C75-doporučujete?

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Heady569 8. 2. 2006 20:34

Docela by se mi hodily vaše názory na C75 protoze premyslim o jeho koupi, tak by se mi hodily vase zkusenosti, dik.
Heady569
Junior

Odeslat příspěvekod Vencos 8. 2. 2006 20:47

Za ty prachy (cca 3500) bych si spíš radši koupil K300i. Má vetší paměŤ a mp3. Ae jinak je to docela hezkej a šikovnej telefonek. Možná bych eště zvážil jestli by třeba nestála za to starší CX65.
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Wolfov 9. 2. 2006 09:57

V teto cene je tam vice moznosti,ale C-ko je slusny telefon.Jestli se ti libi a nejsi narocny,klidne ho ber.
Pravda má jednu velkou výhodu: člověk si nemusí pamatovat, co řekl.

>>>>-- N E50--<<<<
Wolfov
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Joan 9. 2. 2006 14:13

Ahoj :lol: ,
já ho mám od vánoc (fw 11) a jsem s ním spokojená. Klávesnice jak dělaná pro psavce za chůze :tleskani . Má jemnější displej než CX65 a je také znatelně rychlejší než CX65 (fw 50). Jen jedinkrát se mi kousl po udělání fotky, vytažení baterky to vyřešilo a od té doby OK. Rozhodně bych neměnila.
J. :D
Joan
Junior

Odeslat příspěvekod hary.jh 9. 2. 2006 16:54

je to v pohodě foun
hary.jh
Junior

Odeslat příspěvekod jaromir.malich 13. 2. 2006 18:22

Vypadá moc pěkně.Podle uživatelů to je asi v pohodě mobilek.Siemensy mě nikdy nezradily.
Redaktor odborných hobby magazínů
jaromir.malich
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 13. 2. 2006 18:51

Za tu cenu je to skvělá koupě :wink: . Vypadá dobře, konstrukčně je na tom líp než levnější CX65/70 a má taky jemnější (avšak menší) displej. Nevýhoda může být v joysticku, to je ale otázka pár hodin cviku (resp. zvyku :) ) a taky trochu neplynulé Javě. Zmiňovaný konkurent K300i má podporu MP3, což je pěkné, C75 to trochu dohání WAVy (aspoň z nouze ctnost, použít se to ale dá :wink: ). Potom větší paměť u K300i možná jo, ale zas ne o tolik. Naproti tomu vypadá oproti C75 podle mě levněji. Siemens je lepší v organizaci času, adresáři a správci souborů, tam můžeš dělat, co chceš (potom uživatelská popora je taky tradičně u Siemensů vysoká, v C75 se dají použít prakticky všechny věci pro jiné x65 /CX65, M75.../ - témata, melodie, hry...). Je to dobrý kup :wink: .
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anorganik 15. 2. 2006 14:24

Taky jsem si pořídil Siemens C75 a jsem s ním nad míru spokojen. Jeho elegantní vzhled, relativně velká paměť a velké množství funkcí mě dostatečně uspokojuje.
Pokud můžu radit, tento telefon fakt není k zahození.
anorganik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MrSlicker 15. 2. 2006 14:37

můžete mi někdo PLS říct jak dlouho vám C75 vydrží nabitá?
MrSlicker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anorganik 15. 2. 2006 15:11

No pokud s ním moc neděláš tak i týden. Pokud s ním pracuješ intenzivněji, tak asi tři dny.
anorganik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krtenek 15. 2. 2006 19:30

anorganik píše:Pokud s ním pracuješ intenzivněji, tak asi tři dny.d/quote]
A co myslíš tím intenzivněji? Každopádně 2 až 3 dny, pak je konec. Záleží zda je zaplé GPRS, jaká je intenzita podsvícení displeje, vibrace... Ale displej žere nejvíce.
krtenek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lachtanp 15. 2. 2006 21:43

Taky mohu dopuručit.Co dle mě velká výhoda-bezproblémová komunikace se SiMoCo i MPM,Oskárek,Opera,JimmJá spokojen
Někdy je to dřina.....
lachtanp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qlisak 15. 2. 2006 23:14

Mám ME75 asi měsíc a baterie mě vydrží 1 den!!! Dvakrát jsem ho posílal na reklamaci, vždy se mě vrátil z5 s tím, že mobil i baterie jsou naprosto v pořádku. Pošlu jim ho tam znova. Nevydrží déle ani když je pouze v pohotovostním stavu (celých 24 nebyl telefonát,ani SMS, jen jsem se občas podíval, jak je na tom baterie).
qlisak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mobilemike 13. 3. 2006 00:02

C75 mam a vydrz je skutecne slaba...na vine je dle me zas a jen nedoreseny software...leckdy se foun chova divne...podsviceni nekdy zhasne po 10sec necinosti nekdy az po 30 ti...nevim proc,toto se projevuje hodne u psani/cteni sms a pouzivani Jimma,pri jeho pouzivani bych videl vydrz max.1,5h - 2h,SE K500i drzel 2,5-3h...a J300 se svym pasivnim displayem az 4h,popr.6h pri nepravidelnem chatu...

kdyz pouzivam mobil jo dost tak den , max. den a pul a konec... + vibrace = max. den

zvoneni...take nedoresene...bud moc slabe nebo moc rve,ted mluvim o wavech natahlych z pc... much ma tento mobil povic...

celkove bych tento mobil nedoporucoval kdyz to tak shrnu...skutecne spis K300,pominete li mensi display.

MMike 8)
mobilemike
Junior

Odeslat příspěvekod woot 16. 3. 2006 08:29

Mam dotaz, nevite, jak zobrazim na tomto tel. aktuální profil?
díkec
woot
Kolemjdoucí

Další stránka