Katalog mobilů - paremetrické vyhledání

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Veny (novy) 8. 4. 2019 13:19

Ahoj, víte o nějakém kvalitním katalogu mobilních telefonů, kde máte vyzkoušené funkční parametrické vyhledávání? Tady katalog na Mobilmánii má vcelku závažné "boty", takže "Vyhledávání podle parametrů" je prakticky nepoužitelné. Nejraději CZ, ale pochybuji, že se něco najde, takže klidně zahraniční. Díky.
Veny (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zivan 8. 4. 2019 13:57

Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kapr8491 12. 8. 2019 19:25

Matně si vzpomínám, že v historických dobách bylo parametrické vyhledávání na těchto stránkách při výběru mobilu skutečně užitečné. To bohužel o tom současném už tak zcela neplatí.
Malý příklad:
Protože mi výsledek určitého mého vyhledávání dával nesmyslné výsledky, učinil jsem následující pokus: 1.) - Ponechal jsem defaultně zaškrtnuté políčko "Mobily v prodeji"., a zvolil jsem Digitální fotoaparát - min. rozlišení fotografií - 2MPx. A ejhle obdržel jsem 11 výsledků.
A ještě pro porovnání jsem zvolil - rozlišení fotografií - 2MPx. A hrome výsledek byl týž.
Čili kterýsi všeuměl překopíroval do obou dvou těchto odlišných výběrů dle kritérií omylem stejnou formuli. V případě B je tam samozřejmě správně, naopak v případě A potlačí všechny přístroje splňující byť třeba jen o chloupek vyšší hodnoty.
A tak si říkám, jak je jen možné, že na tak primitivní chybu dosud nikdo neupozornil.
Vždyť ta se musí projevovat prakticky u každé množiny fotomobilů, namísto desítek výsledků musí pravděpodobně dávat výsledky početně daleko menší.
Narážel jsem v katalogu hned na celou řadu nedostatků, které jsem přičítal určité zanedbanosti stránek, takto školáckou chybu jsem ale rozhodně nečekal.
kapr8491
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 12. 8. 2019 20:09

Jdeš na to moc vědecky.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kapr8491 13. 8. 2019 13:25

Upřímně čekal jsem odpověď z redakce a ne takovýto plk.
kapr8491
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 13. 8. 2019 19:12

To není plk, ale realita. Redakce nemá defakto na co reagovat.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M_Vladim 13. 1. 2021 13:23

Mám konkretní návrh: Zařízení skutečně šifruje paměť ANO/NE :-)
Někteří "číňani" se jenom tak tváří, ale třeba Samsung má Knox, do Applu se taky jentak nedostanete ...
M_Vladim
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vosoun 13. 1. 2021 21:25

Já používám tenhle a zatím mi dost pomohl
https://www.kimovil.com/en/
vosoun
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků