ME75 Crash Test!

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Martas06 29. 4. 2006 21:29

.....mno aspon se poradne vykoupe :wink: ....mam takovy cukani,ho na chvili strcit pod tekouci vodu(5 vterin)a nebo,taky poch.... :mrgreen: ,....samozrejme slabej proud,curek.(myslim vodu)

V testu se sice sklicko zevnitr zamlzilo,jenze pod tlakem vody....bezna kapajici nebo slabe tekouci,by snad vadit nemela.

Jestli me nekdo nepredbehne tak to prubnu.....pri reklamaci proste reknu ze jsem zmoknul...... :? jeste mrknu do manualu,jestli je tam uvedeny nejaky IP kryti.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Martas06 29. 4. 2006 21:40

Mimochodem,ktery z prodavanych "Outdooru" se vam libi nejvic?

Me M65,zejmena kvuli nadsacovemu designu a kovovymu ramu,pusobive...(mrzi me jen displej,trochu mdlej)

ME75 vypada temer jako normalni telefon,ma jednoduchej ale pusobivej design.

A M75...no nevim,je taky nazyvan "tankem"(ani se nedivim...) ale ta klavesnice :oops: ,to ji nemohli udelat vetsi? vypada to vzhledem k ostatnim proporcim divne...jinak povedenej.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bourák 30. 4. 2006 06:03

Martas06 píše:M75...no nevim,je taky nazyvan "tankem"(ani se nedivim...)ostatnim .
to me se treba libi...
"Je lepší shořet než vyhasnout."Kurt Cobain
bourák
Junior

Odeslat příspěvekod Bonfire 30. 4. 2006 10:08

me se nejvice z outdooru libi prave ME75
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Bonfire
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Martas06 30. 4. 2006 19:44

[quote="bourák";to me se treba libi...[/quote]
jasne,je to otazka vkusu a ten ma kazdej jinej.....)
Vite co je ale nejlepsi? Zastarala Nokia 5140i("inovace" 5140)
s pasivnim displejem,nepodpore MP3 atd.. se stale! prodava za 5k...pritom M75 je jen asi o 600 drazsi,nokie si z nas vazne dela P....! a to ani jeste nepredstavila nastupce.....(treba zjistili ze nemaj sanci...)

Muj sef,koupil garazmistrovi prave tuhle nokii...ja mu to rozmlouval,pomaly reakce,na slunicku ani pi... videt a zbytecne nadsazena cena.
Nepovedlo se mi ho presvedcit,ze na svete neni jen NOKIA ale takova M65 by vysla na 3700,je povedenejsi a vic vydrzi.....
bohuzel on slysi jen na jmeno N :? ,jiny znacky mu nic nerikaj,tak at plati.......stejne si to da do nakladu,tak co.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nic.Nebude 30. 4. 2006 20:05

Martas06 píše: ....mam takovy cukani,ho na chvili strcit pod tekouci vodu(5 vterin)a nebo,taky poch.... :mrgreen: ,....samozrejme slabej proud,curek.(myslim vodu)

Kryste to je jasny ze to vydrzi. Kdyz jsem mel jeste M35i, tak jsem ji vzdy uplne celou louhoval pred kamosema v pivu. Pak jsem to bez problemu vydrzela zacal zneuzivat a sazel jsem se vzdy s lidma o kilko. Takhle jsem jich par vydelal a kdyby mi ji neukradli, tak urcite facha do ted.
Podotykam ze tohle machani jsem delal bez spodni krytky konektoru. Proste siemens outdoory umi a to ze ho polijes kapkama vody neni zadnej problem. tohle si dovolim i s neoutdoor telefonem.
Mín keců = víc spaní.

Bart Simpson
Nic.Nebude
Junior

Odeslat příspěvekod Martas06 30. 4. 2006 20:36

No uvidime,mela by vydrzet aniz by se objevila vlhkost pod sklickem....mimochodem,otvor ve kterem je JOY je utesnenej dokonale!
Jeste pockam,mam ten foun moc rad.....
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nic.Nebude 3. 5. 2006 21:15

Opravdu se nemusis bat. Siemens je na tohle vynikajici.
Joy byl spatnej jen na M65... :(
Mín keců = víc spaní.

Bart Simpson
Nic.Nebude
Junior

Odeslat příspěvekod memorex31 3. 5. 2006 21:32

ahoj,
preloz si to cez babelfishhttp://www.babelfish.altavista.com, daj si z russian do english a hore mas potom kraw tests, to su crash testy a mas tam aj razr V3 aj L7 a ine motoroly...
memorex31
Junior

Odeslat příspěvekod Martas06 8. 5. 2006 21:36

Jo diky vsem,jeste pockam jestli to neudela nejakej server (MM ci iDNES) a pak to asi zkusim(prwece jen uz je dost "usmudlanej" :o .....a hlavne si ten ruskej clanek nejdriv prelozim.
Telefon pouzivam v praci a gumovy boky jsou fakt skvely,krytka fotakuz jakbysmet,diky nu a tesneni u sroubku dole,telefon po palubce vubec neklouze!...jen ta seda guma se spini...ale co umejt se da a hlavne narozdil od suntu N....a 3220 "NEDROLI SE"
:!:
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Opice(smazano) 9. 5. 2006 14:22

Ale ve srovnaní s M65 dopadl o hodně líp.
Opice(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Martas06 9. 5. 2006 22:22

To mas recht...je to zvlastni,oproti M65 pusobi ME75-ka jako "Polovicni Outdoor"(i je,a je to primej nastupce legendy ME45) a pritom dopadl lip :hm.
Chybi mi u nej prakticky jen ty "Blikatka" v rozich(LED-ky)...skoda ze na ne vyrobce zanevrel :cry: :cry: .

Pad z kapsy(viz. titulek) by mel prezit kazdej mobil,a nedavno "slitla" kamaradovi v praci Nokia 2600 ze 3m vysky!!,no rozlitla se na kusy(jako kdyz menis kryty) a po slozeni,slapala jak hodinky,levny nokie vydrzej hodne.
Jsem zvedavej,zda BenQ-Siemens bude pokracovat ve vyrobe "Outdooru"......moc se mi funkcne zamlouva S88,jenze podobne jako SE K750 je celkem krehkej(asiati na outdoory asi nejsou....),uvidime!
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Návštěvník 24. 6. 2006 22:38

cafte mal som nokiu 5140i a stala za nic kryt skakal hore dole a voda sa tam dostala ako nic akze 5140i uz nie je teraz mam m65 dufam ze vydrzi dlhsie! :-)
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tyry 25. 6. 2006 06:41

Koupil jsem si ME75 a jsem s ním spokojen - páč nejsem náročný zákazník :D .
Když jsem si ho ale nastavoval k obrazu svému,nepodařilo se mi najít nastavení doručenky u SMS a veškeré manuály jsou mi k ničemu.
Nevíte někdo,kde to můžu nastavit?
Předem děkuji...
Tyry
Tyry
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod *v*o*j*t*a* 25. 6. 2006 07:28

zprávy -> Nast.zpráv -> Nastavení SMS -> SMS Profily -> SMS -> změnit -> zakřížkovat Stav - zpráva
*v*o*j*t*a*
Kolemjdoucí

Předchozí stránka