PANASONIC VS7 & SA7

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 22. 8. 2005 21:11

PANASONIC VS7 & SA7

Pokud se někdo těšíte na tyhle super véčka od Panasonicu tak jako já, tak vás možná bude zajímat, že podle sdělení Panasonicu, které mi dnes přišlo mailem by se u nás měly - konkrétně SA7 -začít prodávat v říjnu. Navíc budou vyráběné v ČR :tleskani , takže podpoříte domácá průmysl a nemusíte kupovat najaký šmejd vyrobený otroky v komunistické Číně.
:pozor2

Obrázek Obrázek

Dobrý den,

dekujeme za Váš zájem o produkty Panasonic

VS7 bude dostupný od cca. od ríjna, ano jsou vyrobeny v CR.

Dekuji a preji Vám hezký zbytek dne,
s pozdravem

Milan Holanek
Panasonic Czech Republic, s.r.o.
Krizikova 237/36A, 186 00 Prague 8, Czech Republic, Europe
Operator: +420 236 032 511,
Fax: +420 236 032 411,
http://www.panasonic.cz
E-mail: m.holanek@panasonic.cz
Magistr Kelly
Junior

Odeslat příspěvekod Cahir 22. 8. 2005 21:23

nebylo by k nim nejaky info ? abych vedel jestli nepockat s nakupem telefonu na jejich prichod :)
GA628 -> T10 -> J6 -> 6210 -> T610 -> Mpx200
Cahir
Junior

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 22. 8. 2005 23:23

Cahir píše:nebylo by k nim nejaky info ? abych vedel jestli nepockat s nakupem telefonu na jejich prichod :)

Informací zrovna moc není a Panasonic jak známo před určitou dobou potichu a zcela dobrovolně vyklidil celkem solidní pozici na českém trhu, kdy byl se svými inovacemi v podobě barevných podsvícení apod. hodně oblíbený a od té doby se zdá, že ostentativně místní trh ignoruje (viz. příšerné zpoždění se zavedením X70). :roll: A operátoři se rozhodli vůbec nevést značku Panasonic mezi dotovanými. Bohužel.
Ale pokud může člověk soudit podle toho co se objevilo na 3G v Cannes a podle recenze VS3, která je chudší bratříček (sestříček?) VS7, tak ty modely vypadají sodt slibně. Hlavně ten nápad "obrněného" véčka se mi moc líbí.

http://www.mobilmania.cz/Mobilnitelefon ... XPS=&EXPA=

http://www.mobilmania.cz/Mobilnitelefon ... ARI=110408

http://mobil.idnes.cz/telefony.asp?r=telefony&c=A050626_232344_telefony_ada

http://mobil.idnes.cz/telefony.asp?r=telefony&c=A050216_234536_telefony_jm
Magistr Kelly
Junior

Odeslat příspěvekod Cahir 22. 8. 2005 23:58

tak musim rict ze snad cely portfolio Panasonicu vypada velmi velmi zajimave ! jen aby je Panasonic dodal v nejaky rozumny dobe ....
GA628 -> T10 -> J6 -> 6210 -> T610 -> Mpx200
Cahir
Junior

Odeslat příspěvekod KeyLuke 11. 10. 2005 09:43

Tak za pár dní se má začít prodávat tenhle telefon.Už se na něj těšim.Myslim,že to bude jeden z nejlepších telefonů na trhu.2mpx,bluetooth,infra,paměťovky a navíc displej s 16mil baravami a rozlišením 320x240.A za 7500 to je skvělý.Pude do něj někdo?
KeyLuke
Junior

Odeslat příspěvekod drumm.xxt 11. 10. 2005 13:42

To fakt bude stat jenom 7500? to je nejak malo na takovou masinu ne?
drumm.xxt
Junior

Odeslat příspěvekod KeyLuke 11. 10. 2005 14:13

Koukni se na http://www.novymobil.cz. Je to hodně dobrá cena a podle parametrů to vypadá i na super telefon.Ještě počkám na nějakou recenzi a jdu do něj.
KeyLuke
Junior

Odeslat příspěvekod Wolfov 11. 10. 2005 22:47

Samozrejme ze do nej pujdu.Myslim,ze v nem bude pouzit jeste rychlejsi procesor-protozefotit 2mpx uz je dost narocne,takze menua odezvy by mely byt minimalne stejne rychle jako na VS3,ktery sem mel v ruce.Displey-je fakt narez a menu s ovladanim od panasonicu mi vyhovuje.Panasonic rule!!!Jen ta cena se mi zda dost divna.VS3-kolem 6500-7000,VS6-temer 8000 a VS7 ma stat 7500Kc???Dost divne.Jestli to tak bude,tak si sami ve svem portfoliu vytvareji konkurenci-japonci no...Je mi sympaticke,ze jsou vyrobeny u nas,jen doufam,ze zlaty cesky rucicky nemely stejne pracovni nasazeni jak mivaly pred listopadem 89.
Wolfov
Pokročilý

Odeslat příspěvekod KeyLuke 11. 10. 2005 23:54

Ta cena je sice zarážející, ale snad to tak bude.Myslim, že jestli na tom pudou přehrávat videa na celej displej tak to bude docela nářez.Kam se na tenhle telefon bude hrabat k750i.Už se na něj fakt těšim.
KeyLuke
Junior

Odeslat příspěvekod Wolfov 12. 10. 2005 00:01

Ted jsem se bohuzel dozvedel ze VS7 pry nema slot na pametove karty.Doufam ze to neni pravda,uz jsem se obratil na stredisko panasonicu.Pry ma ale byt pod baterii,takze si ho nemusel vsimnout.Doufaaaaaaam.Jinak to docela dost meni situaci.Doposud jsem uvazoval o Motorole E1000.
Wolfov
Pokročilý

Odeslat příspěvekod KeyLuke 12. 10. 2005 11:03

Paměťovky má.Koukal jsem na oficiální stránky panasonicu a tam je napsaný že je má.
KeyLuke
Junior

Odeslat příspěvekod Wolfov 12. 10. 2005 16:41

Muzes mi prosim napsat link na ty oficialni stranky s temito udaji?Diky
Wolfov
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hotspot 12. 10. 2005 16:43

KeyLuke píše:Tak za pár dní se má začít prodávat tenhle telefon.Už se na něj těšim.Myslim,že to bude jeden z nejlepších telefonů na trhu.2mpx,bluetooth,infra,paměťovky a navíc displej s 16mil baravami a rozlišením 320x240.A za 7500 to je skvělý.Pude do něj někdo?
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod KeyLuke 12. 10. 2005 16:59

Přesnej link neznám.Hledal jsem to ve vyhledávači.
Myslim si, že panasonic neni až tak nezavedená značka.Akorát k nám se nikdy nic moc od nich nedostalo.
KeyLuke
Junior

Odeslat příspěvekod hotspot 12. 10. 2005 17:06

Myslím tím to že není v Česku tak oblíbená jako Nokia nebo Siemens, já teda neznám nikoho s Panasonicem, ale hromadu lidí s 3310 ;)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel

Další stránka