Zamknuté téma

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod YAMATO 26. 11. 2005 12:08

To jsou ty záludnosti diskuzí :mrgreen: ...ale u defenestrace ještě nejsme :wink:
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 26. 11. 2005 12:12

2najnaj: Svoje vyjádření sem popsal v tomto příspěvku.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vratu 26. 11. 2005 12:12

nu tohle je super diskuze... já odtud dávám demisi :D
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 26. 11. 2005 12:15

Myslím, že by to už mohlo stačit. Proč je téma zamknuté, Dejvídek vysvětlil výše v diskuzi.

Stejně tak s ním souhlasím, že moderátorství ani v nejmenším není přímo úměrné s aktivitou v diskuzích. Roman_Z je šéfredaktorem slovenské MobilManie, jako moderátor ve slovenském fóru zůstane a stejně tak tam budou zasahovat i čeští moderátoři, pokud to bude mít smysl.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod najnaj 26. 11. 2005 12:17

dejvidek píše:2najnaj: Svoje vyjádření sem eurl=http://mobilforum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=170890#170890]popsal v tomto příspěvkuv/url].
dejv

Tam si nenapisal vobec nic k veci. Este raz ti vravim, ze Slovaci do ceskej diskusie nechodia. Zablokovat to tema bola viac nez obrovska chyba.
Inak to s tym moderatorom tiez nie je od veci. Idem napisat prihlasku, len po tejto diskusii mi asi Marek Lutonsky skor posli smajla ako mi udeli pravo moderovat. A to aj napriek tomu, ze na mobilmanii travim niekolko hodin denne a slovenskym operatorom rozumiem isto viac ako vsetci ceski moderatori dohromady :mrgreen:
Pomozte pri tvorbe databazy slovenskych BTS
najnaj
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matho83 26. 11. 2005 13:00

co som pozeral tak ta tema o SR operatoroch ma 2strany, takze 1clovek (slovak) neni ziadny problem

reci o tom ze tam staci aj CR moderator :roll: , to je blbost, o opoch v SR moze vediet poriadne jedine ten koho sa to osobne tyka, a zije tuna

cize 1clovek ale poriadne :hm
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 26. 11. 2005 13:09

Proč by moderátor potřeboval obrovský přehled o slovenských operátorech? Moderátor v devadesáti procentech případů přesunuje témata do správných sekcí, opravuje titulky, rozděluje témata, zamyká duplicity a upozorňuje na původní diskuze na stejné téma. Zkrátka hlídá, aby fórum mělo úroveň, aby se tady slušně diskutovalo.

Právě kvůli tomu jsem také psal, že aktivita moderátora není přímo závislá na počtu příspěvků, které má v diskuzi.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod najnaj 26. 11. 2005 16:17

Pan Lutonsky ste na omyle. Clovek, ktory do diskusie vobec nechodi nemoze robit moderatora. Pretoze nema prehlad o temach, ktore tam su.
Mna najviac udivuje, ze vsetci si zastali moj nazor, ze ta tema je nepravom zamknuta a Slovaci do ceskej temy nechodia. Ale preto, ze Dejvidek temu sice blbo ale predsa zamkol a je moderator, nikto sa neodvazi ho opravit. Postup pana Lutonskeho, ze je to problem daneho moderatora je naozaj chybny. On sam si nevie priznat (aj ked to tu uz bolo velakrat spomenute), ze zamknut temu bola chyba. Chce to noveho moderatora, ktory sa nebude bat opravit chybu ineho a zaroven bude do temy aj vidiet.
Pomozte pri tvorbe databazy slovenskych BTS
najnaj
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod najnaj 26. 11. 2005 16:20

A este chcem napisat verejne, ze som poziadal o moderovanie, ale ako som napisal pan Lutonsky rozhodol, ze nie som ten pravy. Takze aj nadalej budu moderovat slovenske temy ludia, ktori im absolutne nerozumeju a budu zamykat temy kvoli duplicite aj napriek tomu, ze duplicitne nie su
Pomozte pri tvorbe databazy slovenskych BTS
najnaj
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod niner 26. 11. 2005 16:42

no jo.. toto bude este velka fun ako poznam najnaja :twisted:
Nevidim vobec, preco ked tu viaceri spomenuli, ze to bolo nepravom zamknute robite z toho taky problem a jednoducho to neodomknete. Tato tema by sa tu zbytocne nerozrastala.
spravca katalogu, katalog.pda.sk
niner
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 26. 11. 2005 17:54

Tohle už opravdu stačilo. Lock.
Zdeněk L.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 26. 11. 2005 18:25

Ještě si dovolím jednu reakci.

najnaj píše:Pan Lutonsky ste na omyle. Clovek, ktory do diskusie vobec nechodi nemoze robit moderatora. Pretoze nema prehlad o temach, ktore tam su.

Potřetí opakuji: Počet příspěvků daného moderátora ve fóru neříká vůbec nic o tom, jak dané fórum sleduje. Do slovenské sekce jsem osobně nenapsal ani řádek a můžete mi přitom věřit, že mi v ní neunikl ani jeden příspěvek.

iquote="najnaj"]Postup pana Lutonskeho, ze je to problem daneho moderatora je naozaj chybny.

Citujte mě prosím přesně. Já jsem nenapsal, že je to jeho problém - napsal jsem, že moderátor má v takovém případě právo rozhodnout. To je trochu rozdíl.

rquote="najnaj"]ale ako som napisal pan Lutonsky rozhodol, ze nie som ten pravy.

Nejste, protože podle vašeho dosavadního působení ve fóru nevěřím, že dokážete konfliktní situace řešit v klidu.

Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků