Jaké fórum vyhraje: staré nebo nové?

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Jaké fórum je lepší?
Toto nové fórum 98 %  78%  [ 98 ]
Staré fórum na MobilManii 27 %  21%  [ 27 ]
Celkem hlasů : 125

Odeslat příspěvekod Nortonek 3. 4. 2005 15:11

Proti moderování samozřejmě nic nemám a rozhodně je důležité.Existuje mnoho příkladů jak mohou dopadnout nemoderovaná fóra,a většinou jsou to odstrašující případy,ale teď je spíš otázka "Na kolik se musí fórum moderovat"...
Siemens C35i -> MT50 -> CX65 -> SX1 -> Nokia N70
Nortonek
Junior

Odeslat příspěvekod Majk 3. 4. 2005 15:37

Marek L. píše:Trochu vám nerozumím. Vždyť píšu, že jsem u starého fóra počítal příspěvky za minulý týden, kdy ještě žádné nové neexistovalo.

Nebudeme se rozhodovat podle ankety, ale podle návštěvnosti, takže je jedno, jestli je anketa tady nebo na MM. Každopádně je už myslím rozhodnuto.d/quote]

Muzete mi teda rict proc ted nedate obema forum stejny prilezitosti? Tzn odkaz na obe na liste, v tabulce odkaz stejnym pismem? apod. . .
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 3. 4. 2005 15:53

My chceme mít pouze jedno fórum, nezajímá nás, jak si povedou obě fóra vedle sebe. A toto nové ukázalo, že i s menším počtem registrovaných uživatelů může být aktivnější a navštěvovanější. Navíc má mnohem vyšší úroveň díky členění do sekcí a lepším možnostem moderování.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Gloe 3. 4. 2005 15:56

2 Majk: A neni tu tolik spameru a flameru, teda spis jsem tu jeste ani jednoho nepotkal. Tohle mi pripada, ze ma i vetsi uroven ohledne informacni stranky - myslim tim, ze tu najdes vice informaci apodob.
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ukulelembo(smazano) 7. 4. 2005 08:15

Tak jsem se koukal a zive.cz uz take potichoucku rozjizdi sve phpBB forum. Nastesti jsou registrace stejne jako tady...
Ukulelembo(smazano)
Junior

Předchozí stránka