Prehnane reklamy

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod noker1 30. 7. 2012 15:15

Mam mobilmaniu rad aj vsetko, ale neni to uz trochu prehnane?
A to neni len nahodne zobrazenie.
Přílohy
mobilmania.tiff
iPhone 6 Plus 16gb
noker1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ShaWn.cz 30. 7. 2012 16:10

Tohle bude nejspíš chyba v CSS, ale teď mě na hlavní straně zarazila jedna konkrétní reklama, která mě rozčílila víc než jakákoliv jiná. Ta reklama je na jistou levicovou politickou stranu, děláte si legraci? Celkem by mě zajímalo, proč sem na MobilManii taháte politiku, teda kromě toho, že ČSSD evidentně za reklamu dobře platí. :roll:

Na Mobilmanii chodím několikrát denně, ale tohle je pro mě důvod navštěvovat raději konkurenční weby. Neobviňuju redaktory, protože oni za to rozhodně nemůžou, ale člověk, který má na svědomí tu reklamu by se měl stydět :tleskani
ShaWn.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 30. 7. 2012 16:33

Noker1: Příloha se nezobrazuje, ale asi vím, o co šlo - vysoký inzerát nahoře na stránce, že? To byla chyba, už by se to nemělo objevovat.

ShaWn.cz: Redakce MobilManie nemá s reklamou nic společného. A obchodní oddělení klienty nerozděluje podle toho, jestli je máme rádi nebo ne. Prodáváme inzertní prostor, ve kterém si v rámci zákonů může za své peníze každý propagovat, co chce. Politická strana je klient jako každý jiný.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noker1 30. 7. 2012 17:01

Ano ano, to bolo ono. Dakujem
iPhone 6 Plus 16gb
noker1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 30. 7. 2012 17:19

shawn: Někomu třeba mohou vadit reklamy na pravicové strany, někomu jinému třeba na jistý konkrétní telefon...
Reklama je reklama. Můžeš si vybrat zda sem chodit, nebo si třeba založit svůj vlastní server - bez reklam - čistě placený.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod Mishack 30. 7. 2012 17:40

Nemam nic proti vydelku z reklamy, rad podporim. A chapu, ze server z neceho zije. Ale ceho je moc, toho je prilis ... napr. v pripade mobilmania/zive. V takovych pripadech mi pomaha noscript a stylish. Sry, ale chci si v klidu pocist a ne dostat epilepticky zachvat.
N1 (CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox)
Mishack
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Baštand 29. 11. 2012 23:45

Souhlasím, reklama tady přerostla do monstrźních rozměrů, která z webu dělá disko šou.
Baštand
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 30. 11. 2012 06:50

Ked nakazdej tretej stranke cela obrazovka zcernie a ten cerveny krizik na zavretie reklamy tam nieje, lebo je to maly netbook a ani po 5 sekund sa nenacita co je to za reklama a naviac to zatazenie cpu vypne tv tuner,
tak jedina moznost je blokovat.
Ja vtedy radsej zavrem prehliadac v netbooku a idem cez operu mini.
Ale aj ked som na PC, dlho trva, kym mozem to cierne okno zavret. V PC mam Cpu 3,4Ghz, ram 2GB, pripojenie 1-2Mbit.
Prehliadac najnovsi firefox. Doplnky skoro ziadne.
Ani neviem co je to za reklama. Zeby reklama na koniec sveta? :lol:
Niektore normalne reklamy na boku ma dokonca zaujali aj som nane klikol. Ale toto je moc.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod exBURN 30. 11. 2012 07:45

Já jsem reklamy respektoval dokud nezačaly vyskakovat přes text. Do Chromu jsem si nainstaloval adBlocker a od té doby jsem neviděl reklamu. Ani na youtube, ani u videí a ty vyskakovací hrůzy jsou minulostí. Místo bannerů mám bílé plochy.
exBURN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shadowmare 9. 12. 2012 22:01

Přesně tak, reklam je na MM příliš. Mě momentálně dožírá ta vanoční na Klasa výrobky. Stačí přes ní přejet myší a otevře se na celou stránku, popřípadě se roztáhne už s načtením stránky. Když jsem si do toho rýpnul v komentech jako OT, tak mi to nejdřív editovali na úplně něco jiného a pak smazali. Obrázek
shadowmare
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Filip Kůžel 12. 12. 2012 11:52

Bohužel neuvádíte, z pod kterého článku je tahle diskuze, takže se nemám koho zeptat, co bylo za problém. Trochu pochybuju, že by vám to "někdo editoval na něco jiného". Nicméně pokud se oháníte konkurencí, nebo ADblockem, pak je pochopitelné, že vaše příspěvky zmizely.
Filip Kůžel
Redaktor MobilMania.cz
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fisk. 16. 12. 2012 23:06

"No konecne poriadne reklamy zasiahli aj stranky galerie.mobilmanie. Chcelo by to este nieco vyraznejsie, lebo takto sa mi z toho toci hlava, ked fotky v galerii su oproti reklame moc vyrazne. Myslim, ze od teraz vam sem bude chodit omnoho viac ludi ako doteraz. Len tak dalej!!" :D :tleskani
fisk
fisk.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 17. 12. 2012 11:28

Fisk> Když se v galerii přihlásíte, reklamy zmizí. Jsem rád, že se podařilo domluvit tento kompromis, kdy aktivní návštěvníky galerie nerušíme reklamou. Snad to vydrží.

Ať se nám to líbí nebo ne, provozovatel webů sleduje jejich úspěšnost podle finančních ukazatelů, ne podle počtu lidí, kteří na ně chodí. Galerie doposud generovaly pouze náklady, to nebylo udržitelné.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 17. 12. 2012 21:54

Mě teď štve ta reklama na foťáky. Často se mi stane že se reklama "rozevře" a nejde vypnout. Musím vypnout okno v prohlížeči a stránku načíst znovu.
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rezza 25. 3. 2013 20:57

Ted ty vyjizdeci reklamy jsou uz fakt hodne, jeste se kazda vypina jinak a kdyz nad ni clovek prejede, tak zacne hrat :( Je mozne si zaplatit web bez reklam? Protoze ted je tu vic reklamy nez obsahu - do urcite urovne v pohode, ale ted uz je to opravdu vic nez dost.
BlackBerry Passport SE, Lenovo X1 Carbon 2nd gen s Fedora 23 Alpha, Sony PS3/4/Vita
Rezza
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků