HTC TYTN nebo HTC Universal-klady a zápory

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Ledyyy 18. 1. 2007 18:50

Narcissus: Myslim,že postačí ten černej.
Nemáte tady někdo zkušenosti s 4gb kartou v qteka 9000(universal,jasjar...) ? Jeden borec měl 2x 4gb kartu i-mate jasjar a fachá úplně v pohodě,ale myslim že bylo i negativních komentářů.
Ledyyy
Junior

Odeslat příspěvekod Ledyyy 28. 2. 2007 12:50

Konečně jsem se odhodlal ke koupi Qteka 9000.
P.S Nevíte náhodou o někom ,kdo prodává staršího s CZ zárukou? Dík moc
Ledyyy
Junior

Odeslat příspěvekod kodl 28. 2. 2007 13:15

Koukni třeba na bazar mobilmanie. Jeho nová verze (plně nahradí starou začátkem března) je ZDE.
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ledyyy 28. 2. 2007 19:41

Našel jsem zatim dva ,ale oba dovoz :(
to kodl:Takovej rozumnej Plzeňák,poraď mi :) ...mam risknout šedivku,nebo si radši počkat až někdo bude prodávat CZ? Pujde to tak o 3000kč nahoru a za to bych nakoupil třeba 4 gb kartu,pouzdro,náhradní baterku 3200maH a bluetooth sluchadlo. Co na to říkáš..?
Ledyyy
Junior

Odeslat příspěvekod kodl 1. 3. 2007 00:55

Já bych si koupil CZ dovoz. A nebo bych si ho přivezl ze zámoří (mluvím obecně, ne jen o Universalu). Nějak nemám šedivky a jejich prodejce rád.
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod plysatko 1. 3. 2007 06:39

Měl jsem v Qteku 9000 SD 4 GB A-data celý rok bez problémů, ale pak ta karta najednou klekla a nejela ani ve foťáku, jen ve čtečce v počítači jela. Tak jsem ji reklamoval, ale neuznali to a za měsíc mi ji vrátili. Teď jsem ji poslal jako cenné psaní na Taiwan, odepsali, že došla v pořádku a do deseti dnů bude opravena, a dál nic. Tak nevím jestli se jí ještě dočkám.
HTC Universal, Pentax Optio 750 Z, Canon i9950 spdi
plysatko
Junior

Odeslat příspěvekod lacov 1. 3. 2007 09:21

Mal som - ci skor "formalne" mam HTC TyTN v jeho Orange SPV M3100 podobe. Vydrzal funkcny mesiac. Zacala vypadavat "dotykovost" dotykovej obrazovky. Bez jej je prakticky plnohodnotne nepouzitelny. (Kto pouzival - vie...) K niektorym funkciam sa jednoducho nedostanete - dotykovost je nutna. Dalej samozrejme - Orange a servis (MobilASK = Celadon). Tu este len zacali problemy. Predajcovi na predajni Orange-u som chybu predviedol - spisal sa protokol a... Problem je, ze po vybrati baterie sa po nejakom case chyba strati, ale zariadenie funguje len 2-3 dni a znova nefunguje. To pre technika MobilASK-u znamenalo "zavada sa neprejavila" = neuznana reklamacia. Nepomohol ani navrat do servisu. (Bohuzial: na HTC iny zarucny servis ako MobilASK nie je...) Reklamacia na vysledok "opravy" u Orange-u rovnako zamietnuta. Takze mi ostala draha, nefunkcna hracka.
lacov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ledyyy 2. 3. 2007 18:08

Tak to se fakt na tu šedivku asi vykašlu...:( To se tady nenajde někdo ,kdo má alespoň půl roku a zatím žádný problém...?:(
Ledyyy
Junior

Předchozí stránka