Aut. servisy nepřijímají Siemensy !!

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 26. 10. 2006 20:58

I za cenu, že výrobce tímto krokem ztratí evropský trh? Tomu nevěřím.

Jinak v Německu je opravdu veselo. Zaměstnanci z Kamp-Limfortu, kde měl Siemens továrnu, pořádají protestní akce.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standam 26. 10. 2006 21:03

Ale neztrati...koukni se kolem sebe...Benq prodava v Evrope kde co...
Maximalne dojde k docasnemu utlumu prodeje jejich mobilu.Sacuju to tak maximalne na pul roku.Situace se uklidni Benq prevezme omezenou zaruku po Siemensu a konecne naplno a bez priteze rozjede Evropskou prodejni sit, ke ktere se fuzi dostal.
Standam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 26. 10. 2006 21:06

No právě. Mobily by třeba byli ochotni odstřihnout, to není už tak velký byznys, zvlášť se současným podílem. Ale je tady tolik IT komponent, spotřební elektroniky od Benqu.

Podle mě jim tato akce může hodně poškodit pověst. Ne u zákazníků, ale u obchodních partnerů.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standam 26. 10. 2006 21:11

Vidis, z meho pohledu jejich stroze ekonomicke jednani pochopi spis obchodni partner... a zakaznici rychle zapomenou...
Standam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr9300 (novy) 26. 10. 2006 21:17

Marek L. píše:Nezávidím vám. Lidé, co čtou mobilní weby a časopisy by to možná pochopili, ale co většina zákazníků, které mobily nezajímají, kteří je jen používají?

Představte si, že se vám doma pokazí mixér. Půjdete do prodejny, kde vám začnou tvrdit, že výrobce zkrachoval ... a omlouváme se, ale bohužel to nejde v rámci záruky opravit. Já bych tedy potom byl docela zlý :) /quote]

To je pravda. Já to jako člověk pohybující se ve světě mobilů vidím jinak. Ale člověk, kterej je jenom uživatel se celkem dost a právem rozčílí.. byl bych na tom taky tak, být v jejich kůži.. No bude ještě veselo...
Nokia 9300, 3650, 5140i, 6630, 6111, 6101, 1600, 3310, 3330, 3510i, 6210 ; Motorola T720(i) ; LG C3300 ; Samsung S100 ; Siemens CX65, M35i, ME45 ; Alcatel OT MAX! ; SonyEricsson T68i; FS Pocket Loox 600, Asus MyPal A716, MitacMio 701.
Petr9300 (novy)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod creweta 26. 10. 2006 21:25

Takže pokud mám mobil C75 koupený v lednu 2006 u Oskar - Vodafonu tak se mne tato zpráva netýká. Tedy pokud jsem to pochopil dobře. Nebo se pletu?
creweta
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 26. 10. 2006 21:38

NiceOne píše:To je dobre :tleskani Za mesic mi konci zaruka na CX65. Ze bych si sel vybrat pres 5000,- ktere jsem za to dal? Ten mobil se nejak seka ;)

....nee nejdu, takovej **** nejsu :)-/quote]


no hele, budes mit krasnou E71 za ty prachy :hm :potichu

no tyvole, to bude ted peklo....jinak to vypada, ze benq-siemensy, stahujeme z prodeje :hm
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 26. 10. 2006 21:43

krtenek píše:Když vidím, jaké telefony teď dělá SB, tak mi ani nebude líto, že se u nás třeba i přestanou prodávat.u/quote]


no vidis, ja mam uplne opacny nazory, BenQ z toho udelal konecne pekne mobily, predtim to byly priserne a hlavne poruchove plecky...takova EF81, EL71, E71....atd...to jsou vsechno mobily, co bych si sam poridil..
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nesa 26. 10. 2006 22:37

No Sagem byl a možná furt je pro ČR odepsaným výrobcem. :hm Takže Benq by mohl historii zopakovat :D
Nesa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod |Mio| 26. 10. 2006 22:48

A me bylo divny ze Siemens jeste zaplatil za predvedeni sve divize pod BenQ.

Mam pocit ze to planovali.

Jinak nabadam vsechny, nebudte hyjeny a nereklamujte sve Siemensy zbytecne kvuli penezum, prodejci sou taky jen lidi.

Jinak operatorske telefony si opravuje operator ve vlastnim servisu, operatorsky sady u sebe nemivaji zarucni list vyrobce prave proto, ze operator je dostane o dost levnejc kdyz prevezme zodpovednost za servis.
"Nemam rad CENZURU = nemam rad De Funese"
Motto: "Heh pry pravidla fora, ale nikdo mi nezdeli ktere jsem porusil. Kam ten svet speje"
|Mio|
Junior

Odeslat příspěvekod (CZ)Mirek 26. 10. 2006 22:55

Operátoři to taky posílají do PPI-ETC tak nešiř bludy..
mobily: T2288R > OT311 > T192 > S25 > MT50 > M55 > MC60 > CT65 > OT303 > K300i > ME75 > K750i
Internet: garantovaná linka 4 Mbps
Disky: 200 GB Seagate, 250 GB Seagate, 640 GB Western Digital
(CZ)Mirek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cubic.cz 26. 10. 2006 23:03

Vodafone je posila do Britexu...
Vezmou mi teda ve VF reklamaci nebo ne? Mam pul roku vymenenou klavesnici na S65 (tenkrat v Siemensu na Smichove), ted opet zacina obcas blbnout. V lednu mi konci zaruka. Kdyz jsem ho kupoval, stal me zhruba 8500kc, nechci ho po 2 letech vyhodit, az mi skonci zaruka, protoze nikdo nebude delat servis, to radsi ty penize rovnou...
cubic.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Pavelos 26. 10. 2006 23:17

Sakra... A ja uz se tolik tesil na B-S P51 :(
S tim asi nemam pocitat, co? V prodeji se tu mozna objevi, ale kdyby s nim byl nejaky problem, tak jsem nahrany... :|
Pavelos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rene_Zavadil 26. 10. 2006 23:46

Pokud se co nejdříve tato situace nevyřeší, Benq si může přestěhovat výrobu MT do Asie, ale to nezmění nic na tom, že já jako prodejce již nikdy mobil od nich nedoporučím a neprodám.
Navíc poškození značky Benq v celé Evropě bude hodně citelné a ukáže se to na prodeji i ostatních produktů.

Naštěstí jsem již zhruba něco přes rok značku Siemens (Benq-Siemens) doporučil minimu zákazníkům.
Rene_Zavadil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DavidT 27. 10. 2006 01:21

A jak to vidím já?Asi následovně bude vyhlášenej konkurz továrny v Německu padnou na splacení dluhů a lidi přestanou kupovat B-S prodejce mobilů se stahne do Ameriky a Asie.Přijde o Evrpský trh protože potom co udělal už asi obnový (už tak dost zkaženou) dost těžko.Pořád se nemůžu ubránit názoru že si za to můžou samil :roll: A teď když už nejednou servisi tak myslim že B-S v EU nadobro skončil odboráři se můžou stavět nahlavu ale stejně maj smůlu tož asi takto.
DavidT
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků