Slo by do Siemensu M65 dostat FM radio?

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MobilMania 26. 3. 2005 20:10

To neni problem to je spis dotaz na lidi co tel.fakt rozumi!Dalo by se nejakou cestou dostat do M65 FM radio,tereba nejakou chytrou aplikaci nabo treba ze by se neco pridalo dovnitr do tel.?Ja myslim ze jde vse treba by to bylo drazsi nez cely tel ,ale chtel jsem se nato zeptat machru jestli je to realne a co o tom vite??? Diky
MobilMania
Junior

Odeslat příspěvekod Jerry 27. 3. 2005 13:40

No nevim, zda muzu rict, ze telefonum rozumim, ale dle meho by sla napsat J2ME aplikace, ktera by prehravala internetovy radio. V nejnizsi kvalite by to ten telefon mohl stihat dekodovat, rychlost GPRS by stacit mela. Samozrejme bez nonstopu by to bylo srovnatelne s volanim na erotickou linku :)

Chtel jsem neco takoveho zkusit vyrobit, ale pry by se to nezaplatilo, vzhledem k tomu, ze by ta aplikace byla Siemens 65 only a za aplikace radi plati akorat Nokiaci :)
Jerry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dimo 27. 3. 2005 13:45

MobilMania píše:To neni problem to je spis dotaz na lidi co tel.fakt rozumi!Dalo by se nejakou cestou dostat do M65 FM radio,tereba nejakou chytrou aplikaci nabo treba ze by se neco pridalo dovnitr do tel.?Ja myslim ze jde vse treba by to bylo drazsi nez cely tel ,ale chtel jsem se nato zeptat machru jestli je to realne a co o tom vite??? Diky


Rozhodně nejde přidat do M65 FM rádio, už vůbec ne programem, jelikož rádio je hardwarová záležitost, nikoliv softwarová. Co se týče dodatečného "montování" rádia dovnitře telefon, tak si to nedovedu dost dobře představit, kvůli místu a vůbec kvůli možnostem, bylo by to tak strašně složité, že by to bylo dražší, než tisíc nových telefonů, nikdy v životě jsem se nesetkal s tím, že by to někdo někdy a někde prováděl.
Způsob, jak do telefonu dostat rádio, někdy i mp3 přehrávač je mnohem snažší a elegantnější a to handsfree s integrovaným rádiem a někdy právě i s mp3 přehrávačem. Výrobců je několik a často takové zařízení dělá i přímo výrobce telefonu, myslím, že stačí projít internetové obchody a na nějaké takové zařízení musíš narazit.
Dimo
Nejlepší přátelé : Foťáky, PC, internet.
Ale lidi jsou lidi.
Dimo
Junior

Odeslat příspěvekod Loco(smazano) 27. 3. 2005 15:19

O tenhle problém jsem se hodně zajímal a postupem času jsem se dostal k tomuto výsledku:

Siemens S65 má chip Infeneon PMB8875 s vlastnostmi uvedené zde
http://www.infineon.com/cmc_upload/documets/099/106/pmb8875-pb.pdf

Podle toho pdfka podporuje i (MP3, HSCSD, GPRS12), ale to zase nepodporují další HV a SW v telefonu.

Jedinou variantou je vzít externí MP3 pro řadu x35 a x45 > a postupovat dle tohoto návodu http://www.beinspired.cz/index.php?s=servis/prislus/&clanek=508
Loco(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nortonek 29. 3. 2005 21:42

Jak už jsem jednou psal...nekomplikuj to a kup si SX1čku.
Siemens C35i -> MT50 -> CX65 -> SX1 -> Nokia N70
Nortonek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Já Osobně 1. 4. 2005 19:31

To sice ne, ale myslím, že by neměl být problém dostat M65 do nějakého rádia :lol:

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků