Aut. servisy nepřijímají Siemensy !!

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Onesaint 25. 10. 2006 11:59

A je to tady !!
Ode dne 23.10.2006 nepřijímají autorizované servisy záruční opravy všech Siemensů z důvodu nedodání náhradních dílů, resp. kvůli vyhlášení konkursního řízení na společnost Benq-Siemens.

Hodně štěstí majitelé prodejen s mobilními telefony... :shock:
Onesaint
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jetel 25. 10. 2006 12:05

je to presne tak jak rikas, od pondelka slus!
didaktik gama + videoterminál meteor
jetel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 25. 10. 2006 13:31

Všechny Siemensy? To i ty nejnovější, jako je S75 a další?
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Onesaint 25. 10. 2006 13:36

Všechny Siemensy a Benq - Siemensy :(
Onesaint
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goob 25. 10. 2006 13:44

A ví se na jak dlouho to bude?
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 25. 10. 2006 13:44

Odkud to info máš? Já našel jenom tohle. Jinak co se stane, když budu chtít nedejbože reklamovat E71? - Vrátí mi aspoň prachy, nebo mám smůlu?
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Onesaint 25. 10. 2006 13:51

Teď mě přišli před dvěma hodinama od Britexu a od bývalého PPI-ETC celkem 5 neopravených mobilů s těmito důvody, výše popsanými...
Mám prodejnu s mobily a prodávám poctivé české mobily s českým záručákem... :?
Onesaint
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goob 25. 10. 2006 13:53

Myslíte, že to platí jen pro Britex nebo i pro všechny ostatní servisy, jako např. servis na Praze 5 v Radlické ulici?
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Onesaint 25. 10. 2006 13:57

Všichni. :shock:
Jen si držej náhradní díly pro mimozáruční opravy.- To je logické.
Siemens jim opravy neproplácí...
Onesaint
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goob 25. 10. 2006 14:11

Hmm, to je fakt skvělé!!! :tleskani Sice se mně to již netýká, po třetí reklamaci S75, kdy stále zlobil FW, jsem si nechal vrátit peníze a po třech Siemensech v řadě jsem se vrátil opět k Nokii. Připlatil jsem si dva tisíce, mám 6280ku, ale žádné problémy.
Tohle mne ale fakt zvedlo ze židle. Ať se Benq-Siemens rozloučí nadobro se svojí mobilní divizí, protože tohle odradí mnoho dalších potenciálních zákazníků, kteří by si tyto telefony opět koupili. Siemensy jsou vcelku slušné telefony, umí hodně věcí za málo peněz, ale bohužel v Siemensu neumí dělat FW a telefony se jim často kazí (nakonec i po HW stránce). Je to škoda...
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spenik 25. 10. 2006 14:12

Je tomu vazne tak. Tuto informaci mam jiz od 19.10.2006, kdy to Britex oficialne potvrdil. Opravy, jenz k nemu dosly do 23.10.2006 jeste vyrizoval, ale po tomto datu na to pece. Ted se vedou dlouhe jednani se Siemensem, co a jak, ale spis to vypada, ale pry se k tomu Siemens moc dobre nestavi.
spenik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slávek 25. 10. 2006 21:18

Já věděl, proč jsem přestal prodávat Siemensy před 3/4 rokem, to byl čuch.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tamasha 25. 10. 2006 22:14

A já zase věděla proč jsem si koupila Sony Ericsson K750i :-D A to bylo 19.10! Mě se sekce Siemens už netýká, ale stejně ráda kouknu na muka ostatní Siemensovců... Siemens se neměl nechat zotročit BenQ... Ted se pohřbili obě firmy... Oni jim na sloučení řekly ano a nakonec to dopadne, tak že nejen skončí Evropskou výrobu, ale v Asii si teplý hnízdečko v tropech taky moc dlouho hřát nebudou... Siemens prostě spadnul do propasti a BenQ ho tam strhl když tam padal sám... Toť můj názor!
// ZMĚNA: Už NEJSEM TAMASHA, ale JSEM NAJJA... Profil (WWW).
Tamasha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod (CZ)Mirek 26. 10. 2006 00:18

No pro zákazníka to je spíš výhoda -vrácení peněz místo opravy.
mobily: T2288R > OT311 > T192 > S25 > MT50 > M55 > MC60 > CT65 > OT303 > K300i > ME75 > K750i
Internet: garantovaná linka 4 Mbps
Disky: 200 GB Seagate, 250 GB Seagate, 640 GB Western Digital
(CZ)Mirek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod borsuk 26. 10. 2006 00:38

No myslím že tohle nějak tzv.očůrají aby nemuseli vracet peníz,to by tam teď chodili reklamovat všichni!!
Chceš-li poznat charakter člověka, dej mu moc. A.L.
borsuk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků