Jak jste spokojeni s ME-75?

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod mi5 30. 7. 2006 09:16

mám stejnej problém a ještě se mi sám vypíná p;ři hře každou chvíli docela mě to štve a tu chybu v profilu to mi taky hází
mi5
Junior

Odeslat příspěvekod Frissone 30. 7. 2006 13:53

foxfox píše:Tak jsem svou ME75 vrátil prodejci. Minulý měsíc se mi objevila bublinka na gumovém okraji. Vyměnili mi v Praze v servisu kryt, záruku uznali. Sotva mi přišel zpět, objevila se druhá bublina vedle displeje....na to nemám nervy. Vrátil jsem ho a koupil S68-ku. Tam se nemá co loupat. Ale mrzí mě to- M75 byl dobrej mobil....ale co je po něm, když neumí nanést gumu na futrál....t/quote]
Tak M75 nebo ME75??
Frissone
Junior

Odeslat příspěvekod james.994 25. 8. 2006 11:06

zdravim, chtěl bych se zeptat, kde by se dal stáhnout handset manager pro ME75. Hledal jsem snad všude, našel všechny tel. kromě tohodle. Kabel mám ještě ze starý M55 (funguje - úspěšně mi to nahlásilo že "software nepodporuje váš (ME75) tel."..
james.994
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod james.994 25. 8. 2006 15:26

zdravim, nevíte kde by se dal stáhnout handset manager na tenhle telefon(ME75)? Hledal jsem snad všude, a všude maj snad na všechny telefony kromě tohodle, zkoušel jsem i nejbližší typy(M75,C75) a nic.. Stačil by program přes kterej můžu zálohovat tel.seznam, přetahovat obrázky atd. Kabel mám od Mobile action. Díky
james.994
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bonfire 26. 8. 2006 10:28

zkus program MPM
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Bonfire
Mírně pokročilý

Předchozí stránka