SX1 a výdrž baterie

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod fretka 11. 4. 2005 21:19

Mám tento foun něco přes týden,vydrží na jedno nabití tak den a půl až dva,na noc vypínám,žádné hraní nebo experimenty,pouze pár hovorů a smsek denně.Je to normální nebo mám jít reklamovat baterii?
fretka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lisoun 11. 4. 2005 21:29

me vydrzi hodne podobne, denne 8-10 telefonu, sem tam poznamka, zkouseni aplikaci, obcas hra.
Savvy->Alc303->S35i->S45->SX1->hw6915
Lisoun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fretka 11. 4. 2005 21:46

Hm,myslíš že nákup LI-pol baterie s obdobnou kapacitou by to vyřešil?Dá se sehnat za nějakých cca 440,-Kč vč daně,kapacita 1050 mAh!:hm
fretka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod standixon 11. 4. 2005 21:52

Taky mi vydrží asi 1,5 dne a to poslouchám hlavně MP3,občas hra.
standixon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jelda 11. 4. 2005 22:00

to je normalni , je to nutne kazdey den nabijet , zato si s tim muzes cely dny hrat ,poslouchat mp3......
SX....one...:-)
jelda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomashl 11. 4. 2005 22:17

vydrž u smartphonu s60 je všude tak do 2dnů, většinou jenom den, takže neni důvod k reklamaci, nic tim stejnak nevyřešíš :wink:
tomashl
Junior

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 12. 4. 2005 06:12

Mě vydrží dva dny, když ho na noc vypínám. přehrávám docela často mp3, hraju, SMSkuju. ale to už je dáno operačním systémem ta nízká výdrž baterie. Možná by to řešilo koupení Li-pol s vyšší kapacitou.
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Luba 12. 4. 2005 11:47

Taky mi vydrží ty dva dny a každý den hraju a posílám moře SMSek přes Oskárka a na noc zásadně nevypínám! Když si s ním hraju méně, vydrží i 2,5 dne! Jednou se mi povedlo 3 dny a to je asi maximum bych řekl!!! :lol:
HTC TyTN rullez ;-)
Luba
Junior

Odeslat příspěvekod quido.speedy 12. 4. 2005 11:56

4 HODINY (Smartmovie, filmy ve škole pod lavicí)
Jinak 1DEN
Když na něj nešáhnu, tak 2 dny. :twisted:
quido.speedy
Junior

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 12. 4. 2005 12:42

Luba píše:Taky mi vydrží ty dva dny a každý den hraju a posílám moře SMSek přes Oskárka a na noc zásadně nevypínám! Když si s ním hraju méně, vydrží i 2,5 dne! Jednou se mi povedlo 3 dny a to je asi maximum bych řekl!!! :lol:g/quote]

sám bych to neřek líp. Taky se mi stalo že vydržel tři dny, ale to jsem na něj vůbec nešahal. :eh
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Damien 14. 4. 2005 21:34

Ja na tom hodně poslouchám rádio a vydrží mi to sotva jeden den :|
Damien
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 15. 4. 2005 06:08

Damien píše:Ja na tom hodně poslouchám rádio a vydrží mi to sotva jeden den :||/quote]

Při prácí se výdrž baterie pohybuje okolo 8-10 hodin. to máš, jako kdyby si s ním volal. :hm
radekm (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Damien 15. 4. 2005 17:57

Máš pravdu,rádio poslouchám přes reproduktor a to je jako kdybych s tím celou dobu volal,tak to zachvilku vybije celou baterku,ale s tím už se nic dělat nedá...
Damien
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 15. 4. 2005 18:00

Damien píše:Máš pravdu,rádio poslouchám přes reproduktor a to je jako kdybych s tím celou dobu volal,tak to zachvilku vybije celou baterku,ale s tím už se nic dělat nedá...t/quote]

ba ne, při volání je spotřeba ještě vyšší, hlavně kvůli spojení se sítí se zvýší odběr proudu. :idea: :idea:
radekm (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Murmi 15. 4. 2005 18:50

Taky jsem si chtěl koupit SX1 a právě jeho výdrž mě docela odrazuje. A podle dvou kámošů, kteří jej mají vidím, že jeden a půl dne výdrže je u tohoto telefonu celkem normální.
Murmi
Junior

Další stránka