Nová řada 75 - vytáhne Siemens z červených čísel?

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kozák 2005 31. 3. 2005 05:35

Loco píše:[quote="Kozák 2005";Já mám siemens m65 a vypadl mi z auta (asi ve 150 na beton) a je v pohodě až na pár oděrek.
Kozák 2005
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loco(smazano) 31. 3. 2005 16:39

No já jsem se pral v autě s bráchou a ten mobil mi vypad otevřenym okýnkem. :mrgreen::/quote]


Tobě bych asi svůj telefon nesvěřil.. :mrgreen:
Loco(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filda 1. 4. 2005 17:43

Mě se líbí nejvíc CX75. Záleží na ceně ale asi si ho koupím
Ericsson A1018S, Siemens C35i, Siemens C60, Siemens CX65 ,Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson K800i, Sony Ericsson W580i
Filda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mu.mi 1. 4. 2005 19:45

Jsem pro Siemense a myslím si že v současnosti je řada 75 docela bomba, Uvidíme za půl roku. Siemens zaútočil a konkurence určitě nezůstane pozadu.
Mu.mi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loco(smazano) 8. 4. 2005 19:25

Mu.mi píše:Jsem pro Siemense a myslím si že v současnosti je řada 75 docela bomba, Uvidíme za půl roku. Siemens zaútočil a konkurence určitě nezůstane pozadu.a/quote]


V současnosti určitě jo, ale nic převratnýho to oproti konkurenci není. Ale jako pravý fanda si zaujatě říkám, že je to BOMBA :mrgreen: :mrgreen:
Loco(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 8. 4. 2005 20:00

Mu.mi píše:Jsem pro Siemense a myslím si že v současnosti je řada 75 docela bomba...a/quote]


No, displeje zrovna nejaktuálnější nejsou a EDGE tam taky mohlo být (mně osobně ale nechybí). Jinak ale souhlasím s tím, že jsou velmi dobře vybavené.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ATTOG 9. 4. 2005 09:04

Hlavni bude jejich bezproblemovost..nekde na natu jsem cetl,ze nejvetsi ztraty v zahranici mel loni Siemens proto,ze lide vraceli jiz zakoupene telefony rady 65 kvuli chybam ve FW(v zahranici jsou totiz lide mnohem "fajnovejsi" a jakmile neco nebeha jak ma,hned to odepisou...a vzhledem k tomu,ze ostatni telefony jinych znacek tolik poruchovy FW nemely..volba byla jasna)
To v CR siemens naopak zaznamenal narust-2.prodejce v CR celkove!

Takze FW rozhodne a ne pametovky,nebo 262k displeje.
ATTOG
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wishmaster 9. 4. 2005 23:09

shady-b_ing píše:Složitý ovládání? Záleží na tom na jakým telefonu začínáš, ja nikdy se Siemensem neměl problém. :mrgreen: /quote]

Přesně tak. Měl jsem 2 Alcately a na Siemens jsem přešel bez jediného problému. Zato, když jsem dostal do ruku Nokiu, tak jsem vždy (bez výjímky) myslel, že z toho zešedivým - najít nějaké nastavení a ještě změnit byl výkon. Problém je v tom, že spouta lidí začínala s Nokií a nebo aspoň nějakou měla.
Jinak CX75 bude jistě velmi dobrá a šel bych do ni. Nevím však, jak překousnu ten display. Zvykl jsem si na CX65 a moc se mi nechce jít do menšího. I kdyby dali do 75 display z 65, tak bych měl asi volbu jasnou. Takhle ještě uvidím, jestli se mě neosloví SE K750 :x Velmi nerad bych však taky měnil značku, takže je to nerozhodně - spíš lépe pro Siemens. Siemens jsem si velmi oblíbil a přeju mu hodně úspěchů.
PC, Esi Juli@ ► Denon DVD-A1 opamp mod ► Sapphire SE amplifier + Direct audio AF-1 MK2 supply filter ► Denon AH-MM400
Notebook ► iBasso DX90 ► Pro-Ject Head Box SE mod ► Denon AH-MM400
Wishmaster
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Murmi 9. 4. 2005 23:27

CXG 75 má být až na podzim a to je docela dlouho, když uvážíme, co již v současnosti nabízí někteří jiní výrobci. A technický vývoj nečeká a půlrok je v měřítku rychlosti dnešního rozvoje dost dlouhá doba.
Ovládání Siemensu jsem si oblíbil, i když chápu že jej mnozí nesnášejí a dost často bývá příčinou rozhodnutí pro jinou značku, než je Siemens.
Murmi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 10. 4. 2005 11:50

Siemens SXG75 je prý bohužel vyvinut Motorolou. Asi jako U10 a U15.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod BEZY 10. 4. 2005 12:33

ConPower píše:Siemens SXG75 je prý bohužel vyvinut Motorolou. Asi jako U10 a U15.5/quote]

Nemyslim. Siemens spolupráci s Moto ukončil už dávno
BEZY
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků