Siemens SX1 - spokojenost či vyhozené peníze?????

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pikiponk 6. 9. 2006 19:48

Jak ste byli spokojeni s touto legendou, nejlepším mobilem své doby :?: :?: :?:
pikiponk
Junior

Odeslat příspěvekod Dragonnx 6. 9. 2006 19:56

Myslím, že na téma spokojenost s SX1 je tady hafo. Hledej !! Protože kdo hledá, najde.
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod McZerro 6. 9. 2006 20:04

svého času - dělo
dnes - asi trochu šrot
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Chovej se k lidem tak jak bys chtěl, aby se ty ku*vy chovaly k tobě
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 6. 9. 2006 20:34

Jako nostalgicko-vzpomínkové téma to nechám, jinak zkušenosti jsou tady.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dragonnx 6. 9. 2006 20:39

Chápu, taky se vzpomíná na mým tématu:
http://mobilforum.mobilmania.cz/viewtopic.php?t=28582
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod d.i.e.e.g.o 6. 9. 2006 21:03

Už to píšu poněkolikáté... Nespokojenost. Nekvalitní provedení, loupe se barva z krytů, oloupala se guma co lemovala telefon. Časem začala vystřelovat dvířka od MMC karty. Telefon se na můj vkus docela často sekal, hlavně při psaní sms zpráv. Po čase začala špatně reagovat některá numerická tlačítka, uplně přestalo fungovat pravé kontextové. Vyřešila to reklamace. Tenhle telefon bych si už znova nekoupil.
d.i.e.e.g.o
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pilarius 6. 9. 2006 21:18

d.i.e.e.g.o píše:...


Telefon mam rok a ctvrt a musim oponovat...barva z krytu se mi neloupe, guma take ne. Dvirka se mi otevrela nechtene pokud vim jen jednou, takze zase tak spatne to s nimi nebude. Nepozoruji zadne sekani ve smyslu zpomalovani, ale je pravda, ze tak 1x za mesic pri nejake cinnosti zamrzne - musim restartovat. Numericka tlacitka opravdu spatne reaguji...musim na ne poradne tlacit...ale problem mi to prilis necini. S funkcnimi tlacitky problem nemam. Zadni kryt mam podlozen kouskem papiru, protoze vrzal zadni kryt, ale papir to 100%ne napravil.
Shrnuti: kdyz se s nim nezachazi jako s tenisovym mickem, tak pri normalnim pouzivani zlobi tak maximalne klavesnice a stala nedodelanost firmware.
Osobne jsem s timto telefonem spokojen a novou kompi stale neplanuji, ikdyz jsem drive telefony menil rok co rok...
pilarius
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ekim 6. 9. 2006 21:45

Mel sem rok a neco. Guma se neloupala dvirka v poho. Jen bohuzel zahorela. Jinak na obcastny reset telefonu sem si zvyk a jine potize nebyly az na to ze zahorela deska. budis mu kremikove nebe lehke. Jinak byla naprosta spokojenost.
ekim
Junior

Odeslat příspěvekod fridge 7. 9. 2006 18:02

Mám ho rok a půl, teď jsem si do něj koupil 1GB kartu a jsem very happy. Seká se mi občas (mimojiné stejně jako všechny Symbiany S60 verze 6.1 a 7.0 - včetně "opěvované 6600"), jen při tom GPRS mě to trošku štve, nic ale, co bych mu nemohl odpustit. Když dneska pořádnej novej smartphone stojí 17k, tak se na mě nezlobte, ale měnit neni za co.
Vždy možnost volby. Zvolit si nesvobodu je taky volba.
fridge
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků