Alcatel 756 - posilani java aplikaci do mobilu

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod maxmad 23. 8. 2005 13:35

Potřebuji poslat nějakou Java aplikaci do mobilu. IrDa v USB mi funguje, Alcatel desktop mám verzi 3.0 Content manager mi zobrazuje fotky, videa, hudbu. V diskuzích jsem se dočetl, že potřebuji doinstalovat Java Loader. Kde stáhnout? Na tom jsem skončil. Díky, Max
maxmad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod InfernoX 23. 8. 2005 14:41

Zkus zadat v googlu Java loader a musí se ti objevit plno odkazů...
InfernoX
Junior

Odeslat příspěvekod Free-Style 23. 8. 2005 15:29

Vím, že někde na stránce Alcatelu. Jak se zaregistruješ. Tak tam máš někde seznam takových funkcí !
Alcatel OT 303 - > Alcatel OT 735i - > Eurotel Go :) !!!!!!!!!
Free-Style
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maxmad 23. 8. 2005 17:53

a je to velké? Máte to někdo na disku? Lze to poslat emailem? že bych se nikde neregistroval...
maxmad(at)centrum(dot)cz
maxmad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mareq 23. 8. 2005 20:45

Já mám uploader na X100 a ten je zazipovaný velký asi 315kB, tak si myslim, že ten co potřebuješ ty asi taky nebude extra velkej...
Jinak na yahoo.com jsem našel odkaz na Java Loader PC Suite 3 pro Alcatel 756, ale odkaz vedl na stránky v ruštině a tam byl další odkaz na stránky v rušině a tam už jsem se nevyznal, protože rusky neumim ani "dobrý den" :)
.: Powered by Dell Latitude D505 & SE W800i :.
mareq
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beckham 24. 8. 2005 06:26

Kdyby jsi přečetl všechny diskuze k článkům o OT756 (jsou tu dva) a taky poradnu, najdeš odpověď (aspoň 10x). Java Loader má 257KB. Napiš v jaké verzi máš Content Manager (nikoli Alcatel desktop). Můžu sehnat Java Loader ve verzích 3.20, 3.33, 3.34 a 3.36 - pokud máš jinou verzi Content Manageru, máš smůlu :eh jinak poslední verze 3.36 je na stránkách Alcatelu http://www.my-onetouch.com/onetouch/ahead/index.jsp v sekci Java po registraci. (i když název zazipovaného souboru je 3.37, ve skutečnosti jde o verzi 3.36) Novější verze Java Loaderu Alcatel nevydává, novější verze Content Manageru bohužel ano... :hm
Beckham
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maxmad 24. 8. 2005 10:59

Content Manager - jde stáhnout jako samostatná aplikace?
Já jej mám jako součást Alcatel Desktopu V3. Samotný program Content Manager (Nápověda - o aplikaci ) řekne jen nějaké slinty, ale ne verzi. Kde by jste ji prosím hledali vy? Včera jsem stáhnul JavaLoader PC Suite 3 v336 a samozřejmě nelze instalovat na instalovanou verzi Content Manageru v systému. Grrr. Proč to Alcatel neimplementuje přímo do té instalačky???
maxmad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Beckham 24. 8. 2005 13:33

maxmad píše:Já jej mám jako součást Alcatel Desktopu V3. /quote]
Tak jestli máš ikonu na spodní liště, ťukni na ni pravým tlačítkem a vyber "O aplikaci" - Mi vyjede tohle: "System version number 5.1
(Windows XP)
Service Pack 2.0

Chosen language : CZ

Alcatel Desktop v3.30
Mobile Phone Monitor v3.12
One Touch Sync v3.20
Nastavení One Touch Sync v3.20
Content Manager v3.36
Upravit obraz v3.36
Upravit zvuk v3.36
Vytvořit animaci v3.30
Průvodce úpravami videa v3.30
FaceMorph v3.31
Stažení fotografií a videa v3.30
Můj obsah v3.31
Data Connection Wizard v3.30
One Touch Sync v3.21
Nastavení připojení v3.30
Alcatel One Touch PC Suite v3.37

Available Link : IrDA; None
Current Link : IrDA
Modem : One Touch 75x IrDA COM6"


A jelikož to píše Content Manager v3.36 - tak mi funguje Java Loader v3.36 :wink:
Beckham
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maxmad 25. 8. 2005 05:40

Ano, nalezeno. CM je verze 3.41
Nějaký nápad? :idea: ? Odebral jsem instalovaný soft a nainstaloval znovu z CD. Nyní mám CM ve verzi 3.20.
Můžeš mi prosím poslat verzi Java Loaderu pro CM 3.20?
maxmad(at)centrum(dot)cz

Děkuji.

Doplňující otázky:
a) lze obsah Zi slovníku editovat pomocí PC? Mám na mysli osobní slovník.

b) co nového přináší novější verze Alcatel Desktopu?

c) co se stane, když do CM 3.20 nainstaluji JavaLoader, vše bude funkční - a pak povýším verzi CM? Přestane Java fungovat?

Děkuji, MAX
maxmad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Beckham 25. 8. 2005 12:12

maxmad píše:Doplňující otázky:
a) lze obsah Zi slovníku editovat pomocí PC? Mám na mysli osobní slovník.

b) co nového přináší novější verze Alcatel Desktopu?

c) co se stane, když do CM 3.20 nainstaluji JavaLoader, vše bude funkční - a pak povýším verzi CM? Přestane Java fungovat?

Děkuji, MAXv/quote]



a) Ne

b) Prý rychlost, stabilitu atd. - prostě nic

c) Ano, povýšením CM přestane fungovat Java


Odesílám Java Loader v3.20 ...
Beckham
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maxmad 7. 9. 2005 12:49

Beckham, JavaLoader funguje. Poradíš ještě?
zkusil jsem nahrát pár aplikací a her do mobilu, ale bohužel se z 20ti spustila jen jedna. A ta je ještě extrémně rychlá, takže nelze používat. mám tady na disku asi 300 her a programů, ale nic z toho nemohu použít. Bude to na nějakou nokii nebo ericson.

a) máš nějaké oblíbené hry, které na 756 fungují? Pošleš emailem nebo lze někde od tebe stáhnout?

b) po nahrání, pokusném spuštění a navrácení do hlavní nabídky jsem připojil mobil na nabíječku. Zhasl displej, po 05 vteřině se rosvítil a mobil startoval, jako bych jej zapnul. Po vstupu do adresáře chyběly v seznamu mobilu některé kontakty,které jsem tam před cca 5ti dny uložil. Už jste se s tím někdo setkal?
maxmad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Beckham 7. 9. 2005 18:32

a)Podívej se (ve svém mobilu) na Menu/Služby/My One Touch/JAVA - jsou tam ke stažení 2 java hry určené pro OT756, je to zdarma (samozřejmě kromě poplatků za připojení. tzn. pokud nemáš datový paušál, stahuj přes CSD, jinak to výjde draho).


Pokud jde o hry, které stáhneš na PC a pošleš přes IrDA do mobilu, hledej hry "Generic" tzn. určené pro (skoro)všechny mobily. Např na http://midlet.org/index2.jsp - vpravo nahoře nastav filter na "all phones-generic"


Pár aplikací ti posílám na email


b) S tím jsem se setkal, sice ne osobně, ale pár lidí si na to už stěžovalo - pomohlo prý přehrání FW, někomu to udělalo jednou a pak už byl klid - je to snad jediná vada, která se kdy na OT756 vyskytla. Jo a ještě pár mobilů úvodní serie potichu vyzvánělo při přijetí SMS.
Beckham
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mihals 7. 9. 2005 19:24

kurnik Backhame, poradis?
porad jsem si myslel, ze nebudu ohledne 756 potrebovat poradit, ale po tom, co mi zhasnul hdd, tu pomoc potrebuju. jelikoz sem v uk a instalacku mam doma, tak sem si stahnul PC Suite a Java loader... samozrejme, ze ty verze jsou rozdilny a ja nemam kde sehnat verzi V3.41... a ani nesezenu nizsi verzi CM, abych mel stejnou s java loaderem...
www.mihals.eu
mihals
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beckham 8. 9. 2005 10:53

mihals píše:kurnik Backhame, poradis?

Zdravím UK. No s tím já asi nemůžu nic dělat. :oboze Budeš se muset spokojit s tím, co jsem napsal maxmadovi "Můžu sehnat Java Loader ve verzích 3.20, 3.33, 3.34 a 3.36 - pokud máš jinou verzi Content Manageru, máš smůlu :eh " :mrgreen: Problém bude v té instalačce, kterou máš doma :wink: Takže si pro ni přijeď, nebo ať ti ji někdo pošle. Alcatel prostě vždycky dělá všechno proto (kromě samotného telefonu :) ), aby jejich telefony nikdo nechtěl. Je to takový jejich originální záměr - ostatní značky mají reklamu, Alcatel má antireklamu - a v prodeji to je vidět.


Ještě mě napadlo, zkus prozkoumat ten tvůj současný PC Suite. Jestli by ti třeba nepomohl nějaký soubor z mého PC Suite (aby snížil verzi CM).. ale nevím
Beckham
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mihals 14. 9. 2005 02:46

super! kdyz budes tak hodnej, ozves se mi pls na icq? info sem ti poslal tam :wink:

Diky!
www.mihals.eu
mihals
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků