dubnová obálka

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jolma 18. 4. 2005 21:05

Tak vidím, že jsem úplně mimo, když mi připadají ty obálky s polonahýma dívčinama coby mužolapkama na Mobilitách totálně stupidní :lol:
jolma
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod imaster 21. 4. 2005 16:00

Pokud chcete themes s touto modelkou na svůj Sonacek ericssonacek, najdete ho zde http://www.zedge.no/ Stahovat lze po registraci.
Doufám že to zase smáznete jako nepatřičnou reklamu. :tleskani
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Murmi 21. 4. 2005 19:57

Tak vidím, že jsem úplně mimo, když mi připadají ty obálky s polonahýma dívčinama coby mužolapkama na Mobilitách totálně stupidní :lol:>/quote]

Vždyť ty holky jsou tak nádherný a to dubnový číslo jsem si koupil taky kvůli obálce. Asi mám nějakou divnou vlastnost, když se mi líbí tolik žen? Ještě že žádná z mých přítelkyň netuší moji přezdívku - ty by mi dali.
Murmi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod webman 21. 4. 2005 20:01

:-) este ze je to stale casopis o mobiloch, hustlerov apod je na trhu viac nez dost.
webman
Junior

Odeslat příspěvekod Murmi 21. 4. 2005 20:22

Právě proto, že je to technicky zaměřený časopis, právě proto jsou ladné dívčí křivky jeho krásnou ozdobou
Murmi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Murmi 21. 4. 2005 20:31

Ještě dotěrná maličkost, u ostatních časopisů, které se týkají výhradně žen, můžu říct jen to, že čeho je moc, toho je příliž. A mnozí mě jistě potvrdí, že jemná dívčí krása mezi záplavou technických údajů, vynikne mnohem víc, než záplava žen na nuda-pláži.
Murmi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 21. 4. 2005 20:41

Trochu se divím, proč si ženy stěžují na ženský prvek na obálce. Vždyť jakýkoli časopis určený výhradně pro ně vypadá v podstatě stejně. Podívejte se třeba na aktuální Cosmpolitan.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 21. 4. 2005 23:10

Právě protože to jsou ženy. Je to s nima těžký :(
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gloe 21. 4. 2005 23:21

Aaa, pan Lutonsky je znalec! :lol:
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MobilerxXx 22. 4. 2005 19:22

Gloe píše:Aaa, pan Lutonsky je znalec! :lol:


Spis bych ho nazval profesionalem v oboru, ktery ma prehled o sve branzi a vi presne, kam kdy pro co vhodne sahnout, kdyz je potreba :wink:

(omlouvam se za mirny offtopic...)
MobilerxXx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iva 24. 4. 2005 18:17

Marek L. píše:Trochu se divím, proč si ženy stěžují na ženský prvek na obálce. Vždyť jakýkoli časopis určený výhradně pro ně vypadá v podstatě stejně. Podívejte se třeba .url=http://www.stratosfera.cz/cosmopolitan/cos.clanek.php3?clID=36757]na aktuální Cosmpolitana/url].



No, srovnavat titulky Cosmopolitanu a Mobilit, to je jako kdybyste srovnaval TV zpravodajstvi BBC a zpravodajstvi TV Nova!?! Muzete mi uvest nejakou titulni obalku Cosmo. /anebo podob. magazinu ELLE, BAZAAR, apod.,/ kde by byla na titulni obalce nejaka modelka v podprsence a prsila tam ty svoje ctyrky!?!?!?! Kdyztak tady tu titulku uvedte, verim, ze i ostatni panove se radi pokochaji!?!?! Pokud ji teda najdete....
Tady nejde o zensky prvek, jestli vadi, nebo ne, ale o tom, jak se zpracuje. Nezlobte se na me, ale tyhle magaziny to rozhodne delaji na vetsi profesionalnejsi urovni, nez to co predvadite na Mobilitach, at uz se to tyka prace vizazistu, nebo fotografa. Nejsem zastance techto magazinu, ani je nectu, protoze me nezajima, jake sexualni uchylky mam provadet v posteli, ani jak si zije Paris Hilton, ale u Mobilit mi to pripada, jak lacina podbizivost a stejne lacine na me pusobi i to zpracovani. Z tematickych casopisu ctu treba Lide&Zeme, Koktejl, anebo NG a pri predstave, ze by mi na titulku vrazili modelku v podprsence, se ctyrkama a omlouvali to tim, ze jim to zvysi prodejnost, tak si o nich budu myslet, ze se redakce prestehovala do Bohnic, anebo ze se sjeli na koksu.
Rozhodne si o sobe nemyslim, ze jsem puritanka, ani zadna prehnana intelektualka, Blesk ctu obcas taky, tohle je jenom muj nazor. Asi jak patri k sobe pekny holky + auta, tak asi k tem autum pribudou i mobily. Vetsine se ty vase titulky libi, tak stejne neni co resit.....
iva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Daft 24. 4. 2005 19:16

Iva: Uplny souhlas. Zda se, ze nezapadam do vetsiny. Navic pokud chci obdivovat linie auta, nechci, aby mi tam prekazela modelka, a pokdu mi jde o auto jako takove, otevru si kapotu ;)
Je to stejne, jako kyby se na PC Worldu nebo Chipu objevila modelka sedici na caseu s klavesnici pres prsa, aby casopis zustal dostupny pod 18 let. Prijde mi to jako takovy laciny pokus o zvyseni zajmu...
Daft
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andrei (novy) 24. 4. 2005 20:14

Je a bude to pekna nuda, jestli budou na obalce porad zensky. Zacinam mit z toho pocit, ze ze seriozniho casopisu se stava casopis pro pubertaky :hm
andrei (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mickaelb 24. 4. 2005 22:24

Heh sice jsem v pubertalnim veku (15) a na peknou zenskou se samozrejmne podivam rad,ale chci ji videt tam kam patri a ne ji cpat treba k autum,pripada mi tam dosazena,vubec tomu nerozumi,nevi jak to chytit (auta,mobily....samozrejmne :lol: ),proste tam nepatri,takze tam ji nechci,kdyz se budu chtit podivat, je spousta jinych moznosti ze jo,na obalce magazinu o MT by mohl byt treba nejaky hezky telefon,pekny detail....
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Murmi 25. 4. 2005 10:30

To Iva: Rozhodně nesouhlasím s názorem, že modelka na titulní stránce jakéhokoliv časopisu, je "laciná podbízivost" - to myslím všeobecně a že na někoho nepříjemně působí zpracování jednoho z nejprodávanějších časopisů? Určitě se nebudu bránit názoru jednotlivce, vždyť má na něj nárok. Já jsem jako mnoho dalších spokojených čtenářů rád, že takový časopis jako jsou Mobility, existuje a že má svůj trvale vysoký grafický i tématický standard.
Murmi
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků