již existuje. Napsal taky odkaz, takže i čtenáři, kteří čtou pouze sekci o slovenských operátorech, jí naleznou.
Zdeněk L.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod najnaj 24. 11. 2005 17:48

Ach jaj, takze je to s vami. Takze po prve, neviem preco mi aspon neodpisal na SS. Po druhe kedze je tema zamknuta tak za par dni sa strati a uz sa nikto k nej nebude moct vyjadrit. Preto este raz vyzyvam na odomknutie temy!!!
Pomozte pri tvorbe databazy slovenskych BTS
najnaj
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků