Sagem my 501C - formát JAVA hier a videa

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod solid 6. 9. 2006 22:55

Mam Sagem my 501C a neviem aky format jawa hier mam stiahnut ??
Skusal som ale ked som dostal hru do mobilu cez USB tak mi ju odmietlo a nechcelo spustit A to iste aj video .
Obrazky a midi a mp3 v pohode .Vie mi niekto poradit???

\\ Majkl vP.: Přesunuto ze sekce Ostatní diskuze na mobilní téma. Název tématu upraven.
solid
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod daeriel 13. 9. 2006 10:49

Zdravim, tiez mam tento telefon a idu mi na nom klasicke formaty java hier... teda *.jar a *.jad .. problem moze byt skor v tom, ze nahravate do mobilu hry pre ine mobily (resp. obrazove rozlisenia)... tiez mi nechceli ist vsetky hry, ktore som do mobilu nahral...
co sa tyka videa, tak som do mobilu cez BT dostal len kratke videa vo formate *.3gp... mozno, ze tam je nejake objemove obmedzenie.. fakt netusim
If you wish to live you must let dreams die!
daeriel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod daeriel 17. 9. 2006 20:05

hm.... podla mojich doterajsich skusenosti je na prehravanie videa objemovy limit 150 kB... nevie niekto, ci sa s tym da nejako "vybabrat"??? nechapem, preco je to takto limitovane... do mobilu mozem dostat aj 15MB video, ale neprehra mi ho :(... moze byt riesenim nejaky Java Video Player??? .. ten, ktory je spominany na tomto fore mi vsak nefungoval vobec :( .. kto moze, nech mi prosim poradi... dakujem uz vopred
If you wish to live you must let dreams die!
daeriel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cenayus 28. 9. 2006 17:06

daeriel píše:hm.... podla mojich doterajsich skusenosti je na prehravanie videa objemovy limit 150 kB... nevie niekto, ci sa s tym da nejako "vybabrat"??? nechapem, preco je to takto limitovane... do mobilu mozem dostat aj 15MB video, ale neprehra mi ho :(... moze byt riesenim nejaky Java Video Player??? .. ten, ktory je spominany na tomto fore mi vsak nefungoval vobec :( .. kto moze, nech mi prosim poradi... dakujem uz vopred

kazdy telefon ma obmedzene paramettre videa(tym mylsim kvalitu ...)
takze tu mas na sagem my501c max velkosti videa

"target framerate"=>10.50
interoperability changez le codec vidéo en "3gpp" "H.263" puis le codec audio en "AMR-NB"
"video bitrate"=>70 Kbits/sec et "bitrate mode"=> constant

ked ches konvertor kde si toto vsetko mozes nastavit tak jednoznacne mpegable X4 live
inak mal som v otm mobile v peknej kvalite cely diel simsonovcov cca 12mb a 30min. prehravania..takze nic sa neboj a pohraj sa s nim:-)
keby boli nejake nezrovnalosti atak taks a ozvy na icq rad pomozem 301845781
Cenayus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miso150 9. 10. 2006 18:01

mozes mi visvetlit ako si to mam zmenit , lebo je to fakt netusim
miso150
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TM 18. 10. 2006 07:26

stahni si ten program co ti doporucil, otevri v nem video a dej ho prepocitat podle tech parametru co jsou v predchozich prispevcich... pak ho uloz kartu a prehraj
TM
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků