HTC TYTN nebo HTC Universal-klady a zápory

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Narcissus 4. 12. 2006 23:03

Ledyyy píše:Ještě včera jsem si byl jistej universlem,ale teďka co tak koukam na trh... .b][u] jsem v rozpacích..../u][/b]

Jak píšu, pořádně si to musíš rozmyslet, a hlavně si Universala osahej pokud máš možnost, nekupuj ho naslepo. Je to fakt dost specifické zařízení a jeho megalomanské pojetí nemusí pasovat každému. Mě naštěstí sedl a měnit rozhodně nebudu, zatím ani není za co.
EDIT: Ledyyy: Jo, ce4you je nejlepší web v českém jazyce o WM, tak studuj :)
Naposledy upravil Narcissus dne 4. 12. 2006 23:05, celkově upraveno 1
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Junior

Odeslat příspěvekod Ledyyy 4. 12. 2006 23:03

Pan Kája: S tim skóre jsem to nějak nepochopil,ale našle jsem tam hodně užitečnýho a zkusim,ji založit i tam ,dík
Ledyyy
Junior

Odeslat příspěvekod Pan Kája 5. 12. 2006 15:23

Jéé, tak si to přečti :) To je tu pořád samé 2:1..2:2, tak jsem to myslel v nadsázce ;-) Chjo, ztrácíte smysla pro humor :)
Motorola Atrix 4G + Lumia 1020 (AT&T) + Lumia 930 + Galaxy S7
Pan Kája
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Ledyyy 6. 12. 2006 20:33

Tak jeden(hlavní moderátor :)) z ce4you ,že prodal,prej problémy s Romkou,že se "zasírá" ??? :-O
Ledyyy
Junior

Odeslat příspěvekod Buble... 6. 12. 2006 21:16

Jako co prodal tytn? nebo univerzála? :?:
Buble...
Junior

Odeslat příspěvekod Ledyyy 7. 12. 2006 19:22

Universal
Ledyyy
Junior

Odeslat příspěvekod ladin2 8. 12. 2006 18:24

univerzala jsem chtel koupit ,ale zalekl jsem se jeho nespolehlivosti a tak zatim mam acer n50 a SE V630 kombinaci .kolega ma vario a je zatim spolehlivy -zachazi s nim drsne -ma ho jako pracovni. nepouziva data.tak mu vyhovuje.ale nema umts.tak ho neberu jinak doporucuji. jinak uvazuji o tytn jako o druhem mobilu. na prac .veci mam PDA.
ladin2
Junior

Odeslat příspěvekod Ledyyy 8. 12. 2006 22:34

ok dík a jinak ,jak si to myslel s nespolehlivostí?
Ledyyy
Junior

Odeslat příspěvekod pepino34 9. 12. 2006 17:13

Co jsem měl toho Qteka 9000 tak s tím nebyl jediný problém (od 29.12.2005), ani s jedinou ROM, prostě nikde nic :tleskani
Audi S4 B8 - BelRX65EU
Používejte pravidlo ZIPu !!!
Nokia 8
pepino34
Junior

Odeslat příspěvekod kodl 9. 12. 2006 17:31

On asi bude problém tak jako u počítače hlavně mezi klávesnicí a židlí ;-)
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod USER47 9. 12. 2006 17:58

Myslím, že v začátcích prodeje mohl klidně být problém s nespolehlivostí, ale teď už jsou k sehnání určitě tak rychlý a stabilní romky, že bych to vůbec neřešil.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pan Kája 9. 12. 2006 19:00

Nemůžu si odpustit trochu štiplavou poznámečku, že někdo se zalekl nespolehlivosti qtecku (tedy jen v případě, že to bylo z doslechu), přitom zůstává na aceru, o němž panují stejné zvěsti, nemýlím-li se :)
Motorola Atrix 4G + Lumia 1020 (AT&T) + Lumia 930 + Galaxy S7
Pan Kája
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod ladin2 10. 12. 2006 17:40

to nemam z doslechu ale z osobni zkusenosti jednoho majitele a co se tyka aceru je sakramentsky rozdil mezi pdackem za 7000 kc a za 20000 kc kdyz se poroucha problem u n50 je padajici modrej zub pri netu ale to vyresil novy mobil SE V630 u ktereho acer drzi , musim k tomu podotknout ze ani nokia 6230i ani SE K750 kterr jsem mel v drzeni cely mesic nedrzely a padaly. Z toho duvodu je V630 nej lepsi mobil na datove prenosy na trhu vcetne toho ze net v umts v praze bezel velmi rychle na pdackove pomery.takze pro kombinanaci pda +mobil jako mobil doporucuji V630 nebo K610 .V630 je oproti K610 vybavenejsi v tom ze ma 256 mb kartu a sluchatka a k610 ma jenom 64 mb kartu a nema sluchatka
ladin2
Junior

Odeslat příspěvekod USER47 10. 12. 2006 17:59

ladin2: Četl jsem to asi 5 minut a stejně jsem to nepochopil. Zkoušel jsi někdy používat třeba čárky?
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kodl 11. 12. 2006 13:56

ladin2: A co tím chtěl básník říci? A co to má sakra společného s threadem s názvem "HTC TYTN nebo HTC Universal-klady a zápory"?
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka