Kod telefonu

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Fifu 3. 4. 2006 17:57

Nevite nekdo, jak zmenim kod telefonu u Siemensu ME45? Kupoval jsem ho u operatora a nejsem si vedom, ze bych tam jakykoliv zadaval, presto ho po me telefon chce.
Nevite nekdo, co s tim? Predem diky za vsechny odpovedi.
Nebo inspektor Schirz. Ten zase zatčeným sliboval hory, doly. Mě například vzal k mapě a řekl: Když se přiznáte, Meyere, můžete si vybrat - Krkonoše, Beskydy, Příbram, Jáchymov.
Fifu
Junior

Odeslat příspěvekod M. 3. 4. 2006 18:03

Tak tam nejaky napis a kdyz se pak objevi zadost o zopakovani (a ne chybova hlaska), tak ho v podstate teprve zadavas.
Jinak budes muset nejspis prehrat fw.
M.
Expert

Odeslat příspěvekod viper.aa 3. 4. 2006 18:04

a u jakého operátora,třeba VF dává 0000
Motorola Amio--> C35i--> S45--> Samsung SGH A800--> CX70 fw56 --> se uvidí ... od 15.7.2006 SE K750i
už nikdy víc Motorolu
přešel jsem po 7 letech k SE z důvodu zániku Siemense,zatím spokojenost a doufám že to tak zůstane :-)
viper.aa
Junior

Odeslat příspěvekod krtenek 3. 4. 2006 18:05

Fifu píše:Nevite nekdo, jak zmenim kod telefonu
Takže už tam nějaký je? Ptá se tě: Zadejte kód přístroje nebo Zadejte nový kód přístroje?
krtenek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod M. 3. 4. 2006 18:06

to viper.a: Nemyslis spis PIN?

Kod telefonu je kod telefonu, napr. u Nokie je standardni 12345, u Siemensu si uzivatel voli sam hned.
Naposledy upravil M. dne 3. 4. 2006 18:18, celkově upraveno 1
M.
Expert

Odeslat příspěvekod krtenek 3. 4. 2006 18:06

viper.a píše:a u jakého operátora,třeba VF dává 0000 /quote]
Pokud kupoval ME45 u operátora, tak to mohl bý max. Oskar a ne Vodafone. Jeden ME45 kupovaný od Oskara jsem měl v ruce - žádný kód přístroje zadán nebyl.
krtenek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Fifu 3. 4. 2006 18:10

Chce to po me zadat Kod pristroje - Nechce to po me zadny novy kod ani PIn, takova lama zase nejsem. Kupoval jsem ho u Oskara a 0000 jsem taky zkousel. Jenom mi celkem vadi, ze uz mam jenom jeden pokus ... :) A jeste bych s tim telefonem rad pracoval.
Nebo inspektor Schirz. Ten zase zatčeným sliboval hory, doly. Mě například vzal k mapě a řekl: Když se přiznáte, Meyere, můžete si vybrat - Krkonoše, Beskydy, Příbram, Jáchymov.
Fifu
Junior

Odeslat příspěvekod viper.aa 3. 4. 2006 18:12

to krtenek : ježiš,oskar a nebo vodafone. To je snad jedno ne?

toto ti snad pomůže -- Standardní bezpečnostní kód, pokud jste si ho sami nezměnili, je u Eurotelu 9999, u T-Mobilu a Vodafone 0000. Kódy využijete např. u blokaci hovorů, příp. jiných GSM služeb.
Motorola Amio--> C35i--> S45--> Samsung SGH A800--> CX70 fw56 --> se uvidí ... od 15.7.2006 SE K750i
už nikdy víc Motorolu
přešel jsem po 7 letech k SE z důvodu zániku Siemense,zatím spokojenost a doufám že to tak zůstane :-)
viper.aa
Junior

Odeslat příspěvekod krtenek 3. 4. 2006 18:14

Není náhodou kód přístroje spjat s mobilem a nikoliv s nějakým operátorem??!!
krtenek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Fifu 3. 4. 2006 18:51

Je, ale operavtor ho muze prednastavit - podobne jako se treba telefony branduji ...
Fifu
Junior

Odeslat příspěvekod krtenek 3. 4. 2006 18:59

Pokud se tak stalo (a stává), tak s takovým případem jsem se ještě nesetkal.
krtenek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bonfire 3. 4. 2006 19:16

pokud se telefon zablokuje, tak neni problem jej pres PC odblokovat, taky se da jeste pred zablokovanim odstranit kod pristroje, na siemensmanii byly kdysi navody, a nebo se muzes kouknout na forum
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Bonfire
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Fifu 4. 4. 2006 13:44

Diky vsem.
Fifu
Junior

Odeslat příspěvekod e-v@n 14. 4. 2006 17:50

Ale ked sa ti zablokuje a nechces prist o zaruku tak budes musiet zajst do servisu a zaplatit istu ciastku. Neviem presne kolko ale na Slovensku je to 300SK.
Get More From Life
T-Mobile SDA US
e-v@n
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slávek 14. 4. 2006 19:34

Odblokováním Siemense ještě nikdo o záruku nepřišel.
Slávek
Mírně pokročilý

Další stránka