Existuje redukce 3.5 jack na Siemensi

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bonfire 29. 11. 2006 17:44

jj, bohuzel... neni receno ze primo s KOSSama, ale cim vetsi impedance, tim potiseji to hraje, ale naopak zda se mi ze je zvuk kvalitnejsi...
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Bonfire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 29. 11. 2006 20:57

Bonfire píše:jj, bohuzel... neni receno ze primo s KOSSama, ale cim vetsi impedance, tim potiseji to hraje, ale naopak zda se mi ze je zvuk kvalitnejsi...


Mno, ale pro mě je ta hlasitost taky dost důležitá :cry: .
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bonfire 30. 11. 2006 13:42

tak leda udelat si vlastni zesilovac...
ja ted mam IMS-700 a hrajou uplne skvele, maji i dobre basy, ale sluchatka to nejsou, ze :)
ale punkrock na tom zni skvele :mrgreen:
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Bonfire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 30. 11. 2006 14:24

For Bonfire: Taky jsem si ho chtěl pořídit, ale zatím bych chtěl víc, aby ty KOSSky měly dobrou hlasitost a zvuk (samozřejmě napojené na redukci). To já taky jedu v punkrocku a v dalších odnožích punku 8) .
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hary.jh 1. 12. 2006 17:09

ááá punkrock, to chválím, alespoň sou tu normální lidi :tleskani
hary.jh
Junior

Odeslat příspěvekod McZerro 8. 12. 2006 23:26

tak jsem si právě dokutil redukci na 3,5 jack k Benq-Siemensu EL71 zitra určo hodim foto :)
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Chovej se k lidem tak jak bys chtěl, aby se ty ku*vy chovaly k tobě
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 9. 12. 2006 09:34

For McZerro: To určitě dej vědět a přidej tu fotku.

Ikdyž je ten zvuk z originálních Siemens sluchátek lepší průměr, tak mě dost štve, že mi jde špatně ta hlasitost u mých KOSSek.
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod McZerro 9. 12. 2006 20:47

tak redukce funguje na výbornou :)

Obrázek

zájemcům dodám i informace k čemu slouží jednotlivé piny na konektoru. Neznám sice všechny ale ty hlavní jo
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Chovej se k lidem tak jak bys chtěl, aby se ty ku*vy chovaly k tobě
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 10. 12. 2006 17:02

Kde jsi ji koupil? Neboj, nebude to žádná reklama. :) Jaká sluchátka "redukuješ"? Hrajou dost nahlas?
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod McZerro 10. 12. 2006 18:15

heheheeeee nekoupil, vyrobil :) konektor jsem vzal z odprásknutého datového kabelu, stejně sem ho nepotřeboval ani když fungoval... redukuju hlavně Sennheiser MX350 a musím říct, že zvuk je IMHO lepší než z mého MP3 přehrávače (Jett jwm-93F 1GB, má sice EQ ale v zásadě na nic). Hrajou dost nahlas, ale to jak sluchátka hrajou nahlas víc záleží na nich samotných, než na přehrávači. Mám ale zálusk koupit si nové, nejspíš taky sennheisery, a konkrétně PMX 60 nebo OMX 52 street takže pokud někdo máte zkušenosti s těmito sluchátky budu vděčný
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Chovej se k lidem tak jak bys chtěl, aby se ty ku*vy chovaly k tobě
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 10. 12. 2006 18:22

Aha, proč jsem místo toho "dokutil" pořád četl "objednal"? :mrgreen: Každopádně gratuluju. Na tu hlasitost jsem se ptal kvůli toho, že mobily mají obvykle problém utáhnout (resp. hrajou potichu) Kossy kvůli jejich vysoké impedanci.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod McZerro 10. 12. 2006 19:20

jj a není se moc čemu divit. Ona ta hlasitost výstupu opravdu není valná, i ten můj Jett jí má o něco větší, a discman Panasonic je na tom ještě lépe, ale to už potom moje MX350tky řvou až to pěkné není :) . K těm kossům. Vezmeme si např. Porty, ty jsou populární a srovnáme je s mýma MX350. Pokud budeme věřit údajům uvedeným výrobci, tak tu máme 64 ohmů od Porty Pro vs. 32 ohmů od MX350 :arrow: + 3dB pro MX350. Co se týče samotné citlivosti tak tu máme 101dB alias Porty vs. 113dB alias MX350 :arrow: +12dB pro MX350. MX350 jsou ale mnohem blíž bubínku, tudíž by se dalo říct že mají asi o 6dB větší akustický tlak než porty. Když to sečteme, vychází nám že MX350 při stejném příkonu vyvynou v uchu o 21dB větší akustický tlak, neboli (protože každé +3dB znamenají pro laiky dvojnásobek hlasitosti) že hrají o 700% hlasitěji. Zdá se vám to gans variované? Mě taky. Ale musíte počítat s tím že ucho nemá lineární charakter (kde by jsme slyšeli že ty MX350 hrají opravdu 7x hlasitěji) ale logaritmický, takže vám bude připadat že ty Porty jsou tižší třeba jen o 20%. Ale těch 20% je právě to, co způsobuje že sluchátka s obdobnou impedancí, citlivostí a konstrukcí jako Porty Pro hrají na mobilech tak potichu :) uffff doufám že už to chápete :wink: :)
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Chovej se k lidem tak jak bys chtěl, aby se ty ku*vy chovaly k tobě
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků