Nejdou mě odesílat melodie na SX1

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Michal 8 24. 6. 2005 15:00

Vůbec nevim jak mam poslat přes infraport nebo bluetooh melodii.Nikde tam neni nabídka poslat.nevíte někdo jak se to dělá?
Michal 8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 24. 6. 2005 16:37

Snad když máš melodie někde uložené, tak jenom zmáčkneš Možnosti->poslat->infra
Co na tom nechápeš?
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod J-o-U 24. 6. 2005 19:13

A odesilaji se soubory pres spravce souboru, nikde jinde, jen pro upozorneni :wink:
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Michal 8 1. 7. 2005 21:51

Zvuky už mě dou odesílat ale jenom přes doinstalovanýho správce souborů.Potřeboval bych eště poradit jak se odessílaj MP3.Pokaždý mě to napíše-nedostatek paměti,i v doinstalovanym správci.Místa mám na kartě eště dost.Prosím někdo mě poraďte
Michal 8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vokal 1. 7. 2005 22:24

No ja si myslim ,ze to nezavisi na miste na karte,ale na opercni pameti telefonu a to bude nejspis ten problem, protoze se ji ta MP3 tam proste nevejde....MUJ NAZOR :lol:
vokal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SPSS 1. 7. 2005 22:27

Michal 8 píše:Zvuky už mě dou odesílat ale jenom přes doinstalovanýho správce souborů.Potřeboval bych eště poradit jak se odessílaj MP3.Pokaždý mě to napíše-nedostatek paměti,i v doinstalovanym správci.Místa mám na kartě eště dost.Prosím někdo mě poraďteP/quote]
to ti to pise kdyz odesilas nebo kdyz prijmas
Impossible is nothing
SPSS
Junior

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 2. 7. 2005 07:31

Nj, ale odesílané soubory se ukládají do zpráv na C: takže tady stáhni program a spusť ho v SX1, tím se ti složka zpráv přesune na kartu a vše půjde normálně.
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod MASH 2. 7. 2005 11:11

Jenom bych predeslal, ze soubory (obrazky, melodie, zvuky, texty...) se samozrejme nemuseji odesilat jen pres nejakeho spravce souboru. Ale kidne rovnou z prohlizece obrazku, prehravace melodidi nebo poznamkoveho bloku...
Vis, ono by stacilo, kdyby sis precetl navod, kterej mas v krabici :roll: !

P.S:MP3 ani soubory vetsi nez 3-4MB neposles kvuli interni pameti SX1. Jak Ti radil kolega, stahni si program "msdriveE" na presmerovani zprav na MMC kartu. Ale kdyz pises, ze neumis ani poslat melodii pres IrDa nebo BT, tak nevim, jak tohle zvladnes :?
MASH
Junior

Odeslat příspěvekod Maruto 2. 7. 2005 12:45

Jestly chceš odesílat mp3 a jiné velké soubory přes bluetooth stahni si prográmek MsvDriveR.Tato aplikace vám nastaví ukládání SMS zpráv na disk E (čili na MMC), což se hodí, když posíláte nějaké informace přes BT!Jednoduché a funguje na SX1.Kdyby něco napiš na Soukromou zprávu.Snad ti to pomuže.Stahnout ho můžeš tady http://sx1.fbi.cz/download.php?view.203 Myslim že je to samý jak říkal Radek
SX1-SX1-SX1-SX1-SX1-SX1-SX1
Maruto
Junior

Odeslat příspěvekod SPSS 2. 7. 2005 12:47

jestli si si nevsim tak uz je to tady napsany
Impossible is nothing
SPSS
Junior

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 2. 7. 2005 13:01

Maruto píše: Myslim že je to samý jak říkal Radeka/quote]
je to to samý, ale není to nic složitého nainstalovat a jenom se to spustí.
radekm (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Cream 2. 7. 2005 22:02

ked si das MSDRIVE tak nezabudaj,ze mas vsetky SMSky na pamatovej karte :lol:
Cream
Junior

Odeslat příspěvekod Michal 8 9. 7. 2005 18:22

Melodie me uz dou odesílat karásně přes FExplera.Ted du zkusit ten prográmek.
Michal 8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod borsuk 10. 7. 2005 16:21

Tak nevím co dělám blbě,instaloval jsem msdrive a stejně SX1 hlásí při pokusu odeslat větší soubor že je málo místa v paměti,zkoušel jsem všelicos a nic,jako správce souborů používám ale System Explorer,je chyba v tomto,je nutno používat ke správě onen File Explorer.Poradíte? :hm :hm
Chceš-li poznat charakter člověka, dej mu moc. A.L.
borsuk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xxxbartik 5. 1. 2006 19:08

já taky nevím
xxxbartik
Junior