Čtete časopis Mobility?

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Co byste rádi viděli na obálce Mobilit?
Jen mobilní telefony 43 %  33%  [ 43 ]
Modelky s mobilními telefony 73 %  56%  [ 73 ]
Jen modelky bez telefonů 9 %  6%  [ 9 ]
Něco úplně jiného 5 %  3%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 130

Odeslat příspěvekod Tereza Bočková 19. 4. 2005 18:58

Proč čtete Mobility? A pokud je nečtete, jaký máte důvod? Co by měla redakce zlepšit, abyste je četli?

Budeme také rádi, když přidáte svůj hlas k anketě na této stránce (pouze pro registrované).
šéfredaktorka časopisu Mobility
Tereza Bočková
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Osiris 19. 4. 2005 19:36

Mobility kupuji teď už jenom automaticky,vše už vím z Mobilmania.cz .Ale přeci jenom je tam pořád pár zajímavých věcí a zbylé si přečtu znova.
Acer TravelMate 4502lmi
One Touch Club>N5110:C35i>M50>T630
Osiris
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Já Osobně 19. 4. 2005 19:43

Ano, čtu. S předplatným se mi sice četlo lépe, ale teď to taky jde :lol: A proč? Na MM jsem sice skoro denně, ale papírový časopis je papírový časopis. A hezky voní, když jsou čerstvé :nenapadne

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Krejča 19. 4. 2005 20:22

Přesně tak Mobility kupuju jen z radosti. A také si brzy obnovím předplatné. Už většinou čtu jen technickou podporu na konci časopisu, ale i další zajímavé články. Ty si přečtu i když už jsem je jednou četl na MM.
Laguna Grandtour 2,2dci dynamique
Krejča
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 19. 4. 2005 20:26

Mobility už mi nechodí, takže sem je asi od ledna nečetl :) Většina informacé je mnohem dříve na netu, než na papíře. Jinak ty modelky na obálce mají něco do sebe :wink:
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Deawo 19. 4. 2005 20:39

Dříve jsem je četl vždy když vyšli dnes už si je kupuji spíše, když nemám co dělat a mohu je nosti sebou, třeba do školy a tak. Ale na obálce bych raději viděl telefony je to časopis o telefonech ted ho v regálu nerozeznám od T3.
Deawo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 19. 4. 2005 20:59

Časopis mám od září předplacený. Nevýhodou papírových časopisů je neaktuálnost (na MM jsem 2x - 3x denně), ale zase není nad papír (a jak voní! :D ).
Petr_Novak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gloe 19. 4. 2005 21:22

Ja mam mobility predplacene a nehodlam to meni! :-) Akorat bych mozna vynechal obcasne clanky o MP3 playrech ci notebookach, ale to je jen muj nazor a vim, za nak to misto musite vyplnit! :-) Jo a co ty stu*idni reklami na loga a melodie, ci Java hry? Nezda se vam to uz prehnane?
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Osiris 19. 4. 2005 21:35

Gloe píše:Jo a co ty stu*idni reklami na loga a melodie, ci Java hry? Nezda se vam to uz prehnane?

Reklama je všude a taky bude.Ovšem pořád to neni za nepřekonatelnou mezí:Reklama
v tisku-Otočim stránku
v televizi-Přepnu program
Na internetu-Zablokuji ji v prohlížeči.
Na billboardu-Otočím zrak
Je jí hodně,ale aspoň neni zatim třeba ve snu,to už bych tuplem nepřežil.:D
Acer TravelMate 4502lmi
One Touch Club>N5110:C35i>M50>T630
Osiris
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oskar Burizon 19. 4. 2005 21:43

Byl jsem stálý čtenář tohoto časopisu, ale jelikož pracuji každý den s internetem, raději pročtu Mobilmanii na internetu.
Prodám Octavii 2, r.v. 2005, 2.0TDI, najeto 2400km, černá metalíza, 17´ alu kola, kouřové okna, NÁDHERNÁ (možnost poslat foto), původní cena 730.000kč, nyní 549.000kč.
Oskar Burizon
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gloe 19. 4. 2005 21:45

2 Osiris: To jo, ale misto techreklam by tam mohli byt recenze, ci mobilni novinky, nebo naky jiny clanky.
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Osiris 19. 4. 2005 21:53

Gloe:Jasně,hezké by to bylo,ovšem dnešní svět ovládají peníze a i sám Marek Lutonský napsal,že to vydělává spoustu peněz,jak pro ně,tak i pro recenzované firmy.
Bohužel...
Acer TravelMate 4502lmi
One Touch Club>N5110:C35i>M50>T630
Osiris
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gloe 19. 4. 2005 22:01

Presne tak: Bohuzel...
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Platinum 20. 4. 2005 00:36

V Mobilitach se nedoctu nic novyho, kdyz ctu MM.... Tak je nectu, jen v posledni dobe zhodnotim vzdycky obalku. Ale ted naposledy jsem byl zklaman, bujne poprsi slecny jakoby zakryvalo vse ostatni. Ale asi se vam to dobre prodavalo...
*** Platinum ***
Platinum
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krejča 20. 4. 2005 06:13

Ani bych se nedivil kdyby si to nějaký týpek zaměnil jen kvůliobálce a myslel si že je to něco jako T3 a koupil si to a otevřel, ha co to je nějaký mobily.
Laguna Grandtour 2,2dci dynamique
Krejča
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků