Jaké fórum vyhraje: staré nebo nové?

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Jaké fórum je lepší?
Toto nové fórum 98 %  78%  [ 98 ]
Staré fórum na MobilManii 27 %  21%  [ 27 ]
Celkem hlasů : 125

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 29. 3. 2005 00:12

Osobně bych byl rád, kdyby vyhrálo toto nové forum
+ design
+ prehlednost
+ funkce
+ celkovy dojem
- nemoznost napsat nekomu, kdo sem prijde poprve, nekoho by ta rychla registrace mohla otravit si myslím :?
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czechian 29. 3. 2005 05:32

tOplOaDer píše:- nemoznost napsat nekomu, kdo sem prijde poprve, nekoho by ta rychla registrace mohla otravit si myslím :?>/quote]


Což je ovšem výhoda, protože sem nebudou psát prudiči. Registrace je pěkně otráví, nebudou moct prohazovat desítky nicků a hned, jak začnou provokovat, tak jim ten účet moderátor smaže.
czechian
Junior

Odeslat příspěvekod Mu.mi 29. 3. 2005 08:31

Začínám si pomalu zvykat na Nové fórum a docela bych přivítal a myslím, že bych nebyl sám, kdyby existovala stránka se souhrným počtem všech posledních příspěvků. Nezávisle na tématu, například posledních 50 (nebo raději víc). Pak je možné se okamžitě dostat ke všem aktuálním diskusím, nezávisle na tématu. A o to snad ve fóru jde.
Mne zajímají všechna témata, ale neustálé listování v různých kolonkách velmi ubírá na čase a na aktuálnosti - mluvím stále o Novém fóru, protože ve starém fóru právě tato možnost umožňovala okamžité zapojení do aktuálních témat.
Mu.mi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AVL68 29. 3. 2005 08:45

Zdravím. Nejsem častým přispěvatelem do diskusí, ale jsem jejich častý čtenář. Na starém fóru mě nejednou zdržovalo a rozčilovalo, když jsem byl nucen probírat se i nic neříkajícími příspěvky. S příchodem nového fóra bych měl návrh, zda by moderátor nemohl věcnost jednotlivých příspěvků známkovat od 1 do 5. Ze známek by u každého přispěvovatele vnikl průměr, ze kterého by šlo usoudit, zda je dotyčný pro fórum přínosem nebo jen mlátí "prázdnou slámu" či přímo otravuje. Navrhoval bych tuto stupnici:
1. příspěvek jde přímo k věci (je nejcennější)
2. příspěvek s tématem úzce souvisí nebo jde o reakci na bod 1
3. příspěvek se tématu dotýká jen okrajově nebo jde o reakci na bod 2
4. příspěvek s tématem téměř nesouvisí ale je ještě určitým přínosem do diskuse nebo jde o reakci na bod 3
5. příspěvek už s původní myšlenkou diskuse nemá nic společného

Podle známek by se dalo každé téma i filtrovat a pokud bych si mohl zobrazit jen příspěvky se známkou 1 až 3, byl bych velmi spokojen.
AVL68
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 29. 3. 2005 08:48

Jsem rozhodně pro phpbb fórum, proč?
1. Staré fórum bylo na takové úrovni, že sem ho už ani nenavštěvoval.
2. phpbb má lepší strukturu, témata, vlákna = přehlednost!
3. Administrátoři a moderátoři mají více možností jak zamezit tapetářům a flamewářům v bordelingu.
4. phpbb se dá v pohodě prohlížet přes mobil, myslím Nokie S60.
5. Sledování threadů přes e-mail.
6. nahoře na fóru budou témata k věci, ne flame kterej se objevil vždy na home page mm.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dejvidek 29. 3. 2005 08:51

Mu.mi píše:Začínám si pomalu zvykat na Nové fórum a docela bych přivítal a myslím, že bych nebyl sám, kdyby existovala stránka se souhrným počtem všech posledních příspěvků. Nezávisle na tématu, například posledních 50 (nebo raději víc). h/quote]

Něco podobného ale toto fórum umí.
dejv

Obrázek
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod cejdap 29. 3. 2005 09:15

Konečně pořádné fórum !
cejdap
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mu.mi 29. 3. 2005 09:26

to. dejvidek - omlouvám se, vidím že jsem pozadu, opravdu je tu to, co jsem postrádal (zajímavé články o gravitaci na Tvých stránkách).
Mu.mi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 29. 3. 2005 09:33

Mu.mi píše:to. dejvidek - omlouvám se, vidím že jsem pozadu, opravdu je tu to, co jsem postrádal (zajímavé články o gravitaci na Tvých stránkách).r/quote]

Tak myslíme to samé? Než to popisovat tak sem hodil screen, nechtělo se mi típat celé sklo tady na fóru :-/
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mu.mi 29. 3. 2005 10:29

Samozřejmě -dejve- myslíme to samé.
Moje zmínka o článcích na tvých stránkách, je naprosto jiné téma, které patří jinam - proto ty závorky.
Mu.mi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daft 29. 3. 2005 10:36

Od puvodniho fora, kde nebylo mozne skoro nic, je phpbb obrovsky krok dopredu, ale podle me (chapej jako subjektivni nazor jedince :) se stale nejedna o tu nejlepsi volbu, protoze nejrozsirenejsi jeste neznamena nejlepsi, co do rychlosti a pohodlnosti ovladani se mi lepsi zda byt styl, jaky je pouzit napriklad na Cyberspace, Hofyland - to je opravdove diskuzni forum. Ale vzhledem k tomu, ze od rana jsem online i tady, neznamena to nic vic, nez ze se mi tady libi :)

Ackoli stare forum bych nerusil, obyc. clovek, co si bude chtit vybrat founa, se nebude registrovat tady, aby se mohl jen na neco zeptat, tady budou jen technoidi.. :)
Daft
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryba 29. 3. 2005 11:46

Tohle fórum je určitě přehlednější díky rozdělení do kategorií a za velkou výhodu považuju taky nutnost registrace. Akorát mi chybí ta oranžovo-šedá kombinace.

Ryba
<*)(((<
Ryba
Junior

Odeslat příspěvekod -Sam- 29. 3. 2005 14:41

Konečně.
Jsem rád, že došlo k nějakému posunu ohledně fóra, protože to staré je katastrofa.
:idea: Komu se nelíbí výchozí šablona, doporučuji zvolit subBlack; má to jen jednu vadu na kráse - není "customizovaná"
-Sam-
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XXTeens 29. 3. 2005 15:28

Fórum, kam mohou přispívat jen registrovaní uživatelé, je předem výrazně ochuzeno. Sice se odfiltruje ten nejhorší bordel, ale zase spousta lidí nebude odpovídat na něco, na co ví odpověď, neb je odradí registrace. V podstatě to tu bude za chvíli trpět ponorkovou nemocí..
XXTeens
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ATTOG 29. 3. 2005 15:29

Jednoznacne jsem pro toto nove forum,kdyz se podivam treba na zahranicni weby,vsechni jedou na tomto typu for (min.99%) a takze asi vedi,proc to delaji.

:idea:
ATTOG
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků