HTC TYTN nebo HTC Universal-klady a zápory

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Buble... 11. 12. 2006 17:53

Taky nechápu, trochu z cesty ne? :-D
Buble...
Junior

Odeslat příspěvekod gogo87 11. 12. 2006 21:01

ja som sice kupil universala iba pred nedavnom,ale hmotnost a rozmery mi vadili iba prve 2 dni,potom si staci kupit puzdro za opasok a problem je vvrieseny.inak je to super zariadenie a nemenil by som ho za nic.dokonca aj skype slape bez problemov.

akurat vcera som nieco porobil a nejde mi internet.po zadani adresy to vyhadzuje hlasku The adress is no valid,check the adress and try again. ak niekto viete co by to mohlo byt prosim poradte
gogo87
Junior

Odeslat příspěvekod ladin2 12. 12. 2006 17:08

nepochopili jste jednu vec ze kdyz dam za jakoukoliv vec tolik penez tak to musi bezet jak hodinky bez jakykoliv pochybnosti podotykam pochybnosti jinak nekupuji .jakmile mam pochybnosti tak do toho nejdu i kdyz bych univerzala zcela vyuzil a kdyz vidim ze se ho lidi zbavuji za polovicni cenu tak pochybnosti o kvalite zustavaji .ja nemam zadne problemy z reklamaci s vecma protoze si veci ktere kupuji jsou kvalitni a lety overene. univerzal zatim tuto kvalitu nesplnuje ve srovnani s firmou SONY napriklad.v pedeackach se pohybuji teprve 2 rokem a tak ted podchytavam kvalitu od prumeru a ikdyz acer je jak zjistuji podprumer tak mi to zatim staci nez si vyberu skutecnou kvalitu a do kvality zatim univerzal nedosahuje podle mych meritek
ladin2
Junior

Odeslat příspěvekod USER47 12. 12. 2006 17:13

ladin2: Ty jsi Uniho nějakou dobu používal, že ho můžeš označit za nedostatečně kvalitní? On je většinou problém v nezkušenosti uživatele. A to platí asi u všech značek.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Buble... 12. 12. 2006 18:24

USER47 Tak to je jasný, je to peckovej telefon kterej má v možnosti x tisíce funkcí a problém je v tom, že často uživatelé nevědí jak na to. Každopádně gogo87 ho má,a chválí ho takže bych ho neoznačil jako "nespolehlivej"
Buble...
Junior

Odeslat příspěvekod gogo87 12. 12. 2006 20:33

to ze problem je iba v neskusenosti uzivatelov mozem len potvrdit,doteraz vsetky problemy sa dali vyriesit po tom ako mi niekto skusenejsi poradil :idea:
a navyse ta vysoka cena svedci mimo ineho aj o kvalitnom spracovani
gogo87
Junior

Odeslat příspěvekod ladin2 12. 12. 2006 21:19

funkčně je bezesporu špička ale že se ho lidi zbavují a prodavají tak to svědčí o něčem a nikdo mi nevymluví že ho nevyužije to nevyužije jakekoliv pda musi tam něco být proč se ho zbavují a nikdo ti neřekne pravdu.neslyšel jsem že by se někdo zbavoval třeba tv od sony ti dělaji takvysokou kvalitu .že se dnes to bere jako samozřejmost. HTC takový zvuk nemá .to nemá ze skušenosti nic společneho .dnes už mám taky pda pod palcem a trošku tomu rozumím.za ty peníze neni až tak perfektní po stránce dílenskeho zpracování .to je muj názor i když po strance funkční a vybavenosti je to dnes na našem trhu špička.ja by ho využil stejně jakekoliv pda protože v jistem aspektu je stejně omezený jako jiné pda.to je jiná věc a každý využívá pda jinak.kdybych neměl o něm pochybnosti tak ho už mám
ladin2
Junior

Odeslat příspěvekod Pan Kája 12. 12. 2006 21:28

Já bych se až tak nedivil tomu, že se jej často zbavují, páš nevěli do čeho jdou....líbivý mobil, ale ty rozměry, když vám někco zavolá a máte jej v zavřeném stavu, tak se moc o praktičnosti povídat nedá, také bych řekl, že za chůze na klávesce moc extra pohodlné psaní nebude (teoreticky, pokud chápete jak to myslím) bez headsetu asi ani volání. Že se jej lidi zbavují není divné u tak originálního zařízení, spíš k věci, jestli jej vrací kvůli poruchám, popř. jakým, to neuvádíte...stále mi to přijde spíš jako jedna babka povídala...samozřejmě nesleduji spolehlivost uniho, ale nepamatuji si, že bych vídal, jak je častěji rozbitý, vím o třech zkušených osobách z oboru na forech, a ti jej užívají dlouze, a neřekl bych, že mají výraznější trable. Ostatně je tu na mobilmanii o pohled uživatele po delší době používání a nepřišel mi negativní. Může být poruchový, ale slyším o tom tady poprvé a osobně bych se toho tak nebál, maximálně zdali by jej daná kupující naplno využil.
Naposledy upravil Pan Kája dne 13. 12. 2006 00:51, celkově upraveno 1
Motorola Atrix 4G + Lumia 1020 (AT&T) + Lumia 930 + Galaxy S7
Pan Kája
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod noker1 12. 12. 2006 21:32

ja by som urcite bral universala ... super konstrukcia . mne sa to velmi paci ked vyzera ako notebook, aj ten 3,5 jack je super
iPhone 6 Plus 16gb
noker1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hhitmen (novy) 12. 12. 2006 21:57

Ja by sem bral skrz velikost asi TYTN libi se me Universal ale tak tak me vyhovuje HTC Wizard s tema rozmerama a do vetsiho bych uz nesel

Pan Kája plne souhlasim se vsim s cims napsals lip bych to nezvladl napsat :tleskani
Telefon: MDA Vario-Crossbow(WM06)
rom 10.1.0.811 UE4 WWE
radio 02.25.11
Příslušenství:2GB miniSD Kingston;Bluetooth Perfect
Tarif: O2 Pohoda
hhitmen (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod USER47 12. 12. 2006 22:30

ladin2 píše:...neslyšel jsem že by se někdo zbavoval třeba tv od sony...HTC takový zvuk nemá...m/quote]

Panebože, jak by HTC mohlo mít takový zvuk jako Sony? Kolik lidí má televizi nebo jakejkoli jinej typ výrobku, do kterejch Sony fušuje? A kolik lidí má PPC Phone Edition? To je pak jasný, že na tebe na každým rohu nekoukaj bilboardy HTC, protože tahle značka má trochu specifický zaměření. Samozřejmě, že HTC má kvalitní konkurenci, třeba Mio, Eten apod, ale stále žádná jiná firma nevyrobila nic, co by starýmu universalu mohlo konkurovat.

A pořád jsem ještě nepochopil, z čeho soudíš, že HTC je "nekvalitní".

btw: A něco udělej s těma čárkama, nedá se to číst.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pan Kája 13. 12. 2006 01:15

Opravil jsem si nějaké chyby a formulace výše :oops: , ach, když si to po sobě někdo nečte... :wink:

hhitmen: Díkuji za podporu, ale vlastně tu jen spekuluju (vím, není to košer, ale baví mě to:)), nicméně je fakt, že mi ta nadměrná nespolehlivost přijde rovněž jako spekulace.

Sloh o HTC jsem raději vypustil, nicméně od htc jsou všechna ty MDA, XDA, Qteky... snad dokonce si u htc nechal palm udělat dříve treo, ale nemam potvrzené. Nicméně jde o velkou společnost se zázemím (s nadsázkou sony mezi wm phone edition :) ) a ostatně ani o sony nemůžete tvrdit, že nabízí jen prvotřídní a ty nej výrobky..aspoň myslím...ech jo, myslím:)

P.S. omlouvam se, je pozdě, jdu spát, to vždycky dělám slohy a mluvím (píšu z cesty), tak tuhle slohovku neberte moc vážně, asi je to jem změť hloupostí :oops: Nejsem ve stavu to posoudit, tak dobrou nočku všem :wink:
Motorola Atrix 4G + Lumia 1020 (AT&T) + Lumia 930 + Galaxy S7
Pan Kája
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Narcissus 13. 12. 2006 06:46

Takže pravdou je, že se lidi Univa zbají ne z dúvodu nedostatečné kvality, ale protože prostě nevěděli, do čeho jdou. Nebo si to v zaslepenosti za VGA, velkou klávesnicí, (obdivem u ostatních) atd. nepřipustili. Pak prodávali.

Uni je velký, těžký, za chůze je klávesnice opravdu hůře ovladatelná než třeba u Varia, a komfort telefonování je cca 60%ní vzhledem ke klasickým WM Phone (Vario, TyTN,...). Pokud si ale koupi Univa pořádně rozmyslíte a víte, co čekat, máte pda problém vyřešen na hodně dlouho, protože nemyslím, že se v brzké době nějaký konkurent objeví.

Kvalita dílenského zpracování Univa je vynikající. Celý kloub a jeho uložení je z kovu, a vůbec celé pda je velmi solidní, takže o nekvalitě nemůže být řeč.
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Junior

Odeslat příspěvekod Narcissus 13. 12. 2006 06:58

Takový příklad - Universal je něco jako Lamborghini - zbohatlíček si ho pořídí, protože na to má. Pak ale zjistí, že s tím nikam nic neodveze, platí velkou pojistku a nějak moc mu to žere. Zkrátka nepochopil účel, a peněženka pro jeho manýry taky nemá pochopení. Takže lambo prodal. V případě že víte, co od Lamborghini čekat a co ono čeká od vás - budete spokojeni na hodně dlouhou dobu. A tak nějak je to i s Universalem...

Sorry, že to píšu do nového postu, ale kdybch to napsal do prvního, bylo by to dlouhé a nikdo by to nečetl, což se možná stane i teď... :wink:)
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Junior

Odeslat příspěvekod x.lamicka 13. 12. 2006 08:08

Ano, Palm si pořád Trea nechává vyrábět u HTC ;-)
x.lamicka
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka