HTC Vox

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tumek 12. 6. 2007 14:55

tumek
Junior

Odeslat příspěvekod krivacek 13. 6. 2007 21:55

Tak ho mám druhý den a zatím se spíše seznamuju a píšu pár postřehů,které ovšem nemusí být vždy správné...

- moc mi nevyhovuje klávesnice, ani jedna, v červnových mobilitách celkem chválí
- vadí mi že nelze mít upozornění na zprávu nebo z kalendáře v mp3, musí být wav a být v paměti telefonu
- ActiveSync nesynchronizuje Poznámky, jsou jako zvláštní program v telefonu a po synchr. jsou v počítači jako textový soubor, který se následně v telefonu otevře ve wordu
- hodně lidí si stěžuje na BT, to jsem zatím nezkoušel, wifi bez problémů, až zítra bude 2GB karta,tak začnou další "práce"
- pohaslý displej neukazuje hodiny, natož zmeškaný hovor či sms, ani dioda to neřeší, asi pomůže program DontForget (zatím se seznamuju s WM, co sem měl Motorolu MPx200 je dlouho)
- zkoušel sem stáhnout Operu mini v telefonu, hlásilo že nenašlo tu správnou, ta co byla instalována neumí roztáhnout na šírku displeje po vysunutí klávesnice
- právě sem zkoušel streamovaný vysílání CT4 pres wifi, hlasitý reproduktor tragický!!! četl jsem výtky i k odposlechu hovoru, zvuk s dodávanými sluchátky sem nezkoušel, BT A2DP s Jabrou OK.

Tak to snad stačí, můžete mi vyvracet mé doměnky a psát své postřehy. O tomhle parádním telefonu můžete psát taky do fora smartmanie
Nokia N85 / T-mobile / České Budějovice
krivacek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metatron 18. 6. 2007 07:47

To Krivacek:
-s BT ziadny problem podobne ako u inych WM treba ho pri vyhladavani nastavit na zistitelný režim, ináč OK.
-Operu Mini (mini) vieš otočiť na šírku displeja pokiaľ používaš rusky mod, takže odporúčam http://opera-mini.ru/maker/ pripadne http://opera-mini.ru/maker2/ pre mod 2.03 v tychto modovanych si vieš klávesou 9 otocit zobrazenie na šírku. A veľa iných vecí :)

good luck
metatron
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 18. 6. 2007 11:13

mejlka: Tady není bazar!!

------------------------------------------------------------

//Aleš P. -->> mejlka : Přesně tak, svůj inzerát můžete zadat zde.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopik 19. 6. 2007 07:00

Tak jsem tak trochu koumal, a přišel jsem na to jak lze nastavit mp3 jako zvonění. Stačí když si danou skladbu otevřeš přes správce zvuků. Tam dej možnosti a nastavit jako vyzvánění. Potom si můžeš vybrat libovolný úsek z písně a už stačí dát jenom uložit a potom si vyzvánění v nastavení změnit.
HTC TyTn II(Kaiser)
4GC SanDisk SDHC
O2 mobil 384
O2 silver max
Jabra BT3030
hopik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danndi 1. 9. 2007 19:39

Zdravim! chcem sa spytat ako to je so sluchatkami? su tie prilozene dost kvalitne? popripade daju sa kupit lepsie alebo redukcia na 3,5mm jack?
danndi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hopik 3. 9. 2007 09:14

dandi: redukci seženeš třeba na sunnysoft.cz, já už ji mám a je to luxus :twisted:
HTC TyTn II(Kaiser)
4GC SanDisk SDHC
O2 mobil 384
O2 silver max
Jabra BT3030
hopik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DanMars 24. 9. 2007 10:21

Chtěl bych se zeptat majitelů oxe, jak je to s reálnou výdrží bez aktivovaného wifi?
Jak se píše na klávesnici uživatelům s většími prsty?
A dají se na Voxovi psát i delší texty? Vím, že pohodlnější je notebook, ale v případě, že ho nemám u sebe, nahradí mi jej Vox (co se týče psaní dokumentů)?
Děkuji
DanMars
Junior

Odeslat příspěvekod charlie42 24. 9. 2007 14:42

Realna vydrz s docela velkym hranim (telefon nevydrzi dlouho zhasnutej a dost casto vzdycky na chvili zapnuty i wifi) mi vydrzi tak den a pul. Ale davam tomu hodne zabrat. Ve chvili kdy to bude lezet na stole a bude se z toho jen volat a psat, tak ta doba bude o dost delsi.

Jinak s klavesnici se zatim srovnavam, numerickou nepouzivam skoro vubec, na qwerty neni problem napsat treba obycejnej e-mail (rekneme 5kB textu) behem chvilky, ze zacatku byly dost problemy s preklepama ale chce to jenom cvik. Postupne se to zlepsuje.. A ani u lidi s vetsima prstama si myslim ze to nebude tak zly, klavesy maj docela prijemny rozestupy. Chce to ale vyzkouset, jak to bude vyhovovat.
charlie42
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wojtishek 11. 10. 2007 14:48

Funguje vam vsem v pohode sim toolkit? prijde mi nejaky divny...pouzivam Vodafone, banku mam e-banku a kdyz si necham poslat klic, tak mi to dlouhou dobu zobrazi prehrat ton, leve funkcni tlacitko znamena ok a kdyz ho zmacknu, tak nic...kdyz pockam, objevi se nova bankovni zprava, dam zobrazit a zase nic dokud nenajedu do polozky vodafone ve startu...
wojtishek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků