MobilEdit - načítání kontaktů (CX65)

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Machi 22. 7. 2005 10:34

Při pokusu o načtení kontaktů v adresáři programem MobilEdit 1.97 napíše program: Během došlo k následující chybě: Přístup byl odepřen. (00000005)
Nevíte čím to může být? Ztracená, zmeškaná volání, sms atd. se v pořádku načtou. Děkuji
A tím končí tato epizoda.
Machi
Junior

Odeslat příspěvekod Martas 22. 7. 2005 10:37

Netusim, pouzivam SiMoCo a MPM a vse je v pohode ... Zkousel si nektery jiny program? Treba je ten problem v MobilEditu :hm
Jo jo, zivot je boj ...
Martas
Junior

Odeslat příspěvekod Machi 22. 7. 2005 10:44

Pak jsem ještě zkoušel nějaký Mobile Phone Manager a tam to projistotu zamítne telefon s tím, že není povolena synchronizace, tak nevím..
Machi
Junior

Odeslat příspěvekod Martas 22. 7. 2005 11:59

Tak vyzkousej SiMoCo. S MPM jsem mel ze zacatku taky takovy nejaky problemek se synchronizaci, ale asi jen 2x, pak jsem to zkusil znova a ono to behalo uz samo. Ale s tim SiMoCo by to melo slapat bez problemu. Co vlastne potrebujes? Zalohovat adresar? A mas kabl nebo IRDA?
Jo jo, zivot je boj ...
Martas
Junior

Odeslat příspěvekod Machi 22. 7. 2005 12:17

Mam kabel, potrebuju, nebo spis chci mit mobil pripojeny k pc, lip se mi z toho pisou SMS atd....
Machi
Junior

Odeslat příspěvekod Machi 22. 7. 2005 12:48

To chce asi ve Vzdálené synchronizaci nastavit nějaký profil? Ale jak to nevím :(
Machi
Junior

Odeslat příspěvekod M. 22. 7. 2005 13:39

Vzdalena synchronizace je zase neco jineho...
M.
Expert

Odeslat příspěvekod AAAA(smazano) 22. 7. 2005 13:47

S načítáním nemám problém přes bluethoot N7280, neví ale někdo jestli lze taky editovat kalendář, myslím upomínky, mám v1.96.
AAAA(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jaspa666 22. 7. 2005 13:54

prosim te,kde jsi ztáhnul software o kterem mluviš?mam samsung E720 a chci se pripojit pres bluetooth-ztahovani obrazku a tak...nevim najit vhodny program.dik
jaspa666
Junior

Odeslat příspěvekod Bulerbin 22. 7. 2005 14:28

Mam stejný problém na Siemensu S65, všechno funguje kromě adresáře v telefonu a nejde načíst ani v MPM.
Bulerbin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Martas 25. 7. 2005 07:18

Machi píše:Mam kabel, potrebuju, nebo spis chci mit mobil pripojeny k pc, lip se mi z toho pisou SMS atd....

Obcas mi na mobilu vyskocila hlaska nejaka hlaska o tom, ze "tento prenos neni povoleny" nebo nejaka takova podobna kravina a bylo tam na vyber jen "zrusit" pod pravym tlacidlem. Byl jsem priserne nastvany ze to nesparuju, pres tudle hlasku jsem se nedostal. Pak me napadlo zmycknou joystick a ono to uz funguje, obcas ta hlaska vyskoci, ale uz me nestve ... Nemas tam taky neco takoveho?
Jo jo, zivot je boj ...
Martas
Junior