PANASONIC VS7 & SA7

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod KeyLuke 12. 10. 2005 16:22

Tak to jo.Já znám jenom jednoho člověka s panasonicem a to má ještě nějakej starej s monochromatickym displejem.Nokia a Siemens to jsou takový tradiční značky, který ale podle mě nemůžou už nabídnout nic moc novýho neokoukanýho,kdežto panasonic a třeba lg budou podle mě za pár let i u nás oblíbený.
KeyLuke
Junior

Odeslat příspěvekod KeyLuke 14. 10. 2005 18:31

Tak tady na tý stránce píšou že paměťovky má
http://www.pianetacellulare.it/Modelli/ ... cs%26lr%3D
Tak jsem zvědavej jak to bude ve skutečnosti.
KeyLuke
Junior

Odeslat příspěvekod drumm.xxt 14. 10. 2005 18:47

Hmm tak na tech strankach nepisou nic :pozor2
drumm.xxt
Junior

Odeslat příspěvekod Jirkoun 14. 10. 2005 19:16

Jirkoun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KeyLuke 14. 10. 2005 20:27

jirkou:máš pravdu.asi jsem to nějak špatně voznačil.
píšou tam,že má podporovat karty typu microSD
KeyLuke
Junior

Odeslat příspěvekod Hans 20 14. 10. 2005 21:52

Panove sorry,ale infra,bluetooth,rozliseni 320x240 :shock: ....,to povazujete za neco omracujiciho? :oboze Spis to beru jako stylovku,kterou nema kdekdo,ale na zadek jsem se z toho fakt neposadil...Ta cena je tak akorat,omlouvam se jestli jsem nekomu zkazil radost, :D X700 bouchaj za 6litru a odezva zadna,vali se to ve Wordu a pritom to ma aspon OS,jen dalsi z rady tuctovejch blbafounu,uz ty "vecka"na 100 a jeden zpusob trochu nudej.Mimochodem se to v CR jen komletuje,z dovezenejch dilu z Ciny.Taky je na krabici assembled-kompletovano,ne made in-vyrobeno.Ja jestli bych se na neco tesil tak na "vecka" SHARP,ktery sem snad bude vozit vodafoun,3mega fotak,optickej zoom,podpora umts.... :lol:
Hans 20
Junior

Odeslat příspěvekod KeyLuke 14. 10. 2005 22:06

Ale tyhle telefony tady budou až za pár měsíců(možná).Kdežto vs7 tady bude 20.10.A taky bůhví kolik budou stát ty sharpy.Myslim,že ten co si popisoval pod 12 stát nebude.A vs7 stojí jenom 7 a půl tisíce.Myslim,že to je jednak jak řikáš stylovka ale taky skvěle vybavenej telefon,kterej se může srovnávat třeba s k750i nebo d600.
KeyLuke
Junior

Odeslat příspěvekod Hans 20 15. 10. 2005 00:45

Mam pred sebou novy katalog Panasonicu a myslim,ze by to chtelo vnest trochu poradek.Takze budou modely VS3,VS7,SA6.Takze zadne modely SA7 nebo VS6.Top model je VS7,viz obrazek nahore,ten ma opravdu 2Mpix fotak,bluetooth,ale o slotu na pametove karty ani slovo,stejne jako u ostatnich modelu,tolik ofic.katalog Panasonic,zbyvajici 2 modely maji fotak 1.3Mpix,nemaji BT,pouze Irda,chybi vnejsi displej,jestli je to v dnesni dobe zajimava koupe,necham na uvazeni,potencionalnich zajemcu,dle mne je to prumer,az snad na ten 2Mpix fotak,modelu VS7,ale i to uz maji dnes founy pod 10tisic,D750i napr.Navic mam obavy,ze bude mnoho pripadnych zajemcu zklamano z rozmeru,vahy a telefonu po rozevreni,tak jak jsem byl driv z nekterych telefonu Panasonic unesenej,tak tohle teda nemusim.
Hans 20
Junior

Odeslat příspěvekod KeyLuke 15. 10. 2005 07:46

Tak s těma rozměrama trochu počítám.je faktže to neni žádnej prcek.S těma paťovkama fakt nevim.Je to tak půl na půl.Někde píšou že má někde že ne.Nechám se překvapit.Doufám,že je mít bude, protože jinak do něj nepudu.
KeyLuke
Junior

Odeslat příspěvekod Hans 20 15. 10. 2005 10:00

Rozmery VS7 jsou 102x50,6x18,7 a hmotnost 113g a dle salamounskeho vyjadreni Panasonicu pry "rozmery nezahrnuji vycnelky",jeste pro zajimavost SA6 96x47x25 :roll: a 127g :tleskani ,to uz si nezada s nejakym smartem. Jeste jsem koukal na Novy mobil,jestli se nepletu tak to jsou sedivaci,takze bych k tomu datu a cene pristupoval s rezervou,jak napsal nekdo v diskusi pod VS7,sejdem se tu 20.10. a jestli bude,tak jdu do nej,tak zatim :D :D
Hans 20
Junior

Odeslat příspěvekod KeyLuke 15. 10. 2005 10:11

Nemyslim si,že to bude šedivka.Viděl jsem to už ve více e-shopech a za stejnou cenu se stejnym datem zahájení prodeje.
KeyLuke
Junior

Odeslat příspěvekod discoteca 15. 10. 2005 10:13

tak jsem koukal na japan web a žádny z citovaných outdoors telefonů není určen pro evropu tak nevím, nevím jak to teda bude.... a o pamětových kartách ani vidu ani slechu :(
discoteca
Junior

Odeslat příspěvekod KeyLuke 15. 10. 2005 10:19

Myslim si,že to je hloupost aby nebyly určeny pro evropský trh.Myslim, že se dřív jak 20.10 nic novýho nedozvíme.
KeyLuke
Junior

Odeslat příspěvekod discoteca 15. 10. 2005 10:35

proč hloupost, třeba jsem to přehlédl, ale označení Europa jaké je např. u vs3 tam není ....
discoteca
Junior

Odeslat příspěvekod Hans 20 15. 10. 2005 10:36

X700 mela zpozdeni cca rok,predchozi modely se sotva mihly na pultech neb mely strasidelnou zavadeci cenu,ktera po cca 3 mesicich spadla na polovinu,spousta modelu se slibovala a nikdy neobjevila,proste podpora Panasonic Czech tragicka.A ze strany vyvoje aplikaci a her je to podobny,v podstate nic.
Hans 20
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka