Sagem my850c - Obecna diskusia

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod erik.aragorn 28. 9. 2007 13:22

Kto ma skusenosti s tymto Caratom??...mal som ho cca. 2 minuty v ruke ale zamiloval som si ho...
Sagem my850c Carat

//matho83: doplnena fotka a strucne udaje
Obrázek

displej: qvga
pam. karta: microSD
fotoaparat: 2mpix
EDGE, 3G
Bluetooth
Multitasking: bez java aplikacii

chyba: radio
Your pretty face go to hell!!!!!!!

Siemens A25, Alcatel OT 320, Sagem Myx5-2,Nokia 6280, EuroTel/T-Mobile SDA, Orange SPV M3100 WM6, Orange SPV C100, Palm Treo 750 + 8GB microSDHC
erik.aragorn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dado741 2. 10. 2007 07:55

ja tiez uvazujem v novembri mi konci pausal tak sa nan uz tesim myslim ze je to jednotka ked porovnas pomer ceny a kvality :D
dado741
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod erik.aragorn 2. 10. 2007 14:59

noo jasne ze to je jednotka..je to super mobil....podpora multitaskingu, ovladanie mp3 na povrchu mobilu, v zavretom stave:)...
veeeelmi ho chcem.....nechces vymenit za nokiu 6280?? :D
Your pretty face go to hell!!!!!!!

Siemens A25, Alcatel OT 320, Sagem Myx5-2,Nokia 6280, EuroTel/T-Mobile SDA, Orange SPV M3100 WM6, Orange SPV C100, Palm Treo 750 + 8GB microSDHC
erik.aragorn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nalimko 10. 10. 2007 17:20

Celkom slusny fon.Mam ho mesiac.Ale chyba je ze mam 512mb kartu ale neidu prenasat subory/dokumenty,ppt/
Nalimko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vseved 10. 10. 2007 17:37

Skoda len, ze ma taky maly displej.
Vseved
Junior

Odeslat příspěvekod erik.aragorn 10. 10. 2007 18:33

nalimko, maslis teda ze nejdu citata dokumenty v nom??....a subory cez BT by mali ist??
skus si aktualizovat FW z http://www.planetsagem.com
Your pretty face go to hell!!!!!!!

Siemens A25, Alcatel OT 320, Sagem Myx5-2,Nokia 6280, EuroTel/T-Mobile SDA, Orange SPV M3100 WM6, Orange SPV C100, Palm Treo 750 + 8GB microSDHC
erik.aragorn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nalimko 11. 10. 2007 20:44

erik.aragorn idu mi obrazky,zvuk,video cez BT ale textovy dokument neide preniest.
Nalimko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nalimko 12. 10. 2007 12:57

erik.aragorn a uz si zohnal tu 850ku,ja ju mam od Orange.A na nejakom fore si sa pytal na Operu.Ja som stiahol verziu pre mensiu pamat a slape ako hodinky:-)
Nalimko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sw3rty 13. 10. 2007 00:42

prosim ta mohol by si zodpovedat par otazok? chcem si ten mobil kupit buduci tyzden...
- aky mas dojem z displeya? nieje maly?viem ze ma super rozlisenie, ale ci sa ti nezda byt mala uhlopriecka...vyzera dobre?
- ako vyzera menu? nikde na nete som nevidel ukazku...ovlada sa dobre?
- je firmware dotknuty nejak Orangeom? myslim tym ci ma zmenene ikonky v menu a tak...hm?
- ako dlho ti priblizne vydrzi ked ho naozaj vyuzivas naplno? co iste hej,ze?:)
- je k nemu headset?
- celkovo, co by si na nom zmenil, nejaka chybicka co by ti napadla? hm?

--fakt by som bol rad keby si zodpovedal tychto par otazok, lebo nikde na nete nieje ziadna recenzia, ani ziadne prispevky vo forach...ocividne si jediny co ho ma a je aktivny na nete:) respect
...diky moc moc moc..strasne mi tym pomozes

---- tie subory sa na kartu daju dostat cez citacku kariet..integrovanu v notebooku,alebo do usbcka(za 150kupis) ...tak nahras hocijaky subor...(vyskusane na myX6-2)
sw3rty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sw3rty 13. 10. 2007 01:33

este tri:D:D :
- pamat na sms je len 100 alebo sa ich da ulozit aj viac?
- ma to nejaky usb port, alebo usb kabel alebo nieco cim ho pripojis k pocitacu?
- ma pribaleny software wellphone xt?

diky moc, uz som ticho...xe... please odpis
sw3rty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nalimko 13. 10. 2007 16:39

Ten display nie je vobec maly.A ma to aj headset.Ja frcim cez BT na internete a bateria mi vydrzi 5 hodin stahovat a prezerat.A vraj existuje aj usb kabel ale nie je v baleni.

Pred tymto fonom som mal Nokiu6280ku ale myslim ze menu je v sageme prehladnejsie.A pise sa o moc lepsie ako na nokii

http://www.mobil.sk/katalog/?model=2022

//matho83: 3prispevky spojene
Nalimko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sw3rty 13. 10. 2007 18:32

no mne pride tiez ze je uplne super!
..len studujem v prahe a nemam kde si ho vyskusat nazivo:/
..ma teda ten wellphone xt? a kolko smsiek sa donho zmesti? a daju sa vypnut vibracie?lebo starsie to nevedeli
...please odpis na tieto otazky a budem uz uplne spokojny:D:D xe diky moc
sw3rty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod erik.aragorn 14. 10. 2007 07:55

Nalimko, nepodarilo sa mi ju zohnat....:(
mohol by si sem dat fotky telefonu, teda ho pofotit a dat ich sem??...display, menu telefonu, prehravac mp3/aac...jednoducho co najviac ho pofotit ...diki vopred.....
A doteraz trpim Nokia 6280 :( ....ale pouzivam aktivne Sagem myX5-2....je to lepsi fon spracovanim a kvalitou softu.....
Ano usb kable existuju ale tu orginali nekupis......jedine objednat od Sagemu cez http://www.planetsagem.com, alebo rovno sagem.com.....tam maju onlinestore....inak neprepalis novu verziu softu......vela ludi skusali s neoriginalnymi kablami a mobil isiel do vecnych lovist.....takze ak chces tak si kup original....inak neprepaluj soft...neriskuj....
a otazka idu java aplikacie(hry, aplikacie) nahrat do telefonu cez BT ci treba pouzit zase wap/web???
diki za odpoved Nalimko

ak chces napis mi na mail erik.aragorn@azet.sk alebo icq 290008509

Sw3rty.....vybracie isli vypnut na vsetkych Sagemoch....mal si vzdy moznost:
----Vibrovat
----Vibrovat a zvonit
----Zvonit
Your pretty face go to hell!!!!!!!

Siemens A25, Alcatel OT 320, Sagem Myx5-2,Nokia 6280, EuroTel/T-Mobile SDA, Orange SPV M3100 WM6, Orange SPV C100, Palm Treo 750 + 8GB microSDHC
erik.aragorn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sw3rty 14. 10. 2007 12:36

no take volby sice v menu boli, ale hocico si si zvolil aj tak vibroval!!! proste to vypnut neslo... mal som myX5-2 a teraz myx6-2 a myX-5m ceska karta...ani na jednom to nefunguje, len preto sa pytam..
...chalani, uplne krasna reklama na m850c:

http://www.youtube.com/watch?v=3emvXbAeoxE

trochu shitna recenzia na m850V (C, len vodafonacka verzia), ale zenska sa snazi... da sa z nej spravit obraz o telefone...

http://www.youtube.com/watch?v=PWN9rkefWoo

enjoy 8)

aj tak ma zaujima ci to ma wellphone XT v krabici :o
sw3rty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod erik.aragorn 14. 10. 2007 13:17

Nooo mne to slo vypnut......mal si ho dat do servisu...ale mne to islo a aj ide v pohode....
ta prva reklama je fakt nadherna....
Noo k tomu Wellphone Xt by tam malo byt uz len kvoli multimedialnej podpore..telefonu, klasicke wellphone je len sms, tel. zoznam, net a nema suboroveho manazera!! co XT ma a uz to ze vraj sagem daval k Myx8, 6-2 a inym fonom....ale nie som si isty...
ale aj tak tuzim po tom Sageme.......nokiu uz nechcem.....akurat co ma stve ze operatori branduju telefony a tym ho dototo :( co je smola inak sagem ma velmi pekne ikony......operatori len vedia ak telefon dospatit
Your pretty face go to hell!!!!!!!

Siemens A25, Alcatel OT 320, Sagem Myx5-2,Nokia 6280, EuroTel/T-Mobile SDA, Orange SPV M3100 WM6, Orange SPV C100, Palm Treo 750 + 8GB microSDHC
erik.aragorn
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků