Jak jste spokojeni s ME-75?

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod KarelMlha 23. 4. 2006 19:06

Máš recht. Člověk tam vidí prach, s**e ho to a snaží se ho dostat a nejde mobil vytáhnout. Pak používá párátka a špejle ,aby dostal kryt od mobilu a ten vytáh. Špatně se přes to i ovládají tlačítka, nadruhou stranu telefon moc neztloustne, tak to hodně lidí láká.
KarelMlha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 23. 4. 2006 21:09

Pouzdro klasicky,takovy ty kombinace kozenka+slidovy okenko na klavesnici a displej je v pohode......ale ony "elastaky" ktery jsou uplne pruhledny,,to je bes!!!

Nez mi moji M65-ku naka ku... :x :x lizla z auta,byla prave v nem....celkem dost se tam skvirama dostaval prach :? a vyndat jednou tydne mobil a obal vycistit :?: ,to bylo nadlidsky usili :oboze :oboze .....NEVER MORE!!!!! :!: :!: :!:
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Martas06 24. 4. 2006 11:12

Jelikoz v tomto topicu ME-75 zatim jen chvalime,vezmu to take z druhe stranky a napisi co mi na nem vadi :?

Mobil nepodporuje prehravani MP3 a zde se dozvite,proc tomu tak je.....http://www.siemensmania.cz/content.php?id=720
Je to proste telefon nizsi cenove kategorie a ac to HW umoznuje,je ona moznost od vyrobce deaktivovana.
Popravde receno mi to zas tak nevadi,protoze jsem si ze siemensmanie stahnul softik s nazvem "WAV_to_IMA_ADPCM",pomoci ktereho lze klasicke WAV-y prekonvertovat do wavu s jinym kodekem.
Vyzvaneni o delce 30 sec. ma okolo 300kb a kvalita je perfektni :wink: :wink: ,o hodne lepsi nez nemozny format AMR(ktery je soucasti videokodeku 3GP)

Druha vec ktera mi celkem chybi,jsou ony LED-ky v hornich rozich pristroje :cry: ,kterym slo nastavit ruznou intenzitu blikami,pri libovolne udalosti...jako je prich hovor,sms,budik,pohotovostni stav atp.
Mely to modely M55,CX65,CX70 a M65...s prichodem rady x75,od
toho vyrobce nevim proc,upustil...pritom ty LEDky mely na vydrz baterie minimalni vliv...... :( :(
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Martas06 26. 4. 2006 14:35

Jinak,dneska jsem zkusil aktualizaci zpusobem OTA...u NenQ-Siemens ma nazev S.O.A.(Service over Air)

Aplikace je v menu EXTRA/SpravaPristroje a funguje pomoci prenosu GPRS...uz to tu nekdo psal,nestahuje se celej balik cca. 15MB jako v PC,ale jen aktualizovane soubory a velikost by nemela presahnout 1MB!!!!!
Jen je skoda ze mi aplikace po pripojeni a kontrole dostupne verze,podekuje a rozlouci se se mnou....mam F22 a n ovejsi zatim neni.
Pripojeni na jejich server ale chodi!!!!! a az vyjde FW24 (pro C-75) uz je,tak to hned vyzkousim a dam vedet.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod KarelMlha 26. 4. 2006 21:15

Martas06
Tak teď jsem si u me ME75 aktualizoval firmware z verze 19 na verzi 22 přes S.O.A. Nejdříve mi to ukázalo že velikost je přes 400kilobajtů, upozornilo to na zpplatnění přes provozovatele. Po stáhnutí to chtělo restart. Vypnul jsem a zapnul telefon. Pak se to zeptalo zda chci aktualizovat firmware což jsem potvrdil. Sama změna probíhala asi 10 minut, kdy se pod nápisem objevil pruh, který se postupně vyplňoval jak to probíhalo.Když se to dokončilo vypnul jsem a zapnul telefon a vše OK. Verze 22 tam je. Služba je to skvělá, musím to ocenit. Žádný servis. :D :D
KarelMlha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 26. 4. 2006 21:22

Gratuluji!!!!
Vypada to ze sluzba "S.O.A." je plne funkcni.....nekde jsem cu cetl ze mel jisty majitel problem s CX-70,proste aktualizoval,zapnul bilej displej a "nazdar babi".Nasledoval servis a vymena mainboard(nastesti v ramci zaruky..)

Tahle SOA sluzba je primo podporovana HW az poslednich x75 modelu,mam na mysli SL75,S75,C75 a ME75...koneckoncu je to i na krabicic.Zaplatpanbuh ze to slape.
Ten nestastnik s CX70 psal ze sice nemel aplikovane zadne patche,ale mel nahrany jiny ikony a main.fs,coz bylo pravdepodobne pricinou neuspechu.......
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Martas06 26. 4. 2006 21:24

Ja mam jediny stesti(nebo smulu....) ze ac mi jeden "sikula" vygeneroval funkcni LOADER pro V-Klay,tak mi to stejne nechodi(myslim patchovani).
V-Klay se normalne spoji,zacne delat zalohu FF ale na konci zahlasi chybu a dal nepusti...stejne jako nedovoli nahrat jakykoliv patch.
Ikony mam taky puvodni,takze az vyjde FW24 nemusim se SOA bat...telefon je absolutne "cistej"!
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod KarelMlha 26. 4. 2006 21:33

Já měl po aktualizaci taky bílej displej, ale uslyšel jsem zvuk v telefonu jako když ho zapneš a chce to potvrdit OK. Tak jsem to tlačítko potvrdil a zvukově se ozvalo zaregistrování do sítě. V tom mi přišla SMS (zase byl slyšet jen zvuk a stále bílo). Tak jsem si říkal, že to vypadá na servis.Proto jsem podržel delší dobu tlačítko na vypnutí, zdálo se, že nebude reagovat, ale pak telefon vypnul. Zase jsem ho zapl a už vše OK jako normálně. Pokud by po deší době nevypl, vyndal bych z něj natvrdo baterku. Myslím si, že by to pomohlo. Chce to jen nebát se a zkusit to :shock: Tu sms mi poslal kámoš a když jsem ji slyšel, moc rád jsem nebYl. Všechna nastavení v telefonu zůstala.
KarelMlha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 26. 4. 2006 22:00

Zajimavy,takze kdyz je bilo ci "vymalovano" :lol: tak je to v poradku...no je to proste odlisnej zpusob nez pres PC a Kabel...hlavne ze facha.
Normalne pres kabel,si aktualiz. program nejdriv foun vypne a pak pracuje...tady je to za provozu pak vypnout zapnout....proste jinak.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod KarelMlha 26. 4. 2006 22:09

Možná jsem měl při tom bílým displeji třeba 5 nebo 10 minut počkat a třeba by se to srovnalo samo. Byl jsem ale trochu netrpělivej a nervni. :oops:
KarelMlha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 26. 4. 2006 22:13

Tak to ti sakra verim....ja byxcxh nevydrzel ani 2minuty a hned bych vyndaval baterii a stalo se mi treba to co tomu chudakovi s CX70.....
Myslim ze by na to vyrobce mel nekde na svych strankach upozornit,nebo v navodu,ze po aktualizaci pomoci SOA "par" minut" sviti bile displej a ze to neni "na zavadu" ale normalni jev...proste se zapisuje EPROM.
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Martas06 27. 4. 2006 12:17

12-ti ikonove menu,stejne jako pouziva Siemens S-75

Jestli ma nekdo zajem,zde: http://www.siemensmania.cz/download.php ... nu_x65.zip

Na strankach SiemensManie je po free reg. volne ke stazeni....
Problem je v tom,ze ona ikonka "MediaPlayer" na ME75 logicky nechodi.....poprosil jsem borce ze SM a oni mi upravili main.fs tak,ze po kliknuti na ni me to "hodi" do zvuku a melodii!!!
Jinak ty ikony jsou SUPER!!!!!

Doporucuji,pokud tedy ikony do telefonu umite nahravat.......pouzit soubory z adresaru "MyStuff, dark" a "MyStuff, light" aby se i popisky v pruzkumnikovi(spravci souboru) zobrazily spravne v CJ....
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bonfire 28. 4. 2006 14:44

pro doplneni... do ME75 pujde jenom tahle verze pro x65 (vleze to do slozky se zvukama), tak to pouzivam na S65... na M75/CX75 existuje verze ktera spusti mp3 prehravac
doufam ze se vam moje ikonky libi :wink:
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Bonfire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 28. 4. 2006 23:02

Libi!!!! ani nevis jak,maj to taky S75,SL75,CF65 a SGX75 a musim rict,ze to jsou od siemensu nejzdarilejsi ikonky.....
Takove ty kreslene,ktere byly svyho casu v M a CX-65 kach,se mi libily ackoli na ne vetsina lidi nadavala......jenze jen 2D,tyhle to je jiny kafe!!!!
Jeste jednou dik,za upravu onoho main.fs souboru! :wink: :wink: :wink:
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ConPower 29. 4. 2006 12:52

Jo, tyhle ikonky jsou pěkné (jsou i v CF110). Ještě víc se mi ale líbí ikonky EL71-čky.
ConPower
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků