Jak jste spokojeni s ME-75?

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bonfire 3. 5. 2006 20:27

hm, a ja jsem myslel ze ti to nejde spustit v telefonu.. priste to prosimte upresni.
a proc vubec pises do topicu s ME75 to, ze ti nejde spustit WAV v PC?? :pozor2 :pozor2
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Bonfire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bourák 3. 5. 2006 20:29

jo tak sory, ale stejne sem psal ze mi to nehraje v kompu
"Je lepší shořet než vyhasnout."Kurt Cobain
bourák
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 4. 5. 2006 09:10

ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kloistr_hlupak 4. 5. 2006 09:15

Dik za rady,vyzkousim,uvidim;)
Kloistr_hlupak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bourák 4. 5. 2006 13:10

ConPower píše:[url=http://mobilforum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=265485#265485]Hm, jakto, že má
"Je lepší shořet než vyhasnout."Kurt Cobain
bourák
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirka_verner 5. 5. 2006 15:35

cus hele mě nechce jet kabel s ME75 ani s M65 nevíte někdo co s tim? Mám nainstalovaný ovládací program od simense a ve woknech je to taky přidaný, ale nechce se to chytit.
Trochu lepší 486 a to nepřeháním!!!
jirka_verner
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 8. 5. 2006 21:15

Zkus to popsat bliz :hm
Ja mel kabel DCA-500 SERIAL a Chodil s SiemensMobilePhone Manager na prvni pokus,musis jen ten port nastavit.
Ted pouzivam DCA-510 kterej je zaroven SERVISNI a di PC se pripojuje na USB....(Vyrobce MobilePhoneAction)
Koupil jsem ho spolecne s "jejich" ovladacim SW(prisernej,hned to CD letelo...)
K nemu musej bejt nainstalovany ovladace "MAT USB-to-Serial Bridge" pak normalne chodi a umi i nabijet!!
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kloistr_hlupak 13. 5. 2006 08:35

Da se nejak nastavit,aby se mi fotky ukladali do mnou zvoleneho adresare?Moc se mi nelibi,ze se ukladaji do adresare Obrazky hned za ty dalsi adresare,radeji bych je mel treba v adresari Fotky (ja vim,trochu moc slov adresar,ale co naplat:) ).Dale me stve,ze v kalendari je automaticky nastaven predstih 15 minut.Kdyby tam bylo treba 5 minut,jako u me stare S55,tak by to bylo v poho,ale takhle musim jeste sjet az k tomu a prepsat to na nula - asi to nejde napevno zmenit,co?Posledni vec,bohuzel jsem ho dostal s fw 19,kabel nemam a kupovat ho nehodlam,pac mam infraport a do Prahy se mi jet nechce,tak by me zajimalo,jestli ta 22ka prinasi neco vyznamneho,kvuli cemu by stalo za to upgradovat.Zatim se mi nesekl ani neudelal nic nepatricneho,takze si nemohu stezovat.
Kloistr_hlupak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simp 13. 5. 2006 08:58

Pokud telefon správně pracuje, neseká se a je rychlý, není k upgrade FW důvod - žádné nové funkce nepřináší.
To s těma fotkama bez kabelu nejde, s patnáctiminutovým předstihem bohužel také nic nenaděláš.
simp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kloistr_hlupak 13. 5. 2006 12:16

Dik za info;).
P.S.Nevite nekdo,proc se mi nekdy,kdyz vlezu do fora,zobrazuji u uzivatelu obrazky a nekdy ne?
Kloistr_hlupak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kloistr_hlupak 14. 5. 2006 09:57

Muzete mi nekdo poradit se zmenou grafickeho tematu?Na Siemensmanii jsem vlezl do Graficka temata -> C75.Podle tech obrazku jsem si vybral jedno,ktere se mi libilo a stahl jsem si nejaky soubor blablabla.sdt.Staci ted,kdyz ho pres infra poslu do slozky Temata a pak uz jen v Nastaveni-Temata ho zvolim a bude to?Ja jen,ze ve slozce temata,kde jsou ta original od Siemensu (Summer,Winter atd.),maji velikost kolem 1.40kB (a je to format .stc)a to,co jsem stahl ma velikost 547kB (a format .sdt).Asi se ptam na uplne blbosti,ale nemam s tim zadne zkusenosti a na Siemensmanii jsem v zadnem clanku odpoved nenasel.Takze diky za pripadnou radu;)
Kloistr_hlupak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 14. 5. 2006 10:34

Jo, stačí, jak ho nahraješ do složky Témata a pak ho zvolíš (třeba i přímo v té složce...). Ta témata od Siemensu mají tak malou velikost, protože jsou rozbalená - zvuky z těchto témat jsou ve složce pro zvuky, animace v animacích atp. Až to nové téma zvolíš, rozbalí se a ten zástupce taky bude mít jen kolem kilobajtu. :wink:
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kloistr_hlupak 14. 5. 2006 14:26

No jo,mas pravdu;).Jen me stve,ze kdyz prehodim tema a vratim se k puvodnimu,tak si telefon nepamatuje jeho nastaveni a take,ze kdyz ho chci kompletne smazat,tak musim lezt po vsech slozkach a postupne mazat animace,obrazku zvuky atd. od toho tematu:(.Proc se to vsechno nemuze rozbalit do jedne slozky.
Kloistr_hlupak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 14. 5. 2006 18:24

Kloistr_hlupak píše:kdyz chci tema kompletne smazat,tak musim lezt po vsech slozkach a postupne mazat animace,obrazku zvuky atd. od toho tematu:(


U CX65 to fungovalo tak, že když jsem v nastavení vešel do témat, u některého jsem zvolil možnosti, byla tam volba pro smazání všech položek danéhu tématu.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kloistr_hlupak 14. 5. 2006 21:19

It works!Jeste,ze Te mam:))
Kloistr_hlupak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků